International Business School

A school of Hochschule Fresenius

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL، یک مدرسه هوخشوله FRESENIUS، دانشگاه علوم کاربردی

مدرسه کسب و کار بین المللی در سال 2013 به عنوان مدرسه از هوخشوله فرسنیوس، دانشگاه علوم کاربردی، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه های خصوصی علوم کاربردی در آلمان تاسیس شد. با طیف وسیعی از برنامه های آموزشی بین المللی دانشکده بازرگانی بین المللی ابعاد بین المللی در آموزش عالی برای شهروندان جهانی است.

برای آماده سازی فارغ التحصیلان به مدیریت کسب و کار و بین فرهنگی با چالش های محیط کسب و کار جهانی شده، مدرسه کسب و کار بین المللی ارائه می دهد برنامه مطالعه در مدیریت بین المللی کسب و کار (BA)، روانشناسی بین المللی کسب و کار (BA) و دیجیتال مدیریت (کارشناسی ارشد). تمام برنامه ها به زبان انگلیسی تدریس و دو برنامه ما لیسانس مدیریت کسب و کار بین المللی (BA) و روانشناسی بین المللی کسب و کار (BA)، ارائه شده در کلن و برلین، همچنین شامل ترم در خارج از کشور در شانگهای و نیویورک یکپارچه شده است. برنامه مستر دیجیتال مدیریت (کارشناسی ارشد)، ارائه شده در کلن، را پوشش می دهد تکنیک های مدیریت برای کسب و کار تکنولوژی محور مدرن، و دانش آموزان در ترم آخر خود را در حالی از اتمام پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به طور کامل در انتخاب خود را از محل رایگان می باشد.

با حداکثر 25 دانش آموز در هر دوره، ما اطمینان حاصل شود درجه ایده آل تحریک، انگیزه و تعامل برای به دست آوردن دانش لازم، مهارت و ابزار در زمینه اقتصاد و کسب و کار به اهرم چالش ها و فرصت از بازار جهانی است. و همچنین به عنوان متخصصان در رشته های خود، استادان مدرسه کسب و کار بین المللی نیز غالبا دعوت سخنرانان مهمان خارجی مشغول به کار در زمینه های مربوطه به ارائه بینش منحصر به فرد که نظریه ارتباط با کاربرد عملی است. علاوه بر این، دوره های آموزشی ما، دولت به رسمیت شناخته و FIBAA معتبر، به دانش آموزان در رشته شناخته شده بین المللی با تضمین استانداردهای آموزشی با کیفیت می باشد. هوخشوله فرسنیوس، دانشگاه علوم کاربردی تاکید بر حمایت فردی و هدایت و ارائه دانش آموزان با دسترسی به بسیاری از خدمات مختلف برای اطمینان از یک محیط یادگیری مولد و الهام بخش است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید MAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

کارشناسی مدیریت کسب و کار بین المللی در

Campus تمام وقت 36  September 2018 آلمان Cologne Berlin + {تعداد} بیشتر

برنامه رشته مدیریت کسب و کار بین المللی اجازه می دهد تا دانش آموزان به دست آوردن دانش در زمینه های اقتصاد و مدیریت کسب و کار با تمرکز جهانی است. آن را با هدف آماده سازی فارغ التحصیلان آینده برای استخدام در شرکت های بین المللی فعال در آلمان و یا خارج از کشور. [+]

در برنامه مطالعه مدیریت کسب و کار بین المللی کارشناسی (BA) دانش آموزان دانش و مهارتهای بنیادی در زمینه های اقتصاد و مدیریت کسب و کار با تمرکز جهانی به دست آوردن. با دو ترم یکپارچه در خارج از کشور در نیویورک، شانگهای و سیدنی این برنامه فارغ التحصیلان آینده را برای مشاغل در شرکت های بین المللی در سراسر جهان آماده می کند. فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی یک طیف گسترده ای از مناطق که در آن آنها می توانند تخصص کسب و کار و مهارت های خود را در زندگی کاری اعمال را پیدا این دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود و زمینه های مدیریت کسب و کار، حسابداری، کارآفرینی و مدیریت منابع انسانی را نیز پوشش می دهد. در شش ترم دانش آموزان نه تنها دانش تئوری و تخصص فنی را به دست می آورند، بلکه مهارت های میان فرهنگی و ارتباطی، و همچنین مهارت های انگیزشی، تیم و رهبری را توسعه می دهند. دانش آموزان ترم چهارم و پنجم خود را در خارج از کشور می گذرانند. علاوه بر به دست آوردن زبان و مهارت های فرهنگی ارزشمند در طول این ترم، دانش آموزان بر روی رشته های خود تمرکز می کنند و بین مدیریت بین المللی یا بازار، روانشناسی مصرف کننده و رسانه (شانگهای)، مدیریت بازاریابی بین المللی یا مدیریت منابع انسانی بین المللی یا بین المللی مالی و حسابداری (نیویورک ) یا روانشناسی و مشاوره بین المللی سازمان (سیدنی). مواد دوره، ریشه در بهترین روش و بر اساس آخرین تحقیقات در مدیریت بازرگانی... [-]


ویدئو ها

INTEBUS | International Business School

تماس

Intebus - International Business School GmbH

آدرس Hochschule Fresenius, University of Applied Sciences Im MediaPark 4c
50670 Cologne, North Rhine Westphalia, آلمان
وب سایت http://www.intebus.com/

آدرس Hochschule Fresenius, University of Applied Sciences Jägerstraße 32
10117 Berlin, Berlin Region, آلمان