International Business School

A school of Hochschule Fresenius

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

NTEBUS - International Business School ، یک مرکز آموزش عالی فارسینوس

International Business School در سال 2013 به عنوان یک شاخه بین المللی از دانشگاه علوم کاربردی Fresenius تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه های خصوصی علوم کاربردی در آلمان بود. به عنوان یک دانشگاه دولتی شناخته شده، می توانیم به سابقه موفق و علمی بیش از 165 سال نگاه کنیم. در محل های خود در کلن و برلین، International Business School بین المللی برنامه های مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را که مخصوصا به چالش های تجاری و بین فرهنگی جهانی شدن است، ارائه می دهد.

دوره های ما بین المللی مدیریت کسب و کار (BA)، روانشناسی تجارب بین المللی (BA) و مدیریت دیجیتال (MA) در زبان انگلیسی برگزار می شود تا دانش آموزان را نه تنها با دانش لازم، بلکه همچنین با مهارت های اجتماعی یک شهروند بین المللی، جهانی تجهیز این شامل، به ویژه مهارت های بین فرهنگی است که به ویژه از طریق دو ترم مجاور در شانگهای و نیویورک در دو برنامه کارشناسی ما ترویج می شود.

International Business School با دوره های کوچک حداکثر 25 دانش آموز، حمایت مطلوب از شرکت کنندگان دوره را تضمین می کند و انگیزه آنها را برای تعامل می کند. علاوه بر این، بسیاری از استادان ما نه تنها در آموزش فعال هستند، بلکه حرفه ای در زمینه های مربوطه نیز کار می کنند. برای ایجاد ارتباط بین تئوری و عمل حتی بهتر، سخنرانی مهمان به طور مرتب در حوادث گنجانده شده است. کارکنان و استادان اهمیت زیادی برای پشتیبانی و مشاوره فردی دارند و همیشه برای سوالات در مورد برنامه های درسی موجود است. Hochschule Fresenius ارائه خدمات و خدمات جامع دانشجویی را برای مراقبت های فردی ارائه می دهد. برنامه های تحصیلی ما توسط دولت FIBAA به رسمیت شناخته شده و حسابرسی شده است. علاوه بر این، ما در هر ترم تحصیلی ارزیابی تدریس می کنیم تا اطمینان از کیفیت استاندارد تدریس فراهم شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید MAs » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

کارشناسی مدیریت کسب و کار بین المللی در

Campus تمام وقت March 2019 آلمان Cologne Berlin Munich + {تعداد} بیشتر

برنامه رشته مدیریت کسب و کار بین المللی اجازه می دهد تا دانش آموزان به دست آوردن دانش در زمینه های اقتصاد و مدیریت کسب و کار با تمرکز جهانی است. آن را با هدف آماده سازی فارغ التحصیلان آینده برای استخدام در شرکت های بین المللی فعال در آلمان و یا خارج از کشور. [+]

در برنامه مطالعه مدیریت کسب و کار بین المللی کارشناسی (BA) دانش آموزان دانش و مهارتهای بنیادی در زمینه های اقتصاد و مدیریت کسب و کار با تمرکز جهانی به دست آوردن. با دو ترم یکپارچه در خارج از کشور در نیویورک، شانگهای و سیدنی این برنامه فارغ التحصیلان آینده را برای مشاغل در شرکت های بین المللی در سراسر جهان آماده می کند. فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی یک طیف گسترده ای از مناطق که در آن آنها می توانند تخصص کسب و کار و مهارت های خود را در زندگی کاری اعمال را پیدا این دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود و زمینه های مدیریت کسب و کار، حسابداری، کارآفرینی و مدیریت منابع انسانی را نیز پوشش می دهد. در شش ترم دانش آموزان نه تنها دانش تئوری و تخصص فنی را به دست می آورند، بلکه مهارت های میان فرهنگی و ارتباطی، و همچنین مهارت های انگیزشی، تیم و رهبری را توسعه می دهند. دانش آموزان ترم چهارم و پنجم خود را در خارج از کشور می گذرانند. علاوه بر به دست آوردن زبان و مهارت های فرهنگی ارزشمند در طول این ترم، دانش آموزان بر روی رشته های خود تمرکز می کنند و بین مدیریت بین المللی یا بازار، روانشناسی مصرف کننده و رسانه (شانگهای)، مدیریت بازاریابی بین المللی یا مدیریت منابع انسانی بین المللی یا بین المللی مالی و حسابداری (نیویورک ) یا روانشناسی و مشاوره بین المللی سازمان (سیدنی). مواد دوره، ریشه در بهترین روش و بر اساس آخرین تحقیقات در مدیریت بازرگانی... [-]


ویدئو ها

INTEBUS | International Business School

تماس

Intebus - International Business School GmbH

آدرس Hochschule Fresenius, University of Applied Sciences Im MediaPark 4c
50670 Cologne, North Rhine-Westphalia, آلمان
وب سایت http://www.intebus.com/

آدرس Hochschule Fresenius, University of Applied Sciences Jägerstraße 32
10117 Berlin, Berlin, آلمان

آدرس Alte Rabenstraße 1 Hamburg
20148 Hamburg, Hamburg, آلمان

آدرس Hochschule Fresenius Infanteriestr. 11a
80797 Munich, Bavaria, آلمان