Macromedia University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه ماکرومدیا - دانشگاه برای تحول دیجیتال خوش آمدید

انتخاب دانشگاه یک تصمیم مهم زندگی است. این مکانی است که شما پایه و اساس شبکه شغلی آینده خود را قرار می دهید و حوزه کاری انتخابی خود را کشف می کنید و شروع به شکل گیری هویت حرفه ای خود می کنید. ما خوشحالیم که شما به Macromedia ، یک دانشگاه خصوصی آلمانی شناخته شده علاقه مندید ، و می خواهیم اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی کمک به شکل گیری آینده شما بگوییم.

رتبه بندی بین المللی موفقیت
در سال 2020 ، Macromedia در U-Multiranking به همراه 1800 دانشگاه در سطح جهان و 104 نفر از آلمان شرکت نمود و در 15٪ برتر کلیه مدارس تجاری ، 25 برتر برای تماس با محیط کار و شماره 2 در آلمان برای تفکر کارآفرینی قرار گرفت.

109589_029-Macomedia-Erstsemesterstart-II-Causalux-Fotograf-Potsdam.jpg


برنامه های ما - آینده شما
در دانشگاه ماکرومدیا ، تمرکز ما روی دانشجویان ما است. هدف ما ایجاد فضایی است که آنها بتوانند توسعه یابند. ما صلاحیت های کلیدی مانند مهارت های ارتباطی و طرز فکر کارآفرینی را ارتقا می دهیم. بخش عمده ای از دوره های ما مبتنی بر پروژه های عملی است که به صورت مربیگری فردی انجام می شود. تحول دیجیتالی اساساً در حال تغییر ساختار دنیای حرفه ای ما است و ما به افراد محور این تغییرات نیاز داریم که بتوانند در تمام رشته ها فکر کنند و مسئولیت شخصی را بر عهده بگیرند. اینها افرادی هستند که ما به آنها آموزش می دهیم. به عنوان دانشگاه تحول دیجیتال ، ما نقش خود را به عنوان توانمند می بینیم: ما دانش آموزان خود را قادر می سازیم تا درک کنند و تغییر شکل دهند. فرایند و نتیجه می تواند به صورت خلاصه محصور شود: شما تغییر می دهید. absolvia_Mafaldanews.jpg

برنامه های مطالعاتی ما ترکیبی از سخنرانی های نظری و کارهای عملی پروژه است. دانشجویان تشویق می شوند که مسئولیت تحصیلات خود را به عهده بگیرند و این فرصت را می دهند تا با چهره های رسانه ای پیشرو و بازیگران اصلی سازمان های بین المللی ، که به عنوان استادان مهمان و حامی پروژه با دانشگاه همکاری می کنند ، درگیر شوند. ما دوره های کارشناسی تمام وقت و دوره های کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد را برای یک مسیر شغلی بین المللی در بخش رسانه و ارتباطات ارائه می دهیم. کلیه برنامه ها توسط FIBAA تأیید شده و منجر به یک درجه شناخته شده بین المللی می شوند. همکاری با شریک ما در انگلستان ، دانشگاه وست مینستر ، به ما این امکان را می دهد که دوره های کارشناسی دیگری را در برنامه های کارشناسی ارشد خود ارائه دهیم.

پردیس ما - به بازیکنان برتر صنعت آلمان متصل است

پردیس های ما در برخی از پر جنب و جوش ترین شهرهای آلمان مستقر هستند: مونیخ ، اشتوتگارت ، کلن ، هامبورگ ، فرایبورگ ، لایپزیگ و برلین. دانشجویان ما از ارتباط عالی ما با صنعت محلی در هر مکان دانشگاه بهره مند می شوند. این دانشگاه حدود 100 استاد و دانشمند و متخصص مشهور از شرکت های رسانه ای ، شرکت های چند ملیتی ، دانشگاه ها و آژانس های ارتباطات استخدام می کند. تا کنون حدود 3000 دانشجو ثبت نام کرده اند ، از جمله تعداد فزاینده ای از دانشجویان بین المللی که تصمیم به تحصیل در Macromedia را دارند که به تقویت فرهنگ در حال پیشرفت در جهان وطنی در دانشگاه Macromedia کمک می کنند.

برنامه کارشناسی ارشد - شکل دادن به آینده دیجیتال در موقعیت های بالاتر

در اصل ، برنامه های کارشناسی ارشد Macromedia با الزامات حرفه ای صنعت رسانه و ارتباطات نزدیک هماهنگ است. این اصل در فرایندهای تدریس دانشگاه منعکس شده است. تمام سخنرانی ها به زبان انگلیسی برگزار می شود و در کلاس های کوچک به صورت تحریک کننده و عملی تحویل می شود.

مطالعات موردی ، شبیه سازی و کار پروژه - عمدتاً با همکاری شرکتهای رسانه ای - به دانش آموزان کمک می کند تا تخصص هایی را ایجاد کنند که دسترسی به مشاغل آرزو را تسهیل کند. با کلاسهای کوچک و نظارت دقیق ، محیط یادگیری ماکرومدیا نشان دهنده فرهنگ درجه کارشناسی ارشد آنگلوساکسون ، از جمله مربیگری فردی توسط مدرسان واجد شرایط است. دانشکده تحصیلات تکمیلی ما شما را با استفاده از روش ها و ابزارهای مرتبط برای شکل دهی فعال دگرگونی دائمی جامعه و اقتصاد به عنوان یک حرفه ای ، آماده کرده و شما را برای یک حرفه موفق با چشم انداز آینده عالی آماده می کند.

مزایای انتخاب دانشگاه ماکرومدیا

 • موقعیت برتر در رتبه بندی چینگ های 2014/15
 • کلاس های کوچک با نظارت فشرده و فردی
 • مدارک معتبر در سطح جهانی و دارای مجوز دولتی است
 • پردیس های برلین ، مونیخ و کلن. برلین و مونیخ در بین 10 دانشگاه برتر "بهترین شهرهای دانشجویی 2017" در رده بندی دانشگاه های برتر قرار دارند
 • پروژه های معتبر، تمرین گرا با بیش از 500 شرکت مشهور
 • استادان بسیار حرفه ای و افراد داخلی به عنوان استادان
 • آزمایشگاه های رسانه ای مجهز
 • چشم اندازهای شغلی جدی در آلمان: ویزای 18 ماهه پس از فارغ التحصیلی موفق
 • کلاس های کارشناسی ارشد هفته سه روز برگزار می شود
 • برنامه های مطالعه به طور کامل به زبان انگلیسی
 • پردیس های واقع در شهرهای برتر صنعتی آلمان
 • شبکه جهانی دانشگاه های شریک در سراسر جهان

107660_Studentinnen_drei_Projektion_790_445.jpg

مکان ها

مونیخ

Address
Macromedia University of Applied Sciences
Sandstrasse 9

80335 مونیخ, بایرن, آلمان

برلین

Address
Macromedia University of Applied Sciences
Mehringdamm 33

10961 برلین, برلین, آلمان

کلن

Address
Macromedia University of Applied Sciences
Brüderstraße 17

50667 کلن, نوردراین-وستفالن, آلمان

هامبورگ

Address
Macromedia University of Applied Sciences
Gertrudenstraße 3

20095 هامبورگ, هامبورگ, آلمان

Freiburg

Address
Haslacher Straße 15
21729 Freiburg, زاکسن پایین, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید