Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این دانشگاه در سال 1991 تأسیس شد و مدت زیادی به خاطر برنامه تحصیلی تحصیلات عالی خود و همچنین دانشجویان متعهد شده است. دانش آموزان علاقه مند می توانند از حدود 50 برنامه تحصیلی که در سه گروه در Magdeburg و دو بخش در استرالیا آموزش داده می شود را انتخاب کنید. حدود 130 پروفسور نسبتا خوب نسبت به دانش آموزان را تضمین می کنند، در حالیکه حدود 4200 دانش آموز در ماگدبورگ و 2100 نفر در استندال. از آنجا که ترم زمستان 2005/06، دانشگاه به طور انحصاری برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد.

بین المللی

این دانشگاه با بیش از 100 دانشگاه در سراسر جهان ارتباط برقرار می کند. برنامه های مختلف مبادله و چندین برنامه درجه بندی بین المللی ارائه شده است.

چرا تحصیل در دانشگاه ماگدبورگ-استندال؟

ببینید که چرا دانشگاه علوم کاربردی ماگدبورگ-ستندال بهترین انتخاب برای شماست - برای اقامت در خارج از کشور و همچنین یک برنامه تحصیلی.

یک دانشگاه جوان

شما و دانشگاه علوم کاربردی ماگدبورگ-استندال خیلی مشترک هستند. به عنوان مثال، دانشگاه در سال 1991 تاسیس شد، به این معنی است که احتمالا دوران شماست. برنامه های نوآورانه تحصیلی اگر در حال تحصیل در یک کشور خارجی مانند آلمان هستید، احتمالا از جدید و هیجان انگیز لذت می برید. کامل! این دانشگاه زمینه های جدید و هیجان انگیزی از مطالعات مانند مطالعات مطالعات دوران کودکی، ایمنی و پیشگیری از خطرات، و ترجمه زبان اشاره را ارائه می دهد.

دوره های زبان و رویدادهای فرهنگی

اگر شما این را مطالعه می کنید، احتمالا تا به حال حداقل یک زبان خارجی را یاد گرفته اید، یعنی انگلیسی. عالی! این دانشگاه فرصتی عالی برای گسترش افق های خود را از طریق دوره های زبان و رویدادهای فرهنگی فراهم می کند.

در قلب آلمان

محل مرکزی هر دو سایت در آلمان باعث اتصال سریع به برلین، هانوفر و لایپزیگ می شود. ایده آل برای گشت و گذار در این شهرها! مطالعات تمرینی اگر شما یک سخنرانی بیش از حد نظری در مدرسه متوسطه تجربه کرده اید، احتمالا ترجیح می دهید یادگیری "دست" را داشته باشید. عالی! این دانشگاه بر روی مطالعات تمرینی تمرکز دارد که با آموزش عملی در کلاس درس یادگیری را در بر میگیرد.

کم هزینه

اگر در مورد شروع زندگی دانشجویی خود هستید، احتمالا در مورد بودجه دانشجویی فکر می کنید. مشکلی نیست! هزینه ترم مقرون به صرفه است، و در ماگدبورگ نیز شامل استفاده از سیستم حمل و نقل محلی است. مسکن در ماگدبورگ و استنال ارزان قیمت و با کیفیت خوب است.

پردیس های سبز

اگر در مورد شروع زندگی دانشجویی خود هستید، احتمالا در مورد سرگرمی فکر می کنید. راک روی! مگدبورگ و استدلال مکان های عالی برای دانش آموزان است. کمیته دانشجویی احزاب را سازماندهی می کند، اداره ورزش شما را فعال می کند و دانشگاه های سبز برای تعطیلات پس از کلاس مناسب هستند.

مکان ها

مگدبورگ

Hochschule Magdeburg-Stendal

Address
Breitscheidstraße 2
39114 مگدبورگ, ساکسونی-آنهالت, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 (0391) 886 - 4106

استندال

Address
Osterburger Straße 25
39576 استندال, ساکسونی-آنهالت, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید