توضیحات رسمی را مطالعه کنید

عملی و نظرانه صدا، بین المللی و آینده گرا - تحصیل در Mainz University Of Applied Sciences دانش آموزان را برای حرفه های خود و آینده خود را در بهترین حس کلمه را آماده می کند. ما برای وابستگی متقابل آموزش، تحقیق و عمل شناخته شده هستیم. همکاری بین دانشگاه و صنعت به ویژه در اینجا بسیار نزدیک است: برنامه های کار در رشته به تنهایی کشت 450 مشارکت همکاری ، عمدتا در بخش کسب و کار منطقه منطقه راین .

این یک موقعیت برنده است: جامعه کسب و کار از ایده های نوآورانه دانشگاه بهره می برد و دانشجویان از اهداف مشخص شرکت ها بهره مند می شوند. این را می توان در میان سایر موارد، در معرفی برنامه های بین المللی و برنامه های آیند گرا مانند طراحی رسانه، کسب و کار بین المللی و رسانه ها، فناوری اطلاعات

از تحقیق به انتقال تکنولوژی

در تحقیقات و توسعه های کاربردی، ما در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده کار بالا در بسیاری از مناطق است. این به وضوح توسط بسیاری از پروژه های تامین شده توسط شخص ثالث و پیشرفت های ثبت اختراع نشان داده شده است. با توجه به نقاط قوت جدید کار ما، ما همچنان به تمرکز بر تحقیق و توسعه، تمرکز می کنیم - که بعدا با همکاری شرکای کسب و کار، علم، فرهنگ و صنعت پیاده سازی می کنیم.

هفت مؤسسه با مأموریت های کانونی کار خود از مدارس دانشگاهی تا امروز به وجود آمده است. پیشگامان در میان آنها بیش از ده سال به طور مستقل و موفق بوده اند.

اداره مرکزی انتقال دانشگاه به منظور ترویج تبادل با شرکای خارجی از نهادهای عمومی و بخش کسب و کار، از تمام شرکای درگیر در پروژه های تحقیق و توسعه پشتیبانی می کند.

بیانیه ماموریت ما

بیانیه ماموریت Mainz University Of Applied Sciences نقشه راه بهبود کیفیت مداوم به عنوان بخشی از ممیزی دانشگاه است و بنابراین به توسعه دینامیکی منجر می شود.

بیانیه مأموریت به عنوان یک حسابرسی دانشگاهی

این شامل دوازده اصول راهنما در موضوعات اصلی مرتبط با سیاست آموزش عالی مانند تحصیل، تدریس و تحقیق است. دولت دانشگاه در چرخه سالانه تصمیم می گیرد که کدام یک از اهداف ذکر شده بیشتر با نتایج مورد نظر توسعه پیدا کند. این بدان معنی است که اهداف مندرج در بیانیه مأموریت مستلزم بازبینی مستمر هستند، باید خودشان را به طور صریح در «تست اسید» کاربرد عملی اثبات کنند و پیامدهای تغییرناپذیری برای سیاست دانشگاه (مثلا سیاست اشتغال) داشته باشند. دانشگاه می تواند تجزیه و تحلیل قدرت / ضعف دائمی را انجام دهد، به طور پیوسته اهداف جدیدی را ایجاد می کند، ساختارهای جدیدی را برای اجرای آنها ایجاد می کند و راه حل ها را مستند می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Mainz University Of Applied Sciences

خواسته های مهندسین مدنی در حال تغییر است. پروژه ها توسط شرکت ها در سراسر جهان به دست آمده و توسط تیم های بین المللی انجام می شود. برنامه ریزی و ساخت و ساز پایدار تبدیل به ... [+]

7 برنامه ترم تحصیلی(B2 مورد نیاز آلمان)

خواسته های مهندسین مدنی در حال تغییر است. پروژه ها توسط شرکت ها در سراسر جهان به دست آمده و توسط تیم های بین المللی انجام می شود. برنامه ریزی و ساخت و ساز پایدار تبدیل به یک هدف اساسی با اهمیت بین المللی شده است. بنابراین مهم است که به طور خاص مهندسان شهری را برای این وظایف در قرن 21 آماده سازیم. برنامه مدرک کارشناسی در مهندسی عمران بین المللی این تغییر ساختاری را در بخش ساخت و ساز ایجاد می کند.... [-]

آلمان ماینز
اکتبر 2019
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
1 - 7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی