توضیحات رسمی را مطالعه کنید

رسانه ها مدرسه طراحی - موسسه

رسانه ها مدرسه طراحی (MD.H - GER. Mediadesign هوخشوله) یکی از دانشگاه های پیشرو برای رسانه ها و طراحی در آلمان است. این آموزش فرزندان فردا در تمام حوزه های مرتبط با رسانه ها. دانش آموزان از راه ویژه ای است که در مدرسه طراحی رسانه با اقتصاد مرتبط بهره مند شوند.

MD.H حفظ روابط نزدیک با کسب و کار در چشم انداز رسانه و عضو انجمن دانشگاه خصوصی (VHP) است. در VPH بیش از 40 منجر دانشگاه های خصوصی آلمان برگزار می شود.

MD.H یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خصوصی دوره ها و دوره های آموزشی در زمینه های جدید رسانه ها، بازی ها، مد، رسانه ها و و مدیریت ارتباطات و فناوری اطلاعات است. این شرکت خود را به عنوان نیروی محرکه می بیند. در حال توسعه برنامه های MD.H همیشه در نظر خواسته های فعلی و آینده بازار کار. همه برنامه های موجود به طور مداوم تجدید نظر شده و تغییر شکل در اطراف شرایط جدید است.

نهاد سازماندهی

Mediadesign هوخشوله خز مدین UND INFORMATIK شرکت موسسه سازماندهی رسانه ای مدرسه طراحی شده است. مدرسه طراحی رسانه شامل سه سایت های مطالعه: برلین، مونیخ و دوسلدورف با دفتر مرکزی در برلین. آقای هارتموت حاکی بودن از پیشوا از رسانه مدرسه طراحی است، آقای Arnim Zubke صدراعظم School's است.

شرکت های فرعی Mediadesign وله خز Aus- UND Weiterbildung شرکت، در سال 1968 تاسیس نهاد سازماندهی خصوصی Mediadesign Fachoberschule Gestaltung است (ترجمه را به مدرسه متوسطه Mediadesign - دوره متوسطه را در زمینه طراحی)

دولت مورد تایید و معتبر

از آنجا که 1 خصوصی Mediadesign هوخشوله خز طراحی UND INFORMATIK است مطابق با § 123 پاراگراف است. 1 قانون آموزش عالی برلین در رابطه با § 70 بند (1) قانون آموزش عالی و دولت تایید شده است. علاوه بر از 2010 مه 10. reaccreditation توسط Wissenschaftsrat محل در 2015 اکتبر 10 صورت گرفت.

به منظور تسهیل در مقایسه بین المللی درجه یک به طور منظم دوباره مجوز رسمی از دوره MD.H است که توسط آژانس ارزیابی و اعتباربخشی مرکزی (ZEvA) اجرا می شود. تمام دوره از MD.H موفقیت معتبر شده است.

بیانیه رسالت رسانه مدرسه طراحی

نزدیکی به دنیای کسب و کار

مونیخ، دوسلدورف و برلین در میان رسانه ها و طراحی پایتخت آلمان است. در پروژه های مشترک با ناشران پیشرو، سازمان ها، شرکت های تولید و شرکت های دیگر، دانش آموزان MD.H مهارت های عملی توسعه.

نزدیکی به هسته اصلی رسانه ها، طراحی و علوم کامپیوتر نزدیک به پالس از رسانه ها، طراحی و علوم کامپیوتر.

در حال حاضر هیچ صنعت در حال تغییر است سریع تر از رسانه ها، طراحی و علوم کامپیوتر صنعتی می باشد. بنابراین، به طور مداوم MD.H تنظیم برنامه های خود را به نیازهای جدید بازار

نزدیکی به عمل

استادان و مدرسان MD.H کار کرده اند و هنوز هم کار شغل در economy.This تضمین می کند که دانش آموزان دانش های مرتبط و به دست آوردن، اجازه می دهد برای یک کار موفق.

نزدیکی به معلمان

در MD.H است هیچ چیزی به عنوان سخنرانی جمعی وجود ندارد. گروه های سمینار کوچک و دسترسی آسان از معلمان مکالمه مداوم بین دانشجویان و استاد را تضمین کند.

نزدیکی به اشتغال

نزدیکی به کسب و کار برابر نزدیکی به کارفرمایان بالقوه است. MD.H دانش آموزان کمک به صورت جداگانه با سرویس حرفه ای.

تحصیل در MD.H

مدرسه طراحی رسانه ارائه می دهد در مجموع از شش برنامه مدرک کارشناسی به. دوره های رسانه طراحی، رسانه ای و مدیریت ارتباطات، مدیریت مد، طراحی مد و طراحی فیلم دیجیتال - فارغ التحصیل انیمیشن / VFX با مدرک لیسانس هنر. این برنامه طراحی بازی با مدرک لیسانس علوم به پایان می رسد.

سه برنامه های کارشناسی ارشد رسانه ها طراحی، طراحی بازی و رسانه و ارتباطات مدیریت بستن هر کدام با یک کارشناسی ارشد هنر.

هر برنامه درجه حضور در رسانه ها مدرسه طراحی شده است که توسط آژانس ارزیابی و اعتباربخشی مرکزی (ZEvA) معتبر است.

آموزش ابتدایی و بیشتر

"بهترین آموزش ممکن است" - حدس ادعای ما exactely. علاوه بر تدریس در دانشگاه مدرسه طراحی رسانه نیز ارائه می دهد آموزشها با فارغ التحصیلی IHK برای طراح رسانه ها برای دیجیتال و چاپ. کلاس های شب برای کار مردم و تابستان اردوگاه رسانه ای برای افراد جوان و کسانی که هنوز در قلب جوان هستند و مایل به تست استعداد خود، تکمیل وسیعی از MD.H درس ارائه می دهد.

آینده خود را - ماموریت ما

شما قصد دارید به دنبال یک حرفه ای در حوزه طراحی و رسانه ها؟ عالی! ما در همان صفحه می باشد. برای بیش از 25 سال، ما هدایت دانش آموزان با تخصص و تجربه ما را به یکی از شاخه های هیجان انگیز ترین های امروز و فردا است. ما که در آن کسب و کار، رسانه ها و طراحی برخورد: در سنگرهای خلاق است که مونیخ، دوسلدورف و برلین می آموزش برگزار خواهد شد در زمینه نزدیک به استاد است. پروژه های عملی به طور منظم و کارآموزی اتصال دانش آموزان به اقتصاد در حال حاضر در طول آموزش خود را در اینجا و در نتیجه ترویج روحیه تیم از شرکت کنندگان است. به طور کلی، دانشگاه طراحی رسانه استخدام 43 استادان. ما دانش آموزان ما در انتقال به جهان حرفه ای در هر سایت از طریق سرویس حرفه ای ما حمایت می کنند.

پاره وقت مطالعات

بنابراین اگر شما به دنبال یک جهت گیری حرفه ای جدید و یا یک آموزش و پرورش صدا برای حرکت بعدی حرفه ای خود را، ما آنچه که شما به دنبال! ما ارائه بهترین شکل گیری نظری و عملی امکان پذیر است. به علاوه ما: تماس با ارزش در جهان کار می کند، فقط در حال انتظار برای توصیه را از ما؛ آنها تمایل دانش آموزان با انگیزه که مایل به پیشرفت حرفه ای و شخصی. و همچنین دانش آموزان که با سریع ترین دوره های مطالعه دسترس راضی نمی کند، بلکه با بهترین.

مکان

مدرسه طراحی رسانه ها در برلین، مونیخ و دوسلدورف با مراکز آموزشی خود را با مساحت 12000 متر مربع، بیان کرد. سایت های با فن آوری رسانه با کیفیت بالا مجهز شده است. در برلین و مونیخ وجود دارد به طور حرفه ای ویدئو و ضبط استودیوهای مجهز شده است. تعدادی از مکان های پذیرش می کند در مجموع 1400 (WS2014 / 2015). مراحل حضور دوره های شغلی در مکان های مربوطه انجام شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Media Design School

MIT intensiver Betreuung durch مرگ Lehrenden در kleinen Studiengruppen، ABER VOR allem durch Anwendung DES Gelernten konkreten Herausforderungen فون Unternehmen. Unsere e ... [+]

WIE lerne در der MD.H ICH؟

MIT intensiver Betreuung durch مرگ Lehrenden در kleinen Studiengruppen، ABER VOR allem durch Anwendung DES Gelernten konkreten Herausforderungen فون Unternehmen. Unsere erfahrenen Professoren / Professorinnen UND Dozenten / Dozentinnen استرالیا DER پراکسیس helfen Ihnen دابی، IHR Wissen UND Ihre Fähigkeiten praxisbezogen UND entwickeln kontinuierlich ZU:

در Seminaren ام آی تی aktuellen Fallanalysen، Rollenspielen، Übungen، Diskussionsrunden UND Präsentationen. در praxisnahen Projektmodulen. reichen Diese فون DER Konzeption بارگذاری سایت Planung UND تولید فون می میرند، رسانه های اجتماعی Kampagnen، تلویزیون نقاط، رادیو نقاط UND Broschüren در internationalen کارگاه های آموزشی آی تی Experten استرالیا آلن Medienbranchen. Fakten Dauer به: 7 ترم هنری: Vollzeit امتیاز اعتبار: 210 ECTS Abschluss: کارشناسی هنر (BA) Starttermine: 1. اکتبر Standorte: مونیخ، دوسلدورف، برلین WIE werde ICH MD.H-دانشجویی / در؟ ... [-]
آلمان Munich Düsseldorf Berlin
درخواست اطلاعات
آلمانی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Media Design School

Mediadesign Hochschule دارای بیش از 25 سال تجربه تحصیل است. این برنامه های درجه دولتی را در همه رسانه ها و مناطق طراحی ارائه می دهد. سه مکان برای انتخاب در رسانه ها و مد ... [+]

به همین دلیل MD.H!

Mediadesign Hochschule دارای بیش از 25 سال تجربه تحصیل است. این برنامه های درجه دولتی را در همه رسانه ها و مناطق طراحی ارائه می دهد. سه مکان برای انتخاب در رسانه ها و مد ها در شهر برلین، دوسلدورف و مونیخ وجود دارد. این محل یک شهر خوب، امکانات مدرن و بسیاری از فرصت ها را برای مطالعه انعطاف پذیر می کند.

حقایقمدت زمان: 7 ترمنوع: تمام وقتامتیازات اعتبار: 210 ECTSدرجه: لیسانس هنر (BA)تاریخ شروع: 1 اکتبرمکان ها: مونیخ، دوسلدورف، برلیندر چند مرحله برای مطالعه... [-]
آلمان Munich Düsseldorf Berlin
درخواست اطلاعات
آلمانی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Media Design School

تجسم، انیمیشن و VFX جزء جدایی ناپذیر از صنایع فیلم، تلویزیون و تبلیغات است. در تلویزیون و تبلیغات چاپی، تقریبا تمام محصولات نمایش داده شده از کامپیوتر است. صنعت بازی ها ه ... [+]

دیدگاه

تجسم، انیمیشن و VFX جزء جدایی ناپذیر از صنایع فیلم، تلویزیون و تبلیغات است. در تلویزیون و تبلیغات چاپی ، تقریبا تمام محصولات نمایش داده شده از کامپیوتر است. صنعت بازی ها همواره مدافع طراحان فیلم های دیجیتال است . زمینه های کاربردی برای انیمیشن ها و VFX همیشه شاخه های جدید را فتح می کنند. نیازهای زیادی برای متخصصان آموزش دیده وجود دارد - و روند رو به رشد است!

استدلال دیگری برای انتخاب تحصیل، فرصت بسیار خوبی برای کسب تجربه در خارج از کشور است. لندن، لس آنجلس، ونکوور و شانگهای محبوب ترین مکان های اینجا هستند . MD.H مکان های مناسب برای آینده خود را با دوره طراحی دیجیتال فیلم - انیمیشن / VFX در برلین و مونیخ ارائه می دهد.... [-]

آلمان Munich Düsseldorf Berlin
درخواست اطلاعات
آلمانی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Media Design School

"شما نمی توانید فرار از مد" - که Karl Lagerfeld را به طور خلاصه قرار می دهد. مد، بیانگر ظرافت و تقاضای طراحان آگاهی اجتماعی و فرهنگی بالا و محیط زیست است. ... [+]

مطالعه چگونه شکل گرفته است؟

این مطالعه شامل 7 ترم است. ترم پنجم ترم عملی است.

پیشنهاد MD.H چیست؟

"شما نمی توانید فرار از مد" - که Karl Lagerfeld را به طور خلاصه قرار می دهد. مد، بیانگر ظرافت و تقاضای طراحان آگاهی اجتماعی و فرهنگی بالا و محیط زیست است.

در جریان مطالعه در طراحی مد ، علاوه بر ارتباطات تمرین گرا و سیستماتیک توسعه نمونه های اولیه و طراحی مجموعه، تمرکز ویژه بر فرایندهای تبدیل رسانه ای مد است. دانش آموزان پایه های روش شناختی کار علمی-مفهومی و همچنین دانش گسترده متون در زمینه نظریه مد و طراحی، بازاریابی و مد مدرن را به دست می آورند. دانش بر روی فن آوری های جدید در طراحی برش، طراحی لباس صنعتی، تولید نساجی و ارتباطات بصری و تأثیر آنها بر فرایند تولید لباس و خود لباس، ارائه می شود. تمرکز خاصی بر توسعه آگاهی از مسئولیت های زیست محیطی و اجتماعی در روند طراحی، تولید و ارتباطات مد است.... [-]

آلمان Munich Düsseldorf Berlin
درخواست اطلاعات
آلمانی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Media Design School

در هفت ترم، معلمان واجد شرایط، مدیران مد مد و مدیران مد را با تخصص گسترده و گسترده در مدیریت شرکت ها، مدیریت محصول و مدیریت برند با توجه به صنعت ملی و بین المللی نساجی و ... [+]

پیشنهاد MD.H چیست؟

در هفت ترم، معلمان واجد شرایط آموزش مدیران مد جوانه زدن و مدیران مد تخصص گسترده و گسترده ای در مدیریت کسب و کار، محصول و مدیریت نام تجاری با صنعت نساجی و مد تمرکز ملی و بین المللی تعیین شده است. علاوه بر این، مهارت های مهم زبان شناسی و فرهنگی علمی نیز ارائه می شود.

پروژه های تمرینی گرا و ترم کارآموزی به گسترش و تقویت مهارت ها و تجربه هایی که برای رهبران در زمینه مدیریت مد ها ضروری است، کمک می کند.... [-]

آلمان Munich Düsseldorf Berlin
درخواست اطلاعات
آلمانی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Media Design School

با ابزار لازم و خلاقانه و مخاطبین مناسب شما آن را به بهترین استودیوهای توسعه می دهید. هر دو MD.H. و خیلی بیشتر به عنوان مثال، برنامه ریزی هوش مصنوعی بر روی "طرح بازی ... [+]

به سطح بعدی!

با ابزار لازم و خلاقانه و مخاطبین مناسب شما آن را به بهترین استودیوهای توسعه می دهید. هر دو MD.H. و خیلی بیشتر به عنوان مثال، برنامه ریزی هوش مصنوعی بر روی "طرح بازی" است. این به سرعت شما را در سطوح بالاتر (بازی) در برخی از شرکت ها می برد.

حقایقمدت زمان: 7 ترمنوع: تمام وقتامتیازات اعتبار: 210 ECTSمدرک لیسانس علوم (B.Sc.)تاریخ شروع: 1 آوریل 2016 (دوسلدورف) | اکتبر 1مکان ها: مونیخ، دوسلدورف، برلینبه همین دلیل خدمات حرفه ای!... [-]
آلمان Munich Düsseldorf Berlin
درخواست اطلاعات
آلمانی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی