SAE Institute Berlin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

SAE موسسه در سال 1976 تاسیس شد و از سال رشد کرده و تبدیل به بزرگترین، صنعت متمرکز مربی رسانه های خلاق در جهان با بیش از 50 دانشگاه که در 28 کشور. برنامه درسی SAE شده است به دقت و با مشورت با پزشکان صنعت منجر برای دیدار با الزامات از صنایع رسانه های خلاق جهانی گردد.

موسسه SAE و نمونه کارها در دوره جامع در زمینه رسانه های خلاق (صوتی، فیلم، انیمیشن، توسعه بازی، کسب و کار موسیقی و وب) با یک سنت قوی از برنامه های عملی و شناخت صنعت. کارشناسی هنر / لیسانس علوم را می توان در کمتر از دو سال به دست آورد.

دو برنامه کارشناسی ارشد (MA / کارشناسی ارشد) در دسترس هستند. مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رابطه با دانشگاه میدلسکس مشهور در لندن ارائه شده است. موسسه SAE دارای شبکه در سراسر پنج قاره با دانشگاه در مراکز دنیای صنعتی رسانه های خلاق از جمله لندن، برلین، مونیخ، پاریس، بارسلونا، نیویورک، لس آنجلس و بیشتر.

انجمن فارغ التحصیلان SAE شبکه برای فارغ التحصیلان و دانشجویان با هدف به آنها را با یک تجربه فارغ التحصیلان پس از با آموزش و پرورش در سطح جهانی و ارائه progamme متنوع از منابع، رویدادها و ارتباطات برای ارائه یک برنامه قرار دادن کار فعال، نگه داشتن آنها را در تماس با یکدیگر SAE مؤسسه است و درگیر با موسسه SAE.

کنوانسیون فارغ التحصیلان SAE یک رویداد شبکه رایگان به طور سنتی در برلین برای هر کسی که با علاقه به توسعه رسانه خلاق و فن آوری برگزار می شود. این رویداد سالانه گرد هم می آورد مانند ذهن به اشتراک گذاری دانش شما نیاز به در مورد رسانه های خلاق و صنعت سرگرمی مطمئن شوید. این کنوانسیون شما ارائه می دهد فرصت های غنی برای تحقیق قطعی، تحریک رشد آموزش و پرورش و کسب و کار - آن گردهمایی عالی به شبکه و تبادل نظر است.

مجله SAE مجله موسسه SAE و انجمن فارغ التحصیلان SAE است. انتشار در اصل در چاپ راه اندازی اما به صورت آنلاین در سال 2014 منتشر شده نقل مکان کرد.

دو برنامه کارشناسی ارشد (MA / کارشناسی ارشد) در دسترس هستند. مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رابطه با دانشگاه میدلسکس مشهور در لندن ارائه شده است. (یک استاد برنامه با میدلسکس و با معروف Folkwang دانشگاه علامه Künste.

در مورد دانشگاه

پردیس برلین ارائه می دهد خلاق، دانش آموزان پرشور دسترسی به امکانات استاندارد صنعت و کارکنان آموزش با دانش از مباحث مهم و شور و شوق را برای فعال کردن هر دانش آموز برای رسیدن به پتانسیل خود را.

  • خب استودیوهای ضبط، وسایل فیلم و ایستگاه های کاری متعدد در یک فضای 2.000m2 مجهز
  • همه دوره ها و برنامه در موسسه SAE در برلین به زبان انگلیسی و همچنین آلمانی تدریس
  • یک شبکه قوی با صنعت خلاق پویا در پایتخت آلمان
  • سخنرانی مهمان اضافی و سمینارها با رهبران صنعت مشهور

مکان ها

برلین

SAE Institute Berlin

Address
Cuvrystr. 4
10997 برلین, برلین, آلمان
تلفن
+49 (0)30 220 662 116

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید