SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعه در منطقه دانش منطقه شمال سیاه جنگل

بررسی برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد آینده در زمینه های اقتصاد و رسانه در گروه های کوچک با مراقبت های فردی در Calw.

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw یک کالج غیر انتفاعی، خصوصی و دولتی است. در حال حاضر حدود 330 دانشجوی در برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ثبت نام شده اند. با انتخاب پروفیل های تخصصی، دانش آموزان فرصت دارند تا مطالعات خود را با تحولات جاری در بازار کار هماهنگ کنند. علاوه بر به اشتراک گذاشتن دانش تخصصی، مهارت های بین فرهنگی و زبان و نیز مهارت های نرم افزاری، که در زندگی حرفه ای بسیار مهم هستند، نیز بخشی از آموزش هستند. دانش آموزان انتظار دارند گروه های کوچک و نظارت شدید توسط استادان و استادان از این زمینه.

برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

  • مدیریت کسب و کار (تمام وقت و نیمه وقت)
  • مدیریت رسانه و ارتباطات
  • مدیریت رسانه و ارتباطات عمومی
  • کنترل
  • مدیریت بازاریابی (در اعتباربخشی برای سال 2015)
  • مدیریت فرهنگ و رویدادها (در اعتباربخشی برای سال 2015)

آموزش ابتدایی

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw خود را به عنوان یک مرکز عالی برای آموزش در زمینه SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw می بیند. در دانشگاه، فارغ التحصیلان، کارآفرینان و مدیران آینده آموزش دیده اند.

پروفسور دکتر هابیل. پیتر جی وبر - مدرس و SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw - بر این SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw : "ما تمام فرد را آموزش می دهیم - اعتماد به نفس در دانش، سریع در عمل و قوی در تیم. آموزش بقا، بازی های شبیه سازی و رفتار در معاملات تجاری بین المللی نمونه هایی از روش های نوین و متنوع آموزش و یادگیری هستند که در آن دانشگاه نه تنها مهارت های تخصصی بلکه مهارت های نرم افزاری را که در زندگی حرفه ای بسیار مهم است، آموزش می دهد. بنابراین، شخصیت و مهارت های اجتماعی دانش آموزان به طور خاص آموزش دیده و توسعه یافته است. "دانش آموزان انتظار می رود گروه های کوچکی، حمایت فردی و مربیگری شخصی توسط استادان و استادان از این زمینه است. وبر می گوید: "این امر ما را قادر می سازد تا برنامه های تنگاتنگی را حفظ کنیم، نرخ پایین خروج و افزایش قابلیت های استخدامی - برای بهترین شانس در بازار کار".

چگونه شرکت ها از ایده کسب و کار به طرح کسب و کار برپا شده و با موفقیت در بازار تأسیس می شوند؟ چگونه می توان شبکه های اجتماعی حرفه ای در ارتباطات شرکتی استفاده کرد؟ چگونه کارمندان، بازاریابی و کنترل بخش شرکت ها به طور مطلوب سازماندهی می شوند؟ این فقط چند سوال است که دانش آموزان در SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw با آن برخورد می کنند.

مخاطبین بین المللی

بین المللی یکی از SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw در SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw . این دانشگاه ارتباط نزدیکی با دانشگاه های همکار بین المللی و موسسات پژوهشی - از جمله در اتریش، اسپانیا، هند و ترکیه دارد. این همکاری از پروژه های تحقیقاتی مشترک تا برنامه های تبادل می باشد. علاوه بر این، SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw با شرکت های تجاری و صنعتی، انجمن های تجاری و اتاق های بازرگانی همکاری می کند. دانش آموزان به طور جدی در تحقیقات، کار بر روی پروژه ها، انجام کارآموزی یا نوشتن کارشناسی و کارشناسی ارشد در شرکت های مشهور و قهرمانان پنهان شرکت می کنند. علاوه بر زبان های خارجی مانند انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی و فرانسوی، مهارت های بین فرهنگی مانند رفتار درست در محیط کسب و کار بین المللی نیز در برنامه درسی هستند.

اطلاعات روز 2015 را مطالعه کنید

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw به طور منظم روزهای مطالعه را سازماندهی می کند. دانش آموزان آینده نگر می توانند به دانستن دانشگاه و برنامه تحصیلی، مبادله ایده ها با دانش آموزان و معلمان و نیز شرکت در سخنرانی های نمونه ای دست یابند. روزهای اطلاعات مطالعه در تاریخ های زیر برگزار می شود:

  • چهارشنبه، 18 مارس 2015 از 2:00 تا 4:00 بعد از ظهر
  • چهارشنبه، 29 ژوئیه 2015 از 2:00 تا 4:00 بعد از ظهر
  • چهارشنبه، 18 نوامبر 2015 از 14:00 تا 16:00

علاوه بر این، دانش آموزان آینده نگر می توانند همچنین قرار ملاقات مشاوره های فردی را ترتیب دهند.

منطقه دانش شمالی جنگل شمالی

شهر نیمه تراس Calw - محل تولد هرمان هسه شاعر است که برای فضای یادگیری دلپذیر و موفقیتآمیز ارائه می دهد : یک شهر قدیمی اتمسفر در محیط معمولی Black Forest، امکانات ورزشی سالم، صحنه های پر جنب و جوش و فرصت های گوناگون خرید. کالو ارتباطات حمل و نقل خوب، هزینه های زندگی مقرون به صرفه و محیط آرام برای موفقیت تحصیلی را ارائه می دهد. پایتخت ایالت اشتوتگارت، شهر Pforzheim طلا و همچنین شهر فرهنگی و رسانه ای کارلسروهه سریع و آسان می توانند به آن دسترسی پیدا کنند. منطقه دانش منطقه جنگل شمالی شمالی توسط رهبران بازار (ره) و قهرمانان مخفی مشخص می شود. SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw از سال 2000 تا کنون بخشی از منطقه دانش سیاه جنگل شمالی بوده و به طور قاطعانه در آن قرار دارد.

مکان ها

آرام

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Address
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw
Staatlich anerkannte Fachhochschule
Lederstraße 1
75365 Calw

75365 آرام, بادن-وورتمبرگ, آلمان
تلفن
+49 (0) 7051 9203-0

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید