توضیحات رسمی را مطالعه کنید

58599_IMG_0040.jpg

HDPK یک دانشگاه خصوصی پیشرو برای صنایع خلاق است که در یکی از مراکز خلاق آلمان قرار دارد: در برلین. برنامه های تحصیلی شامل ابعاد هنری و تکنولوژیکی و همچنین مسائل مدیریت عملی و تئوری رسانه ها است. برنامه درسی متمرکز بر صنایع موسیقی و رسانه (به غیر از فیلم و تلویزیون) است.

هر دو دانشگاه خود و استادان در بازار موسیقی و رسانه مشارکت دارند و تجربه آنها به برنامه ها وارد می شود.

hdpk در آوریل 2010 به عنوان دانشگاه خصوصی دانشگاه خصوصی تاسیس شد و توسط اداره سنا برلین برای آموزش، علم و تحقیقات تأیید شده است.

مركز تدريس دانشگاه اين است كه آن را مربوط به عمل است، منعكس شده در پروژه هاي بين رشته اي كه در همه برنامه هاي آموزشي شناخته شده و در برنامه هاي آموزشي مبتني بر علمي گنجانده شده است. برنامه ریزی برنامه درسی مبتنی بر واقعیت یک دنیای حرفه ای است که به سرعت در حال تغییر است و اطمینان حاصل می کند که برنامه های مطالعه به طور مداوم سازگار با نیازهای جدید سازگار است. هر دو کارکنان و اعضای هیئت امناء در صنعت شرکت می کنند که این رویکرد را تقویت می کند.

چه چیزی ما را از هم جدا می کند

شرایط مطالعه بسیار عالی

ما استانداردهای بالا برای خودمان تعیین کردیم. گروه های کوچک، استادان با زمینه های قوی در حوزه های خود و تجهیزات پیشرفته ای در استودیوهای صدا و عکاسی ما و همچنین در فضای کاری دیجیتال، دانش آموزان ما را با یک محیط کار حرفه ای واقعا حرفه ای فراهم می کنند.

58613_IMG_9987.jpg

رویکرد دنیای واقعی

با توجه به جنبه های اداری و مالی حرفه های آینده دانشجویان، مدیریت پروژه، قانون رسانه ها و کسب و کار رسانه ها بخش زیادی از برنامه درسی به عنوان آموزش هنری و فنی است. ما ارتباطات نزدیکی با بازیکنان مهم این صنعت را حفظ می کنیم تا مطالب برنامه های مربوطه ما را در همه زمان ها حفظ کنیم و به سمت فرصت های حرفه ای دائمی تغییر دهیم.

یادگیری مادام العمر

دانش آموزان با احترام به عنوان کل مردم برخورد می شود. هدف این است که یک رویکرد را تشریح کنید که جهت گیری در تغییر محیط پیرامون را فراهم می کند و از آموزش در طول زمان پشتیبانی می کند. بنابراین ما بر روی مهارت های ارتباطی و اجتماعی و پروژه های عملی و همچنین در موضوعات صرفا علمی تمرکز می کنیم.

مشارکت

با تقریبا 600 دانش آموز از حدود 20 کشور (تا مه 2016)، 24 استاد، حدود 74 سخنران، 6 کارشناسی و 2 برنامه های کارشناسی ارشد و 2 دانشگاه SRH خواهران در برلین (با هم شامل 2000 دانش آموز و 28 برنامه) hdpk یکی از موفق ترین دانشگاه های خصوصی در آلمان و بخشی از گروه SRH با 12000 دانش آموز و 10 دانشگاه است.

58600_hdpk_DACH.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

صنایع فرهنگی و خلاقانه در سطح جهانی رشد کرده است و برلین نقطه عطفی برای صنایع خلاق است و آن را جای مناسب برای مطالعات شما می داند. سران خلاق نیاز به رهبران خلاق دارند و ش ... [+]

صنایع فرهنگی و خلاقانه در سطح جهانی رشد کرده است و برلین نقطه عطفی برای صنایع خلاق است و آن را جای مناسب برای مطالعات شما می داند. سران خلاق نیاز به رهبران خلاق دارند و شما یاد خواهید گرفت که در صنایع خلاق حمایت، بازار و موفقیت در صنایع خلاق را مدیریت کنید. این مدرک همچنین شما را برای شروع کسب و کار خود و یا کار در یک صنعت سنتی تر که در آن شرکت ها به طور فزاینده ای برای رویکردهای نوآورانه به مدیریت نگاه می کنند.... [-]

آلمان Berlin
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

طراحی صوتی شامل خیلی بیشتر از ضبط صدا و دوبله شدن برای فیلم ها، و یا ترکیب جینل های جذاب برای پخش رادیو و تلویزیون، سبک چارلی شین است. دانش آموزان ما برای طراحی صوتی بر ر ... [+]

طراحی صوتی شامل خیلی بیشتر از ضبط صدا و دوبله شدن برای فیلم ها، و یا ترکیب جینل های جذاب برای پخش رادیو و تلویزیون، سبک چارلی شین است. دانش آموزان ما برای طراحی صوتی بر روی دستگاه ها و رایانه ها، برای تولید و ضبط صداها، سخنرانی و موسیقی، و در نتیجه ایجاد جو شنوایی آموزش داده می شوند.

محتوا، ساختار هدف و دوره

طراحی صوتی: برای مطالعه صدا، گوش دادن و گوش دادن به آن

به عنوان بخشی از دوره کارشناسی Audio Design در hdpk در دانش آموزان برلین، دنیاهای فراگیر صدایی، آکوستیک 3D برای بازی ها و صدای کوپن (نام تجاری صوتی) ایجاد خواهد کرد. آنها یاد خواهند گرفت که چگونه آکوستیک داده ها (sonication) را نمایش دهند و از رایانه ها یعنی نرم افزارهایی مانند Pro Tools به عنوان سیستم عامل برای ترکیب و ترتیب و به عنوان ابزار دیجیتالی استفاده کنند.... [-]

آلمان Berlin
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

با B.Mus موسیقی محبوب شما به ترتیب ترکیب و سازنده / آوازی از عناوین موسیقی، و همچنین تحقق آنها به عنوان یک نوازنده انجام کار استاد. شما می دانید که چگونه ایده های خلاقانه ... [+]

با B.Mus موسیقی محبوب شما به ترتیب ترکیب و سازنده / آوازی از عناوین موسیقی، و همچنین تحقق آنها به عنوان یک نوازنده انجام کار استاد. شما می دانید که چگونه ایده های خلاقانه خود را از طریق الهام از عملکرد و یا ضبط اولیه پیاده سازی کنید. تاکید این دوره بر ترانه نوشتن، ساز / آواز و گروه است.

محتوا، ساختار هدف و دوره

نوازنده محبوب خلاق: ترانه سرا، نوازنده ارکستر و گروه

دوره موسیقی پرطرفدار hdpk در برلین موسیقی نوازندگان جوان با استعداد را برای حرفه ای انجام موسیقی در کنسرت ها و برای تولید، با آموزش مهارت های نوشتن / نوشتن آهنگ همراه با درک صحیح مهندسی و دانش فنی سازمانی و آموزشی آماده می کند.... [-]

آلمان Berlin
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

hdpk Festival 2017

Moving - Refugees Welcome (Songs for Refugees by hdpk)

B.A. Creative Industries Management at hdpk - Make it a career