SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

58599_IMG_0040.jpg

HDPK یک دانشگاه خصوصی پیشرو برای صنایع خلاق است که در یکی از مراکز خلاق آلمان قرار دارد: در برلین. برنامه های تحصیلی شامل ابعاد هنری و تکنولوژیکی و همچنین مسائل مدیریت عملی و تئوری رسانه ها است. برنامه درسی متمرکز بر صنایع موسیقی و رسانه (به غیر از فیلم و تلویزیون) است.

هر دو دانشگاه خود و استادان در بازار موسیقی و رسانه مشارکت دارند و تجربه آنها به برنامه ها وارد می شود.

hdpk در آوریل 2010 به عنوان دانشگاه خصوصی دانشگاه خصوصی تاسیس شد و توسط اداره سنا برلین برای آموزش، علم و تحقیقات تأیید شده است.

مركز تدريس دانشگاه اين است كه آن را مربوط به عمل است، منعكس شده در پروژه هاي بين رشته اي كه در همه برنامه هاي آموزشي شناخته شده و در برنامه هاي آموزشي مبتني بر علمي گنجانده شده است. برنامه ریزی برنامه درسی مبتنی بر واقعیت یک دنیای حرفه ای است که به سرعت در حال تغییر است و اطمینان حاصل می کند که برنامه های مطالعه به طور مداوم سازگار با نیازهای جدید سازگار است. هر دو کارکنان و اعضای هیئت امناء در صنعت شرکت می کنند که این رویکرد را تقویت می کند.

چه چیزی ما را از هم جدا می کند

شرایط مطالعه بسیار عالی

ما استانداردهای بالا برای خودمان تعیین کردیم. گروه های کوچک، استادان با زمینه های قوی در حوزه های خود و تجهیزات پیشرفته ای در استودیوهای صدا و عکاسی ما و همچنین در فضای کاری دیجیتال، دانش آموزان ما را با یک محیط کار حرفه ای واقعا حرفه ای فراهم می کنند.

58613_IMG_9987.jpg

رویکرد دنیای واقعی

با توجه به جنبه های اداری و مالی حرفه های آینده دانشجویان، مدیریت پروژه، قانون رسانه ها و کسب و کار رسانه ها بخش زیادی از برنامه درسی به عنوان آموزش هنری و فنی است. ما ارتباطات نزدیکی با بازیکنان مهم این صنعت را حفظ می کنیم تا مطالب برنامه های مربوطه ما را در همه زمان ها حفظ کنیم و به سمت فرصت های حرفه ای دائمی تغییر دهیم.

یادگیری مادام العمر

دانش آموزان با احترام به عنوان کل مردم برخورد می شود. هدف این است که یک رویکرد را تشریح کنید که جهت گیری در تغییر محیط پیرامون را فراهم می کند و از آموزش در طول زمان پشتیبانی می کند. بنابراین ما بر روی مهارت های ارتباطی و اجتماعی و پروژه های عملی و همچنین در موضوعات صرفا علمی تمرکز می کنیم.

مشارکت

با تقریبا 600 دانش آموز از حدود 20 کشور (تا مه 2016)، 24 استاد، حدود 74 سخنران، 6 کارشناسی و 2 برنامه های کارشناسی ارشد و 2 دانشگاه SRH خواهران در برلین (با هم شامل 2000 دانش آموز و 28 برنامه) hdpk یکی از موفق ترین دانشگاه های خصوصی در آلمان و بخشی از گروه SRH با 12000 دانش آموز و 10 دانشگاه است.

58600_hdpk_DACH.jpg

مکان ها

برلین

Address
Potsdamer Straße 188
10783 برلین, برلین, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید