توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با بیش از 900 دانشجو در 12 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانشگاه ما تنها دانشگاه خصوصی و دولتی شناخته شده و دارای مجوز موسسه در ایالت تورینگن است.

همه برنامه ها توسط ذهن ها و شرکای قوی در صنعت مراقبت های بهداشتی توسعه داده شده اند و مشخصات دانشگاه را تشدید می کنند. مدل های مطالعه انعطاف پذیر، متخصصان برای رشد بازار سلامت را آموزش می دهند.

این دانشگاه برای مربیگری فردی، سخنرانیهای عملی و آموزش و یادگیری مهارتهای گوناگون است. استاد توانبخشی نورونی و مدل مطالعه یکپارچه برنامه های کارشناسی فیزیوتراپی و گفتار درمان در آلمان منحصر به فرد است.

مطالعه با ما به معنی است

  • گروه های مطالعاتی کوچک و ارتباط نزدیک با استادان
  • همیشه یک فرد مخاطب است
  • فاصله کوتاه و ساختمان دانشگاه مدرن
  • سخنرانیهای عملی
  • مطالعه انعطاف پذیر و لذت بردن از مطالعه
  • از شبکه SRH بهره مند شوید

کیفیت تحصیلی خبره

برنامه های تحصیلی ما، و همچنین خود دانشگاه، تحت نظارت دقیق کیفیت کارشناسان بی طرف، مانند آژانس اعتباربخشی امور بهداشت و امور اجتماعی (AHPGS) و شورای علمی قرار می گیرند. این بر پایه استانداردهای بالای تضمین می کند که دانشجویان SRH Hochschule für Gesundheit Gera بهترین کیفیت ممکن را داشته باشند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

SRH Hochschule für Gesundheit Gera

برنامه تحصیلی و پشتیبانی در دوران کودکی شما را قادر می سازد از کودکان در توسعه خود حمایت کنید و به مسیر آموزشی خود بپردازید. آنها یاد می گیرند از کودکان با خطرات رشد، معل ... [+]

برنامه تحصیلی و پشتیبانی در دوران کودکی شما را قادر می سازد از کودکان در توسعه خود حمایت کنید و به مسیر آموزشی خود بپردازید. آنها یاد می گیرند از کودکان با خطرات رشد، معلولیت، مشکلات یادگیری یا مشکلات رفتاری حمایت کنند و همراه با والدینشان همراه باشند.

محتویات، اهداف و دوره مطالعه

تمرکز برنامه مدرک ما به صراحت بر پویایی و توسعه کودک به عنوان یک کودک، کودک نو پا و در دوران کودکی است. حمایت آموزشی و توسعه کودکان و نیز کار با خانواده هایشان پایه های اصلی این برنامه است.... [-]

آلمان Gera Bonn Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf  + 3 بیشتر
اکتبر 2019
آلمانی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی