Touro College Berlin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره کالج تورو

کالج Touro در سال 1970 در نیویورک در سال 2006 توسط دکتر برنارد لندر به عنوان یک کالج هنر لیبرال. از دهه 1970، گسترش این کالج به کالیفرنیا، نوادا، اسرائیل، روسیه و آلمان رسیده است.

در سال 2001، دکتر Lander از سارا ناهماا خواست تا با هم کار کنند و کالج تورو را در برلین ایجاد کنند. تصمیم به انتخاب پایتخت آلمان به عنوان محوطه جدید کالج تورو بر اساس تاریخ قومی یهودیان کالج و متحد کردن جوامع در برلین بود. در ترم پاییز سال 2003، توره برلین با یک کلاس از 18 دانشجوی تحصیلات کارشناسی در برنامه بازرگانی بین المللی باز کرد که در نهایت به مدرک لیسانس مدیریت کسب و کار تبدیل شد.

در سال 2005، دکتر لندر از سفر به یادبود هولوکاست در برلین الهام شد و خواستار تاسیس موسسه هولوکاست در تورو شد. موسسه لندر برای ارتباط و تحمل در سال 2006 در پردیس کالج برلین تورو تاسیس شد. در نیمه پاییز سال 2007، بخش از کارکنان آموزش خود برای کارشناسی ارشد برنامه ارتباطات هولوکاست استقبال کرد. برنامه MBA پس از آن در سال 2010 معرفی شد و روانشناسی کارشناسی در سال 2013 تاسیس شد.

در Touro College برلین، ما قصد داریم شکاف بین سیستم های دانشگاهی آمریكا و آلمان را بسازیم و محیطی چند فرهنگی را ایجاد كنیم كه برای یادگیری مفید باشد.

بیانیه ماموریت

کالج تورو یک موسسه مستقل است که به منظور انتقال و حفظ مسیحی یهودی و همچنین خدمت به جامعه عمومی در راستای تعهد خود به تحقیقات فکری، انتقال دانش، عدالت اجتماعی و خدمات به جامعه، خدمت می کند.

کالج برلین Touro ارائه می دهد برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل در مدیریت کسب و کار، روانشناسی، و مطالعات هولوکاست. این برنامه ها مؤلفه های متنوعی از جامعه تورو و جامعه بزرگتر، به ویژه کسانی که در گذشته دست کم گرفته اند، خدمت می کنند. توربورگ برلین یک کالج است که دانش آموزان برای دنیای حرفه ای آماده می شوند و از شجاعت و ابزار مورد نیاز برای پیروی از موفقیت حرفه ای برخوردار هستند.

ما در تلاش برای ارائه فرصت منحصر به فرد برای آموزش بین المللی به طور کامل در زبان انگلیسی در پردیس جاذبه برلین ما. در تورو، ماموریت و چشم انداز ما توسط ارزش های بین المللی، آمریکایی و یهودیان ما هدایت می شود. ما دانشجویان سراسر جهان را در آغوش می گیریم و تلاش می کنیم آموزش های با کیفیت بالا ارائه دهیم.

تاریخچه ما - پردیس "Am Rupenhorn"

محوطه دانشگاه ما در منطقه جذاب Charlottenburg برلین واقع شده است. کالج تورو کالج برلین در سال 2003 در یک ویلا تاریخی باوهاوس با یک تاریخ عمیق تاسیس شد. خانه محوطه دانشگاه ما در اصل متعلق به خانواده Lindemann بود و توسط معمار آلمانی برونو پل طراحی شده بود. هنگامی که نازی ها در دهه 1930 قدرت را به دست آوردند، خانه Lindemann در Am Rupenhorn محل اقامت رسمی هانس کرول، وزیر رئیچیرچ (وزیر کلیسای رایش) شد. هنگامی که جنگ در سال 1945 به پایان رسید، این خانه به نیروهای متفقین تحویل داده شد و در سالهای بعد از جنگ بعنوان مرکز یادگیری نیروهای انگلیسی مورد استفاده قرار گرفت. در نهایت، آن را به دولت برلین تحویل داده شد و به عنوان یک مرکز آموزشی و آموزشی در دهه 1950 مورد استفاده قرار گرفت. این دانشگاه توسط کالج تورو در سال 2003 با یک کلاس فقط 18 دانش آموز در اولین دوره کارشناسی کسب و کار به دست آورد.

مکان ها

برلین

Address
Am Rupenhorn 5
برلین, برلین, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید