University of Applied Sciences Europe - English Programs

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه ما

چه چیزی در مورد ما خاص است

دانشگاه علوم کاربردی اروپا اروپا - Iserlohn، برلین، هامبورگ طراحان و تصمیم گیرندگان فردا را در زمینه های

 • کسب و کار،
 • روانشناسی
 • رسانه ها و ارتباطات
 • مدیریت ورزشی،
 • هنر و طراحی.

دانشگاه علوم کاربردی اروپا بخشی از سیستم های جهانی دانشگاه است. این دانشگاه، پیشرفت مهارت های آینده و مهارت های بین رشته ای را در راستای اقدامات واقعی و با توجه به بالاترین استانداردهای بین المللی در ایسرلون، برلین و هامبورگ توسعه می دهد.

از طریق تعامل بین تفکر خلاق، کارآفرینی و دیجیتالی، و همچنین دیدگاه بین المللی، زمینه های مختلف مطالعه به طور متقابل یکدیگر را غنی سازی می کنند و رویکردهای جدیدی را در زمینه تدریس و تحقیقاتی که متناسب با شرایط Job Market 4.0 است، ارائه می دهند.

BiTS ابتدا در سال 2000 به عنوان یک دانشگاه مستقل تاسیس شد. امروزه بخشی از دانشگاه علوم کاربردی اروپا و محل برگزاری استعدادهای تجاری جوانان، اعضای هیات علمی، کارآفرینان و شرکتهای سراسر جهان است. در اینجا ما محیطی را فراهم می کنیم که دانش آموزان و استادان تشویق به ایجاد ایده های جدید و کشف پتانسیل کارآفرینی کامل خود می کنند.

پایه ای برای حرفه ای هیجان انگیز را با دوره های لیسانس و مدرک معتبر در برلین، هامبورگ یا Iserlohn (نوردراین وستفالن) بگذارید.

شبکه بین المللی منحصر به فرد

جهان را دانشگاه خود بساز در دانشگاه علوم کاربردی اروپا، شما در یک شبکه جهانی مطالعه می کنید. ما را تشویق می کنیم که در طول تحصیلاتتان چیزهایی را امتحان کنید، از تجربیات جدید الهام گرفته و افق های شخصی و حرفه ای خود را گسترش دهید. شما از:

 • یک ترم مجرد در خارج از کشور در یک دانشگاه شریک مشهور
 • اساتید بین المللی و موفق
 • سخنرانی های جهانی و پروژه های عملی بین المللی از طریق روش های آموزش نوین
 • تبادل بین فرهنگی - تقریبا و یک دانشگاه - در بیش از 100 کشور نشان داده شده در محوطه دانشگاه ما
توسعه فردی و یادگیری میان رشته ای

دانشگاه علوم کاربردی اروپا به شما یک محیط دانشگاهی ارائه می دهد که در آن شما در بهترین استانداردهای بین المللی تدریس می کنید بدون اینکه فردیت خود را از دست بدهید.

به سوی آینده، راه حل های چالش برانگیز و هدفمند، به طور فزاینده نیاز به پیوستن به دیدگاه های مختلف، فن آوری های جدید، خلاقیت و روش های تحقیقاتی دارد. برای اطمینان از پیشرفت شخصی و پیشبرد اهداف شغلی، شما از ابتدا به طور عملی و بین رشته ای کار می کنید و تشویق می شود تا با انتخاب وسیعی از موضوعات فراتر از مرزها فکر کنید. در دانشگاه علوم کاربردی اروپا، فرصت بیشتری برای مشارکت در ابتکارات دانش آموزان بین رشته ای فراهم می کند تا بتوانید مشخصات حرفه ای خود را از بین ببرید و خود را در بازار کار جذاب کنید .

گواهینامه اضافی و مشارکت در کنار مطالعات شما

علاوه بر این، توسعه شخصیت فردی شما: دانش آموزان تشویق می شوند تا پروژه ها را به صورت ابتکاری در ابتکارات دانش آموزان پیگیری کنند و فعالیت های اضافی را دنبال کنند. شما یک گواهی فوق العاده اضافی به درجه خود، که توسعه مهارت های اصلی را لیست می کند. این توسط Laureate در مطالعه سفارش شده بیش از 5،000 همکاران و بیش از 20،000 دانش آموزان، اعضای هیات علمی، کارکنان و فارغ التحصیلان مشخص شده است. این یک فرصت دیگر برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان برای کسب جایزه بیش از دیگر متقاضیان کار است.

علاوه بر این، می توانید در طول تحصیلات خود به یکی از استراحتگاه های دانشجویان ما بپیوندید و مهارت های خود را خارج از برنامه درسی توسعه دهید. چند مثال:

 • CampusMagazin
 • BiTS.fm
 • چشم انداز بی
 • Rubicon
حداکثر عملی بودن

تجربه واقعی واقعی از روز اول: در دانشگاه علوم کاربردی اروپا، شما می توانید تست کنید آنچه را که قبلا در کلاس درس آموخته اید و به کار روزمره این بخش در طول تحصیلاتتان برسید. تمام برنامه ها در محتوا و برنامه ریزی شده اند تا شما بتوانید تئوری را مستقیما در عمل اعمال کنید.

در میان دیگر برنامه های تمرینی گرا در UE به شما کمک می کند:

 • اعضای هیئت علمی که متخصص حرفه ای در موضوع خود هستند و حرفه ای در کسب و کار فعال هستند .
 • کارآموزی یکپارچه، که برای مثال می توانید در یکی از کسب و کارهای شریک ما، تکمیل کنید.
 • پروژه های همکاری با غول های تجاری پیشرو مانند SAP.
با حرفه ای ها در محیط نوآورانه مطالعه کنید

افراد موفق کسب و کار نه تنها حرفه ای کسب و کار عالی هستند، بلکه دارای مهارت های رهبری دیگر. ما می خواهیم که در طی مطالعات خود این را به قلب برسانید و به همین علت با افرادی که بهترین را دارند مطلع می شوند.

با تضمین کلاس های کوچک و گروه های سمینار ، ما یک محیط مطالعه کاملا منحصر به فرد ایجاد می کنیم که در آن شما می توانید به شدت و به طور جداگانه توسعه دهید. در پروژه های تحصیلی خود و همچنین سمینارهای ویژه مهارت های نرم افزاری، شما را با توانایی های اساسی مانند مدیریت تیم، سازماندهی خود و برنامه ریزی استراتژیک آشنا می کنیم، پروفیل مهارت های خود را کامل کرده و تفکر کارآفرینی را پرورش می دهیم.

تبدیل شدن به بخشی از تیم ما و ایجاد تفاوت - در سراسر جهان.113445_pexels-photo-1326947.jpeg

برنامه در دانشکده کسب و کار ما

ما برنامه های مختلفی ارائه می کنیم، مانند:

 • مدرک کارشناسی
 • دبیرستان دوگانه
 • مدارک متعدد استاد

برخی از این برنامه ها به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

از سه مکان انتخاب کنید

دانشگاه علوم کاربردی اروپا دارای سه مکان در مراکز خلاق برلین، هامبورگ و Iserlohn است.

 • برلین - مرکز کارآفرینی، سبک زندگی، سرمایه گذاری، ایده انکوباتور - چند شهر در سراسر جهان به خاطر تنوع آنها به اندازه سرمایه های آلمان ستایش شده است. در پردیس ما در برلین، شما در نزدیکی نقاط اقتصادی Potsdamer Platz تحصیل می کنید.
 • هامبورگ - در شماره 1 رسانه های رسانه ای، همراه با Spiegel، Stern، Die Zeit، Google، Twitter، Facebook و دیگران! پردیس هامبورگ ما نزدیک به صحنه های جایگزین محله و همچنین مرکز شهر پرطرفدار است.
 • Iserlohn - در شمال رین وستفالیا توسط Seilersee دروغ پردیس Iserlohn ما، غنی از سنت و محوطه ترین و زیباترین محوطه در آلمان بر اساس نظرسنجی از مجله Unicum است. مراکز صنعتی در نوردراین وستفالن - دورتموند و کلن - به راحتی از آنجا می آیند.
تجهیزات مدرن

ما برنامه ای ارائه می دهیم که در آن شما با تجهیزاتی که بعدا از آنها استفاده می کنید آشنا خواهید شد. بنابراین، بسته به محوطه دانشگاه، امکانات از جمله استخر های مک به استودیو های عکس و کارگاه های چاپ روی صفحه نمایش در دسترس هستند.

برای پروژه های شما، می توانید لپ تاپ ها، دوربین ها و سایر لوازم جانبی را در همه زمان ها قرض بگیرید.

دولت مورد بررسی و اعتبار است

دانشگاه علوم کاربردی اروپا توسط نوردراین وستفالن و شورای علوم و علوم انسانی آلمان توسط دولت و موسسه به رسمیت شناخته شده و مورد تایید قرار گرفته و این 10 سال به عنوان یکی از چندین دانشگاه در طولانی ترین مدت ممکن در آلمان همه برنامه های ما توسط FIBAA، یکی از مناسب ترین سازمان های اروپایی و بین المللی برای تضمین کیفیت و توسعه در آموزش دانشگاهی، معتبر هستند.

حرفه شما پس از فارغ التحصیلی

مدرک کارشناسی در دانشگاه علوم کاربردی اروپا پایه ای بهینه برای آینده حرفه ای حرفه ای است - در کسب و کار، رسانه، ورزش، فناوری اطلاعات و فن آوری، اشتغال، مدیر و یا کارآفرین.

برنامه های کارشناسی ارشد ما به شما فرصت اضافی برای ایجاد حرفه ای خود، ایجاد مهارت های شخصی خود و قدم زدن بر روی سطح بعدی حرفه ای خود را می دهد. مرکز بین المللی شغلی ما از مخاطبین موجود در شرکت و شبکه های فارغ التحصیلان به صورت شخصی از شما در برنامه ریزی مسیر حامل منفرد و در مرحله درخواست استفاده می کند.

دانشگاه علوم کاربردی اروپا را برای کار حرفه ای خود به مرحله پایانی برسانید و چیزی در مسیر حرکت بزرگ قرار دهید!115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

دیدگاه ما

در دانشگاه علوم کاربردی اروپا، ما متعهد هستیم که فارغ التحصیلان خود را با مطالعات طولانی و موفق و حرفه ای برای کار در عصر دیجیتال آماده کنیم. به عنوان یک دانشگاه دولتی معتبر علم کاربردی تحت مالکیت خصوصی، ما به ویژه تفکر مستقل مستقل کارآفرینی خلاق و بازیگری را ارتقا می دهیم. ما با توجه به مفاهیم آموزشی مدرن در برنامه های آموزشی انعطاف پذیر، متخصصان، تصمیم گیری و مهارت های اجتماعی مرتبط را ارائه می دهیم. به عنوان یک دانشگاه جهانی جهان، ما چشم انداز های محلی و جهانی را توسعه می دهیم و به طور فعال در زمینه تحرک بین المللی دانش آموزان ترویج می کنیم.

ما روابط بین فردی محترم را دنبال می کنیم که دانشجویان و کارکنان ما را تشویق می کنند تا به شکل گیری و توسعه دانشگاه کمک کنند. در هر محوطه دانشگاه، ما یک فضای شخصی را به صورت جداگانه و با توجه به نقاط قوت و ضعف منحصر به فرد، شرایط زندگی و مسیرهای توسعه دانش آموزان خود به طور جداگانه همراه می کنیم.

ترکیبی سازگار از نیازهای نظری و اجرای عملی، موجب کنجکاوی حرفه ای می شود و جهت گیری در ایجاد یک نمایه منحصر به فرد را فراهم می کند. برای این منظور، مفاهیم آموزشی تعاملی متمرکز و متمرکز در گروه های کوچک را به عنوان روش بهینه برای به دست آوردن توانایی های نتیجه گیری گرا در نظر می گیریم. علاوه بر این، همکاری بین رشته ای بخش های مختلف ما، دانش آموزان ارزش افزوده قابل توجهی را ارائه می دهد.

این اهداف را دنبال می کنند و توسط استاد ارائه می شوند که خود علمی و عملی است و به طور کامل با چالش های موجود در زمینه تخصص خود آشنا است. ما مأموریت آموزشی ما با مسئولیت مساوی نسبت به نیازهای حرفه ای و اجتماعی مورد نیاز ما را اجرا می کنیم. در نهایت، دانشگاه ما خود را به عنوان یک پلت فرم دعوت برای تحویل دانش و تحقیقات در این فرآیند هدایت می کند که دانش آموزان ما برای تبدیل شدن به شخصیت های مستقل، بازتابنده و مسئولیت پذیر است.111577_pexels-photo-1152500.jpeg

اهداف ما

مهمترین هدف ما موفقیت شماست. ما در آنجا هستیم تا ببینیم که شما به طور ایده آل برای پرورش حرفه حرفه ای خود و راه خودتان آماده هستید. با توجه به این، ما دانشجویان ما را آموزش می دهیم تا متخصصان جوان با روحیه و رویکرد سازنده شوند.

چگونه دانش و مهارت ها تدریس می شود

امروز، شما نیاز به ترکیبی از توانایی ها برای ایجاد یک حرفه ای موفق. دانش اصلی و مهارت های اجتماعی، دانش فنی مدیریت و اطمینان در سطح بین المللی، اساس کار حرفه ای مدیریت در اقتصاد آزاد است. امروزه مدیران جوان و پرطرفدار با آموزش نظری خوب و کسانی که در طول تحصیل خود تجربه های مربوطه را در هر دو کشور و خارج از کشور کسب کرده اند در تمام زمینه های کسب و کار دنبال می شوند. ما شما را تجهیز میکنید تا این الزامات را بپذیرید.

نتایج برای خود صحبت می کنند: فارغ التحصیلان دانشگاه علوم کاربردی اروپا به سرعت وارد کار می شوند.112185_pexels-photo-1438072.jpeg

آنچه ما ارائه می دهیم

در خارج از سالن سخنرانی، ابتکارات دانشجویی دانشجویی در دانشگاه علوم کاربردی اروپا به شما تجربه ارزشمندی عملی می دهد. ما انتظار داریم و تشویق کنیم که در این فعالیت ها شرکت کنید. آنها نشان می دهند که دانشجویان بسیار انگیزه دارند و بر رویکرد عملی دانشگاه تاثیر می گذارند. این طرح ها به عنوان دوره های تحصیلی متنوع هستند.

تنظیم، پیگیری و دستیابی به اهداف بلند پروازانه

احتمالا ابتکار شناخته شده ترین "سمپوزیوم پردیس" است. چهره های برجسته مانند بیل کلینتون، کوفی عنان و گرهارد شرودر در گذشته قبول دعوت نامه ای برای سخنرانی در این کنفرانس بین المللی شناخته شده اقتصادی را پذیرفته اند. این رویداد صرفا توسط دانشجویان سازماندهی شده است - از میزبانی مهمانان، پذیرایی و فروش بلیط به PR، حامی و سخنران در ارتباط است. ابتکارات دیگر شامل، مشاوره دادن به شرکت ها در مورد چگونگی حل مشكلات تجاری، تولید مستقل تلویزیون یا نمایش رادیویی یا پروژه های اجتماعی است. با این وجود شما در دانشگاه علوم کاربردی اروپا مشارکت می کنید، شما تجربه عملی ارزشمندی خواهید داشت.113991_pexels-photo-933964.jpeg

مکان ها

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: