توضیحات رسمی را مطالعه کنید

WINGS بین المللی

مطالعات PROFESSIONAL

با تشکر از شما برای منافع خود را در مطالعات پاره وقت و برنامه های آموزش و پرورش بیشتر در دانشگاه ویسمار علوم کاربردی (آلمان). دانشگاه ویسمار آموزش و پژوهش موسسه های پیشرفته و خلاقانه با بیش از 100 سال از برتری دانشگاهی است. این یک دانشگاه بین المللی است که تمرین و کسب و کار گرا با بیش از 8500 دانش آموزان مطالعه هر دو در دانشگاه و از طریق آنلاین و یا پاره وقت است.

بال - ویسمار خدمات بین المللی فارغ التحصیلی شرکت در سال 2004 تاسیس - ارائه می دهد آنلاین فوق العاده حرفه ای و برنامه های پاره وقت و همچنین آموزش و پرورش بیشتر گواهی برای کار حرفه ای. مناطق موضوع آن شامل کسب و کار، فن آوری و طراحی با یک کالج ایالتی گواهی آموزش و پرورش بیشتر. با حدود 4500 دانش آموزان پاره وقت و 650 شرکت کنندگان آموزش و پرورش بیشتر در ده مکان در سراسر کشور و همچنین برلین و مونیخ، بال یکی از ارائه دهندگان فاصله آموزش کشور پیشرو در آلمان است. WINGS در حال حاضر نیز ارائه مطالعات پاره وقت بین المللی برای حرفه ای ها در مراکز مطالعه در کیپ تاون، بانکوک، سنگاپور و سورابایا است.

با توجه به چند تماس در اروپا، منطقه بالتیک، امریکا، امریکا لاتین، آسیا و به ویژه جنوب شرق آسیا، انواع ویژگی های بین فرهنگی می توان مشخص در روش تحقیق و تدریس ما در بر داشت. در حال حاضر دانش آموزان از سراسر جهان شرکت در مطالعات پاره وقت ما برای حرفه ای وجود دارد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی
در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree:

Hochschule Wismar - Mit allen Wassern gewaschen.