dBs Film Berlin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یکی از سوالات مورد علاقه خود را به دانش آموزان فیلم جدید ما می پرسند این است: چگونه می توانید به او اولین فیلم خود را؟ با گذشت سال ها، پاسخ بیشتر غافلگیرانه. فیلمسازی تبدیل شده است به طور فزاینده با اختراعات با کیفیت بالا تلفن های دوربین و دیگر در دسترس است. این به این معنی رقابت در بازار شدید تر از همیشه است. بنابراین، هنگامی که توجه به گزینه های خود را برای مدرسه فیلم بسیار مهم است بپرسید، چگونه خواهد تجربه خود را شما یک مزیت؟

هنگامی که ما امکانات ما، جامعه، کیفیت آموزش، پشتیبانی غیر قابل انعطاف، و محل توصیف، ما به شما یک تصویر از این که چرا دربیمارستان برلین "هیچ مدرسه عادی" است را. همه ی این عناصر طول می کشد با هم برای ایجاد شعار ما از شور و شوق در حال پیشرفت. این به این معنی است که نه تنها وجود دارد شادی شدید در همه چیز ما با هم انجام دهید، بلکه که ما با هم نشان می دهد که چگونه شور کلید موفقیت است.

بررسی اجمالی

دولت از هنر، هنرهای امکانات تازه بازسازی شده ما در اینجا در برلین تنها چند سال سن دارند. اما ما در حال ساخت و ساز در میراث موسسه ما است که از سال 1999 عامل در انگلستان است. در سال 2013 ما باز دربیمارستان برلین را به دانش آموزان ما دسترسی داشته باشید به صحنه هنر متنوع و تاسیس در اینجا پیدا کنید. صفحه اصلی به برلین و بازار فیلم اروپا، این رویداد است که باید حضور در برای هر کسی که به دنبال به ربط را در این صنعت است.

درس های خود را برگزار خواهد شد در هدف ساخته شده فضاهای ما در مرکز آموزش اصلی ما در وزوز منطقه Friedrichshain است. همراه با آموزش از صنعت ما تجربه آموزگار خواهد بود حوادث سخنرانی مهمان، به شما تصویر روشن تری از آنچه که امروز اتفاق می افتد و وضعیت آینده را خواهد داد. این بینش عملی شما ارائه می دهد یک نگاه جامع را نه تنها تخصص فنی بلکه عمل صنعت واقعی است.

اگر شما به دنبال برای معرفی جامع برای فیلمسازی، برنامه دیپلم یک سال ما کامل است. این یک راه فوق العاده نیز به دوباره انرژی ماموریت خود را به عنوان یک هنرمند، دوباره با سنگ تیز کردن مهارت های خود را در روایت تصویری و صرف یک سال هیجان انگیز خارج از کشور. همچنین شما می خواهد showreel قابل توجه از 30 فیلم را ایجاد کنید!

اگر شما به دنبال یک درجه معتبر با ارزش بالا، در نظر درجه (لیسانس) کارشناسی ما است که از طریق دانشگاه سنت مارک و سنت جان در انگلستان اداره می شود. این برنامه 3 سال است برای کسانی که می خواهند به شیرجه رفتن به عمق مفاهیم، ​​نظریه، تخصص فنی و عمل است.

بیشتر بدانید

آیا می خواهید برای دیدن آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد؟ با ثبت نام در یکی از روزهای باز در وب سایت ما (dbsfilm.net) و آمده در فرد ملاقات ما.

هنوز بهانه ای برای آمدن به برلین در حال حاضر ندارد؟ یافتن پست های بیشتر در مورد انواع فرصت شما می توانید با DBS فیلم برلین دارند از طریق بررسی مشخصات ما در اینجا در مطالعات کارشناسی. و یا رسیدن به ما امروز با ارسال یک ایمیل ما: admissions@dbsfilm.net ما مشتاقانه منتظر شنیدن از شما!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید Diplomas »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

فیلم درجه BA (لیسانس)

Campus تمام وقت September 2018 آلمان Berlin

بدانید که پایه نظری و عملی شما نیاز به تبدیل شدن به یک فیلمساز خوب گرد، همراه با یک تکه خوبی از ساعت در تجربه که به تبدیل شدن به یک متخصص ضروری است. کلید را به این ماژول اعمال می شود ما را در کسب و کار از فیلمسازی، ایجاد نام تجاری خود را به عنوان یک فیلمساز، بودجه، توزیع چند پلت فرم، مخاطب ساخت و بهره برداری از قدرت رسانه های اجتماعی برای ارتقاء. [+]

بررسی اجمالی

بدانید که پایه نظری و عملی شما نیاز به تبدیل شدن به یک فیلمساز خوب گرد، همراه با یک تکه خوبی از ساعت در تجربه که به تبدیل شدن به یک متخصص ضروری است. کلید را به این ماژول اعمال می شود ما را در کسب و کار از فیلمسازی، ایجاد نام تجاری خود را به عنوان یک فیلمساز، بودجه، توزیع چند پلت فرم، مخاطب ساخت و بهره برداری از قدرت رسانه های اجتماعی برای ارتقاء.

درجه ما طراحی شده است به شما برای که در آن صنعت است که آماده سازی، که در آن بوده است. آن را به شما در عمق به هر یک از زمینه های کلیدی را در پیدا کردن و واقعا صدای خلاق خود را به عنوان یک قصه گو بصری تمرکز می کنند. دست ها را در و عملی، زمان نیز با توجه به واقعا صیقل هر یک از تولید، با انتظار شما خواهد مطالعات خود را با یک فیلم کوتاه جشنواره آماده کامل است. ... [-]


ویدئو ها

dBs Film: For the daring

dBs Students: Silvia

dBs Students: Michael