nta Isny

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعه با آینده - در nta Isny !

تماس های عالی با شرکت های شریک در صنعت، پشتیبانی شخصی توسط استادان بسیار متخصص، مطالعه عملی در گروه های کوچک، دوره های کوتاه مطالعه، برنامه های تحصیلی منحصر به فرد در آلمان و اوقات فراغت بزرگ در محیط خانواده - تحصیل در دانشگاه علوم کاربردی nta Isny مزایای بسیاری را ارائه می دهد.

در nta Isny شما می توانید برای لیسانس علوم (B.Sc.) تحصیل کنید اگر شما موفق Fachhochschulreife یا Abitur را کامل کرده اید . سایر شرایط پذیرش وجود ندارد در اینجا می توانید دوره ترم سالانه خود را در نیمسال زمستان به طور مستقیم با مطالعه شروع کنید!

با تکمیل لیسانس علوم (B.Sc.)، شما می توانید با موفقیت در یکی از 123،000 شغل در زمینه STEM یا برای تحصیلات بیشتر در آلمان یا خارج از کشور شروع کنید.

دوره های بررسی اجمالی

گزینه های خود را بیاموزید و در مورد برنامه های تحصیلی معتبر خود را برای لیسانس علوم مطلع کنید:

شیمی

تحصیل در لیسانس علوم شیمی که متخصص در شیمی عمومی یا شیمی مواد غذایی و تجزیه و تحلیل زیست محیطی در nta Isny فعالیت های زیادی را برای شما باز می کند.

شیمی دارویی

برنامه مدرک کارشناسی علوم در شیمی دارویی در nta Isny به طور مطلوب به نیازهای صنعت دارویی متناسب است.

مهندسی فیزیک

فیزیک کاربردی و فنی، مهندسی، الکترونیک، اپتیک، شیمی، علوم رایانه و خیلی چیزهای دیگر. همه اینها شامل مطالعه لیسانس علوم فیزیک است.

علم کامپیوتر

تحصیل در لیسانس علوم رایانه علوم در nta Isny فراهم می کند nta Isny عالی عالی با تخصص بعدی.

یافتن شغلی آسان شد!

nta Isny به شما کمک می کند مسیر درست برای حرفه آینده خود را پیدا کنید! از آنجا که در محوطه دانشگاه، شما فرصت منحصر به فرد برای کشف نقاط قوت خود و تصمیم گیری در حرفه حرفه ای در زمینه علوم و علوم کامپیوتر - یا از طریق یک کارآموز طعم یا از طریق ترم تهیه کنید.

در اینجا شما می توانید دانش خود را در علوم طبیعی ریاضیات، شیمی، فیزیک و علوم رایانه در دوره ترم مقدماتی یا ترم آمادگی بطور گسترده و گسترده تر گسترش دهید و به راحتی پیدا کنید که در آن نقاط قوت خود را درو کنید. این از شما در پیدا کردن یک حرفه ای - چه در کالج حرفه ای با یک کارآموزی و یا در دانشگاه علوم کاربردی با مدرک!

به عنوان بخشی از دوره کارآموزی ما، ما همچنین مکان هایی برای BOGY یک هفته ارائه می دهیم.

بهترین سرمایه گذاری در آینده شماست!

nta Isny مزایای بسیاری را در طول تحصیل شما ارائه می دهد - از حمایت شخصی ارائه شده توسط استادان ما به درس های درس و یادگیری کارآمد در گروه های کوچک. این را می توان نه تنها در تکمیل موفقیت آمیز دانشجویان ما بلکه در حقیقت این که دانشجویان nta Isny یکی از کوتاه ترین دوره های تحصیلی در آلمان هستند! تحصیل در دانشگاه خصوصی دانشگاه دولتی علوم کاربردی nta Isny سرمایه گذاری پایدار در آینده شما است.

مکان ها

ایسن ایم آلگاو

Naturwisschenschaftlich- Technische Akademie, Prof. Dr. Grübler gGmbH, Isny

Address
Sei­den­stra­ße 12-35
88316 ایسن ایم آلگاو, بادن-وورتمبرگ, آلمان
تلفن
+49 7562 97070