توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعه با آینده - در nta Isny !

تماس های عالی با شرکت های شریک در صنعت، پشتیبانی شخصی توسط استادان بسیار متخصص، مطالعه عملی در گروه های کوچک، دوره های کوتاه مطالعه، برنامه های تحصیلی منحصر به فرد در آلمان و اوقات فراغت بزرگ در محیط خانواده - تحصیل در دانشگاه علوم کاربردی nta Isny مزایای بسیاری را ارائه می دهد.

در nta Isny شما می توانید برای لیسانس علوم (B.Sc.) تحصیل کنید اگر شما موفق Fachhochschulreife یا Abitur را کامل کرده اید . سایر شرایط پذیرش وجود ندارد در اینجا می توانید دوره ترم سالانه خود را در نیمسال زمستان به طور مستقیم با مطالعه شروع کنید!

با تکمیل لیسانس علوم (B.Sc.)، شما می توانید با موفقیت در یکی از 123،000 شغل در زمینه STEM یا برای تحصیلات بیشتر در آلمان یا خارج از کشور شروع کنید.

دوره های بررسی اجمالی

گزینه های خود را بیاموزید و در مورد برنامه های تحصیلی معتبر خود را برای لیسانس علوم مطلع کنید:

شیمی

تحصیل در لیسانس علوم شیمی که متخصص در شیمی عمومی یا شیمی مواد غذایی و تجزیه و تحلیل زیست محیطی در nta Isny فعالیت های زیادی را برای شما باز می کند.

شیمی دارویی

برنامه مدرک کارشناسی علوم در شیمی دارویی در nta Isny به طور مطلوب به نیازهای صنعت دارویی متناسب است.

مهندسی فیزیک

فیزیک کاربردی و فنی، مهندسی، الکترونیک، اپتیک، شیمی، علوم رایانه و خیلی چیزهای دیگر. همه اینها شامل مطالعه لیسانس علوم فیزیک است.

علم کامپیوتر

تحصیل در لیسانس علوم رایانه علوم در nta Isny فراهم می کند nta Isny عالی عالی با تخصص بعدی.

یافتن شغلی آسان شد!

nta Isny به شما کمک می کند مسیر درست برای حرفه آینده خود را پیدا کنید! از آنجا که در محوطه دانشگاه، شما فرصت منحصر به فرد برای کشف نقاط قوت خود و تصمیم گیری در حرفه حرفه ای در زمینه علوم و علوم کامپیوتر - یا از طریق یک کارآموز طعم یا از طریق ترم تهیه کنید.

در اینجا شما می توانید دانش خود را در علوم طبیعی ریاضیات، شیمی، فیزیک و علوم رایانه در دوره ترم مقدماتی یا ترم آمادگی بطور گسترده و گسترده تر گسترش دهید و به راحتی پیدا کنید که در آن نقاط قوت خود را درو کنید. این از شما در پیدا کردن یک حرفه ای - چه در کالج حرفه ای با یک کارآموزی و یا در دانشگاه علوم کاربردی با مدرک!

به عنوان بخشی از دوره کارآموزی ما، ما همچنین مکان هایی برای BOGY یک هفته ارائه می دهیم.

بهترین سرمایه گذاری در آینده شماست!

nta Isny مزایای بسیاری را در طول تحصیل شما ارائه می دهد - از حمایت شخصی ارائه شده توسط استادان ما به درس های درس و یادگیری کارآمد در گروه های کوچک. این را می توان نه تنها در تکمیل موفقیت آمیز دانشجویان ما بلکه در حقیقت این که دانشجویان nta Isny یکی از کوتاه ترین دوره های تحصیلی در آلمان هستند! تحصیل در دانشگاه خصوصی دانشگاه دولتی علوم کاربردی nta Isny سرمایه گذاری پایدار در آینده شما است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

nta Isny

ساخت ترکیبات شیمیایی و بررسی خواص آنها، ایجاد مسیرهای مصنوعی جدید، بهبود ترکیبات مواد و بسیاری از مواد دیگر - به عنوان کارشناسی در گروه شیمی، ... [+]

با شیمی به لیسانس علوم (B.Sc.)

شیمی شیمی با تمرکز بر شیمی عمومی و یا

برای ایجاد ترکیبات شیمیایی و بررسی خواص آنها، ایجاد مسیرهای جدید مصنوعی، بهبود ترکیبات مواد و بسیاری از مواد دیگر - به عنوان یک لیسانس در زمینه شیمی، شما می توانید در آزمایشگاه ها و امکانات تولید از صنایع شیمیایی و دارویی، در صنعت غذا و آشامیدنی، در تضمین کیفیت و شرکت، موسسات تحقیق و آزمایش دولتی، سازمان های حفاظت از محیط زیست و بسیاری از مناطق دیگر. در مطالعه شیمی، شما آموزش دیده خواهد شد به عنوان همه جانبه در علوم طبیعی و بهره گیری از رویکرد عملی nta Isny : در اینجا شما می توانید تمام آزمایشات خود را تمرین و بدانید تمام دستگاه های که شما با بعد در شرکت کار می کنند.... [-]

آلمان Isny im Allgäu
اکتبر 2019
آلمانی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
nta Isny

دوست دارید در دنیای مجازی حرکت کنید و می خواهید بدانید که در پشت آن چیست؟ رویای شما این است که یک ربات را توسعه داده یا سیستم های پایگاه داده، توسعه نرم افزار و فناوری ها ... [+]

با علوم رایانه برای لیسانس علوم (B.Sc.)

دوست دارید در دنیای مجازی حرکت کنید و می خواهید بدانید که در پشت آن چیست؟ رویای شما این است که یک ربات را توسعه داده یا سیستم های پایگاه داده، توسعه نرم افزار و فناوری های اینترنتی را ارتقا بخشید؟ شما می خواهید در پشت صحنه نگاه کنید و اصول اولیه علوم رایانه را یاد بگیرید؟ سپس شما را در nta Isny در علوم کامپیوتر با مدرک لیسانس علوم درست درست است!

دنیای مجازی ما به طور مداوم در حال رشد است و تقاضای زیادی برای متخصصان واجد شرایط با تکنولوژی پیشرفته که با مهارت و اشتیاق به کار خود ادامه می دهند. به همین دلیل است که دانشمندان کامپیوتر در صنعت فناوری اطلاعات و فراتر از آن، بسیار متخصص هستند.... [-]

آلمان Isny im Allgäu
اکتبر 2019
آلمانی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
nta Isny

شما می خواهید به پایین ترین چیزها برسید و فن آوری های پیشگامانه مانند تکنولوژی نانو و لیزر و یا آخرین تکنولوژی های حسگر در راه را دریافت کنید؟ شما می خواهید به بالاترین ح ... [+]

با مهندسی فیزیک به لیسانس علوم (B.Sc.)

شما می خواهید به پایین ترین چیزها برسید و فن آوری های پیشگامانه مانند تکنولوژی نانو و لیزر و یا آخرین تکنولوژی های حسگر در راه را دریافت کنید؟ شما می خواهید به بالاترین حد از لحاظ فنی بپردازید؟

سپس برای برنامه تحصیلات عالی فیزیک معتبر، به این دلیل که فیزیک کاربردی و فنی را با مهندسی برق، الکترونیک، اپتیک، شیمی، علوم رایانه و مدیریت فنی ترکیب می کند، انتخاب کنید. و این دقیقا همان چیزی است که به شما چشم انداز های آینده ای در دقت مهندسی، نوری، الکترونیکی، فناوری پزشکی و صنعت پردازش داده ها می دهد!... [-]

آلمان Isny im Allgäu
اکتبر 2019
آلمانی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Lehrerfortbildung für Gymnasien und Realschulen im Bereich Chemie