Universitat Europea

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه

eUniv یک مؤسسه آموزش عالی خصوصی در دبیرستان آندورا است که توسط دولت آن مطابق با قانون دانشگاه آندورران مجاز به تدریس ، برای تدریس لیسانس رسمی ، کارشناسی ارشد و دکترا است.

eUniv یک دانشگاه خصوصی است که با بین المللی شدن و بویژه با زبان و فرهنگ خود در ارتقاء توسعه اقتصادی و اجتماعی آندورا فعالیت می کند.

اصول آندورا از زمان کنفرانس برلین (2003) بخشی از منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) بوده است ، و به تبع آن ، تمام عناوین دولتی سیستم دانشگاهی آن کاملاً با الزامات سطوح ساخت و سازگار ، ضمانت داخلی کیفیت ، شفافیت و شناخت عناوین اروپایی.

andorra, mountains, summer

تعهد

دانش آموزان مطالعات آنلاین با داشتن مشخصات فردی در سن کار و مسئولیت های خانوادگی و اجتماعی مشخص می شوند ، واقعیتی که بدون آنکه به ناهنجاری آشکار بیفتد ، نمی تواند از هیچ پیشنهادی برای آموزش چشم پوشی کند.

این افراد ، در محیط حرفه ای خود ، معمولاً آموزش های مداوم تخصصی را تجربه می کنند ، که به طور عادی با حوزه کاری خود مرتبط هستند. اما آنها این تمرین را بطور منظم و به طور هم زمان و فقط بسیار استثنایی به طور همزمان دریافت می کنند. از طرف دیگر ، هنگامی که آنها وارد آموزش عالی دانشگاه می شوند ، موظفند همزمان چهار یا پنج موضوع مختلف را به صورت حضوری و مجازی در آن شرکت کنند.

این الزام ، با توجه به مشخصات آنها کاملاً آشکار است ، میزان بالای ترک تحصیل را که همه این گروه هنگام قصد پیشرفت در آموزش عالی ارائه می دهند ، توضیح می دهد.

در eUniv ، ما می فهمیم که این بی تفاوتی ناعادلانه است و به همین دلیل دانش آموزان موضوعات مطالعات خود را یکی پس از دیگری به صورت متوالی مطالعه می کنند ، بدون اینکه تعهدی به طور همزمان در دو یا چند موضوع شرکت کنند. این تعهد دانشگاه به دانشجویان خود ، بلکه به انسجام روند آموزش و نظم منطقی آن برای انتقال دانش و مهارت ها نیز می باشد.

انعطاف پذیری

سازمان دانشگاهی سنتی در دوره ها و ترم ها برای نوع خاصی از دانش آموزان مناسب است ، اما برای سایرین یک مانع غیر قابل عبور برای دسترسی است.

سازمان تدریس مطالعات eUniv با انعطاف پذیری آن مشخص می شود ، که بلافاصله با سیستم دسترسی تأیید می شود: دانش آموزان می توانند در هر یک از پنج تماس سال تحصیلی خود ، وارد مطالعات خود شوند و همیشه این کار را طبق دستور منطقی انجام دهند. آموزش موضوعات پیش بینی شده در برنامه مطالعه.

دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را برای اولین دوره از برنامه در زمانی که در دسترس بودن آنها مشخص است ، شروع کنند. پس از شروع ، آنها می توانند با توجه به دانش آموزان ، قطع و مجدداً راه اندازی شوند ، با دانستن اینكه می توانند ماه مدرسه بعد برای مطالعه موضوع مربوطه بدون تعصب ، تحصیلی یا مالی دوباره به تحصیل بروند.

همه افراد عادی دارای 12 دانشگاه اعتبار ECTS هستند. این بار مستلزم وقف هشت هفته است و در طول این مدت دانش آموزان منحصراً روی انجام فعالیتهای آموزشی پیش بینی شده در موضوع مورد نظر خود تمرکز می کنند: خواندن متون نظری و انجام تمرین های عملی ، با مربوطه ارزیابی های خود ، برای هر واحد موضوعی ، شرح کار علمی از موضوع ، که می تواند فردی یا گروهی باشد و شرکت در تماس های پی در پی انجمن گفتگوی موضوع.

ابداع

فعالیت های آموزش دانشگاه در محوطه دانشگاه در اتحادیه اروپا "واقعاً مجازی" می شود . کلیه فعالیتهای آموزشی که در کلاسهای سنتی برگزار می شود دارای انتقال مربوط به کلاسهای مجازی eUniv هستند.

هر موضوع یک برنامه به واحدها تقسیم می شود و اینها به نوبه خود ، پیرامون مطالب و فعالیتهای نظری و عملی شکل می گیرند. محتوای نظری متن مرجع عمیق را نیز ارائه می دهد. فعالیت های عملی از طریق طیف گسترده ای از موارد عملی توسعه می یابد که هرکدام ارزیابی خود را دارند. فعالیت ها از مقالات و انجمن ها برای هر موضوع سفارش داده می شود. Forum یک فعالیت مشترک است که در بین همه دانش آموزان و معلمان انجام می شود.

دانش آموزان همچنین منابع بسیار مفید دیگری در فرآیند یادگیری خود در اختیار دارند ، از جمله: کتابخانه مجازی ، آزمون خود ارزیابی و فیلم های توضیحی که توسط متخصصان این موضوع ساخته شده است. این سمعی و بصری علاوه بر سایر موضوعات مورد علاقه ، ستونهای اساسی هر واحد را برجسته می کند و رویکرد حل هر یک از موارد عملی هر موضوع را توسعه می دهد.

137271_pexels-photo-1438081.jpeg

مطالعات

eUniv مدارک دانشگاهی (رسمی) آندورن را در مقطع لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا ، که همه در منطقه آموزش عالی اروپا به رسمیت شناخته شده ، ارائه می دهد.

مراکز دانشگاهی

eUniv به صورت دانشگاهی در سه مرکز برگزار می شود: کالج دانشگاه F. Layret برای کارشناسی و کارشناسی ارشد ، مدرسه دکتری JH Newman و دانشکده زبان های کلاسیک.

تحقیق

تحقیقات در دانشگاه با هماهنگی موسسه انتقادات و پیشنهادات پژوهشهای کاربردی و از طریق خطوط تحقیق مرتبط با برنامه دکترا و توسط صندلیهای تخصصی مختلف تهیه می شود.

مکان ها

آندورا لا ولا

Address
Avinguda Meritxell, 30
AD500 آندورا لا ولا, آندورا لا ولا, آندورا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: