VATEL Andorra

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

انتخاب از بیش از 42 مدارس معتبر، Vatel گروه و 35 پردیس آن در سراسر جهان در نسخه 17 از جوایز هتل در سراسر جهان در 14 نوامبر سال 2016، که در آن بیش از 1000 حرفه ای از مهمان نوازی بین المللی در اپرا ملاقات برنده "بهترین دانشکده مدیریت هتل" جایزه اتاق در پاریس لو گراند هتل اینترکنتینانتال.

vatel

کل صنعت در نتیجه به رسمیت می شناسد و اعتماد Vatel گروه.

Vatel گروه، انتخاب کل یک حرفه

کوتاه شده توسط هیئت داوران بین المللی، متشکل از مردم کسب و کار، متخصصان توریستی و ارتباطات، Vatel گروه یکی از 3 نامزد نهایی از 42 مدرسه در جهان رقابت برای "بهترین دانشکده مدیریت هتل" جایزه بود.

این دو مکتب رقیب بودند Hotelschool لاهه و آکسفورد، رقابت در برابر Vatel از 1 در سراسر جهان گروه مدرسه کسب و کار در هتل و مدیریت گردشگری، که برنده توسط 1000 حرفه ای که در این مراسم شرکت اعلام شد.

شاهد paroles د Vatéliens EN تصاویر از مهمان نوازی مدرسه Vatel در Vimeo و.

آلن Sebban، رئیس و بنیانگذار Vatel است، اضافه کرد که جایزه معتبر Vatel است میوه از کارکنان خود و اعضای هیئت علمی، شرکای آن بود که دانش آموزان میزبان برای کارآموزی خود، و همچنین 30000 فارغ التحصیلان آن که در حرفه خود موفق و پرواز رنگ Vatel گروه در سراسر جهان .

35 سال روابط نزدیک میان Vatel گروه و شرکای هتل خود

از زمان ایجاد آن Vatel روابط نزدیک، مثبت و پایدار با بزرگترین گروه مهمان نوازی بین المللی در جهان برخوردار بوده است. یک بی شمار از روابط مانند استخدام متخصصان به بخشی از اعضای هیات علمی Vatel، تخته معاینه و هیئت علمی وجود دارد؛ میزبانی دانش آموزان برای عملی کار و / یا در طول کارآموزی در هتل ها. در آینده به ارائه سخنرانی و یا کنفرانس به دانش آموزان در دانشگاه های ما، نوشتن مطالعات موردی، و یا چاپ مقالات در Cirvath، و غیره

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی
  • فرانسوی

بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

کارشناسی vatel - مدیریت هتل بین المللی

Campus تمام وقت September 2019 آندورا Andorra la Vella

هدف اصلی از این برنامه است برای دانش آموزان برای توسعه مدیریت و کار گروهی مهارت های خود را در یک محیط جهانی و چند فرهنگی. [+]

هدف اصلی از این برنامه است برای دانش آموزان برای توسعه مدیریت و کار گروهی مهارت های خود را در یک محیط جهانی و چند فرهنگی.

آموزش کارکنان Vatel با هدف ارائه دانش آموز با آگاهی از این بخش را به طور کلی و همچنین اقتصاد، استراتژی، بازاریابی، مدیریت کسب و کار و مدیریت هتل به طور خاص، تمرکز تلاش خود را بر توسعه مهارت ها و توانایی هر دانش آموز.

چرا مدرک کارشناسی مدیریت هتل بین المللی انتخاب می کنید؟ از آنجا که تخصص، سازگاری بازار و توسعه دانش و مهارت های در محیط زیست جهانی از سه جزء کلیدی از مدل آموزشی ما هستند. از آنجا که هیات تدریس در Vatel آندورا است تا از حرفه ای فعال از هتل و گردشگری صنعتی است که تنها راه ما می توانیم تضمین دانش آموزان ما توسعه دانش و مهارت در خط با نیازهای بخش هتل امروز ساخته شده است. از آنجا Vatel یک روش است که ترکیبی از مطالعه علمی با دادن کارآموزی از سال اول، اطمینان حاصل کرد که زمانی که دانش آموزان ما فارغ التحصیل آنها به طور کامل به خواسته های جدید و مورد نیاز از یک بخش است که در رشد مستمر و است که به طور فزاینده رقابتی اقتباس فراهم می کند. از آنجا که شما در نوک انگشتان خود یک شبکه حرفه ای بین المللی یک چرا که ما در آموزش در کلاس های پر جمعیت باور نمی کند، ما ارائه می دهیم توجه شخصی در طول دوره مطالعه و تیم های... [-]

ویدئو ها

Presentación de Vatel

تماس
آدرس محل سکونت
Andorra la Vella, Andorra la Vella, AD
آدرس محل سکونت
Paris, Île-de-France, FR
آدرس محل سکونت
Calle Marqués de la Ensenada, 12,
Madrid, Community of Madrid, 28004 ES