توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم...

IIMTS یک موسسه جهانی متعهد به پاسخگویی به نیازهای و جاه طلبی از طیف فرهنگی و بین المللی مختلف دانش آموزان، با ارائه برنامه های آموزشی به چالش کشیدن از بسیاری از معتبر و مورد تایید دانشگاه بین المللی است. از آن است که همکاری های فنی با دانشگاه مهاتما گاندی، مگالایا، UCN، امریکا مرکزی و دانشگاه آزتکا، مکزیک. هنگامی که شما انتخاب را به یک دوره از هر یک از دانشگاه ها در پیشنهاد از IIMTS، به شما خواهد شد انتخاب یک موسسه پیشگام است.

زمان صرف شده در IIMTS خواهد بود یک سرمایه گذاری واقعی از زمان و تلاش است که سود را برای شما در حال حاضر و در طول زندگی حرفه ای و شخصی خود را درو.

IIMTS شما نشان می دهد راه را ...!

IIMTS صرفا در تحویل در سطح جهانی امکانات پیشرفت تحصیلی و مهارت به دانش آموزان و حرفه ای که در یک روز و روز را با فرمت رشد برای به دست آوردن پتانسیل را بالاتر از همه رشد گرا.

IIMTS با آن به ویژه دوره های که توسط معروف ارائه شده و دانشگاه های بین المللی انجام شما در کنده کاری برای خودتان AA NICH در محیط رقابتی امروز کمک کند طراحی شده است.

دوره های در دانشگاه به طور خاص طراحی و دقیق توسط کارشناسان در این زمینه که دانشکده در این دانشگاه هستند. کار حرفه ای که دانش سخت به دست آورده، جمع آوری کرده اند نیز در قالب بندی دوره ها که به دانش آموزان کمک افاضه.

خدمات مشاوره در IIMTS می توانید به شما کمک کند همه سردرگمی را از قلب شما و شما بهترین راه برای رسیدن به هدف شما این است که شما اشاره برای مدت زمان بسیار طولانی بگویید!

افزایش ارزش خالص خود را در بازار کار بیش از 5000 حرفه ای کار با IIMTS و لیسانس به دست آورد، کارشناسی ارشد و دکترای درجه از طریق حالت های دیجیتال در یک راه سریع از طریق دانشگاههای معتبر در سراسر جهان مشهور همکاری کرده اند تا، در حالی که تحصیل از راحتی از خانه های خود.

کلاس وب روزانه زنده E-سخنرانی، فصل به فصل E-فیلم ها کتاب های الکترونیکی و کتاب چاپ شده لینک های منابع

تجربه پشتیبانی فوق العاده ای از ما، به شما به عنوان مطالعات خود را در هر زمان دنبال می کنند، در هر نقطه از لپ تاپ خود را، قرص و یا تلفن های هوشمند. دیگر مشکلی در رفت و آمد.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

BBA

International Institute of Management & Technology Studies

این برنامه باز می شود درب شرکت ها برای دانش آموزان است. درجه طراحی شده است که به دانش گسترده ای از زمینه های کاربردی از یک شرکت، و اتصال آنها، در حالی که برای تخصص همچنین ... [+]

لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA) این برنامه باز می شود درب شرکت ها برای دانش آموزان است. درجه طراحی شده است که به دانش گسترده ای از زمینه های کاربردی از یک شرکت، و اتصال آنها، در حالی که برای تخصص همچنین اجازه می دهد در یک منطقه خاص. برنامه های BBA در نتیجه در معرض دانش آموزان به انواع "افراد هسته " و همانطور که در بالا، اجازه می دهد دانش آموزان به تخصص در یک منطقه دانشگاهی خاص. درجه نیز توسعه دانش آموز 'ثانیه مهارت های مدیریتی عملی، مهارت های ارتباطی و قابلیت تصمیم گیری کسب و کار. او / او می تواند در مناطق بسیار زیاد پس از اتمام BBA برای خدمات به عنوان مثال: بانکداری، فروش و مدیریت توزیع، مدیریت مالی، مدیریت پروژه، تحقیقات بازاریابی، توسعه منابع انسانی، مدیریت خرده فروشی، بیمه و غیره اعمال می شود... [-]

امارات متحده عربی Dubai
سپتامبر 2019
تمام وقت
پاره وقت
3 - 6 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

About IIMTS

About UCN

About MGU

About AZTECA

Convocation Ceremony