Universiti Teknikal Malaysia Melaka UTeM

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دسامبر 2000 به عنوان 1 تاسیس در 1 دانشگاه فنی عمومی در مالزی.

پردیس

واقع در میراث جهانی یونسکو شهرستان مالاکا، تنظیم در 766 جریب سرسبز چشم انداز مباهات دولت از هنر تجهیزات سرسبز در تمام هفت دانشکده آن است.

دانشگاهیان

به عنوان یک دانشگاه تمرکز، UTeM دارای نقاط قوت در زمینه های فنی - یعنی مهندسی، IT، و مدیریت فناوری. UTeM شهرت بودن یک منبع از فارغ التحصیلان مهندسی با کیفیت بالا با قابلیت جلسه مورد نیاز از صنایع با تکنولوژی بالا سمان است. UTeM همچنین دارای صلاحیت تحقیق در مناطقی که از آن به عنوان کلید افزایش پیشنهاد منحصر به فرد دانشگاه به آن میشود و همچنین کمک به ملت مانند فناوری های سبز، مهندسی سیستم، تعامل انسان و فناوری، و نوظهور. برنامه های مهندسی UTeM نیز با واشنگتن معتبر. علاوه بر برنامه های کارشناسی، UTeM نیز ارائه می دهد استاد، دکترا و دکترای برنامه مهندسی.

UTeM اذعان می کند که نه تنها دانشجویان بین المللی محلی، بلکه و این شامل دانش آموزان از اندونزی، عربستان سعودی، چاد، سوریه، پاکستان، کامرون، بنگلادش، تانزانیا، هند، سومالی، سنگاپور، قطر، فلسطین، لیبی، عراق، ایران، غنا، فرانسه، یمن، نیجریه و اردن.

دانشکده

  • دانشکده مهندسی برق - دانشکده الکترونیک و مهندسی کامپیوتر - دانشکده مهندسی مکانیک - دانشکده مهندسی ساخت و تولید - دانشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات - دانشکده مدیریت فناوری و فناورانه.
  • دانشکده فنی مهندسی

دانشگاه و صنعت تلاش های مشترک

به طور خاص توسط دولت اختصاص داده شده به همکاری و همکاری نزدیک با بخش صنعت است.

به یکی از جهان پیشرو مدارس فنی نوآورانه، تولید فارغ التحصیلان که با خواسته های فعلی صنعت و قادر به رسیدگی به آینده نیاز دارد و همچنین. به منظور اطمینان حاصل شود که UTeM قادر به تولید مهندسان و کارشناسان فن آوری که از لحاظ فنی-صالح، UTeM در بر داشت زیر سرمایه گذاری است:

ساخت مرکز پیشرفته (AMC)

تنظیم برای ترویج فن آوری بالا و امکانات ساخت دقیق برای هدف از R & D قرارداد، قرارداد ساخت و در خانه صنعتی آموزش در حین کار.

مدیر عامل شرکت میزگرد

جمع آوری کاپیتان صنعت هر دو محلی و منطقه ای به ارائه مشاوره به UTeM از جمله به اشتراک گذاری تجربیات و ارائه بازخورد به منظور بهبود دانشگاهی برنامه ها، زیرساخت ها و فارغ التحصیل استخدام UTeM و همچنین ایجاد رهبران کارآفرینی.

پردیس محیط زیست صنعتی

تحولات جاری در UTeM در ایجاد مراکز آموزشی است که به نیازهای صنعت به عنوان ارائه محیط های صنعتی و قرار گرفتن در معرض به دانش آموزان تهیه خواهد شد و همچنین متمرکز شده است.

برتری در پژوهش متمرکز و نوآوری

UTeM را شناسایی کرده است حیاتی مناطق متمرکز که مهم ترین نقاط قوت منحصر به فرد این دانشگاه می باشد. UTeM انتخاب کرده است پیشرفته تکنولوژی ساخت (AMT) به عنوان مساحت آن تو رفتگی در دیوار، که نیاز به تعهد به همکاری از تمام دانشکده ها در UTeM و بیمه های چهار حوزه رانش شرح زیر است: - فناوری های سبز - مهندسی سیستم - تعامل فناوری - - بشر تکنولوژی در حال ظهور

مناطق محوری UTeM را چند رشته در طبیعت، که شامل و تساوی در نقاط قوت دانشکده های موجود، مراکز تحقیقاتی، موسسه و آزمایشگاه در دانشگاه هستند.

مکان ها

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

کارشناسی