توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه عربی عمان (AAU) در سال 1999 تاسیس شد به عنوان یک (غیر انتفاعی) دانشگاه خصوصی متخصص در تحصیلات تکمیلی تحت عنوان "دانشگاه امان عرب برای تحصیلات تکمیلی". این اولین دانشگاه در اردن به ارائه دکتری بود برنامه ها. در سال 2009، دانشگاه پچ اول از دانش آموزان مدرک کارشناسی را پذیرفته و نام خود را به "دانشگاه امان عربی" تغییر یافت.

این دانشگاه مجوز رسمی عمومی و خصوصی آموزش و پرورش کمیسیون اعتباربخشی عالی (HEAC) در اردن به دست آورد و آن را به یک عضو از انجمن دانشگاه عرب است.

دانشگاه تلاش برای بالا بردن کیفیت آموزش و پرورش و آن را در اختیار دانشجویان با دانش و مهارت های لازم برای اعضای فعال و موثر در جامعه تمرکز دارد. یک گروه از دانشمندان و متخصصان علمی دانشگاه به یک فانوس دریایی از دانش و به طور موثر و کارآمد با یکپارچگی بالا در سطح کلاس جهانی ایجاد کرده است. علاوه بر این، شد نیاز دارید از موسسات آموزش عالی برای فارغ التحصیلان با شایستگی برجسته برای مقابله با چالش های فعلی و آینده وجود دارد.

دانشگاه امان عرب تا بازارهای محلی و ملی با فارغ التحصیلان ممتاز و واجد شرایط عرضه می شود. تعداد کل دانش آموزان که از دانشگاه فارغ التحصیل شد در تمام برنامه شده است بیش از 7000.

ما 90 برجسته اعضای تمام وقت دانشکده که از دانشگاه های معتبر فارغ التحصیل شده اند و 522 دانشجو در مقطع کارشناسی و 449 دانش آموزان فارغ التحصیل.

این دانشگاه در خیابان جردن-MOBIS با یک نمایش بزرگ از امان (پایتخت)، آل بلقاء و جرش واقع شده است. این دانشگاه در 122 جریب ساخته شده و ساختمان از دانشگاه است بیان شده و مخلوط با اصالت و مدرنیته، و مکان است حدود 12 کیلومتر در شمال پایتخت عمان. دانشگاه مدرن است که از لحاظ امکانات و منابع برای پاسخگویی به نیازهای آموزش و پژوهش.

ماموریت و VISSION

چشم انداز:

دانشگاه محلی و منطقه ای به خوبی شناخته شده برای آموزش با کیفیت بالا، پژوهش و خدمات اجتماعی.

ماموریت:

برای تولید فارغ التحصیلانی که متفکر انتقادی، خلاق، و یادگیرندگان مادام العمر و مجهز به مهارت ها و دانش که آنها را قادر به رقابت در بازار و رهبران در جوامع خود تبدیل شده است، به منظور ترویج پژوهش و نوآوری از استادان و دانشجویان و گسترش دانش های حاصل، برای ترویج بهبود مستمر کیفیت، و برای ساخت مشارکت مؤثر با جامعه است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • عربی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Amman Arab University

محاسبات تلفن همراه شده است اشاعه در قالب محصولات تلفن همراه و راه حل های مانند تلفن های هوشمند، تبلت ها، زیرساخت های بی سیم، و برنامه های داده های بی سیم بسیار سریع است. ... [+]

محاسبات تلفن همراه شده است اشاعه در قالب محصولات تلفن همراه و راه حل های مانند تلفن های هوشمند، تبلت ها، زیرساخت های بی سیم، و برنامه های داده های بی سیم بسیار سریع است. حرفه ای علاقه مند ممکن است آنلاین و یا در کلاس دوره های آموزشی به اهرم دانش و مهارت های موبایل رایانه خود.

با این حال، افراد جوان ممکن است چنین دوره پیدا سخت از عنوان چنین دوره نیاز به شرکت کنندگان به دانش عالی و تجربه عملی در زمینه های مختلف است که تحکیم ستون فقرات موبایل رایانه مانند کامپیوتر و زبان های برنامه نویسی بهره مند شوند؛ سیستم عامل توسعه / آزمون / عملیات. شبکه و سیستم های شبکه بی سیم؛ سیستم های عامل؛ فن آوری های اینترنت (به عنوان مثال سرویس دهنده های وب و برنامه نویسی زبان های مانند سرولت، JSP، و غیره)، مراکز داده، و غیره بنابراین، آن را ضروری تبدیل شده است که دانشگاه نقش خود را به توسعه و ارائه برنامه های مقطع کارشناسی مناسب و معقول که در موبایل رایانه متمرکز می کند.... [-]

اردن امان
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Amman Arab University

این یک برنامه کارشناسی است که در هر دو نظری و یک دست در رویکرد عملی برای یادگیری مبتنی بر است. آن را در حسابرسی متخصص از طریق استفاده از یک در عمق و انتقال دانش آموزشی حی ... [+]

تخصص در کنترل و ممیزی مالی دقیقا چه دارد؟

این یک برنامه کارشناسی است که در هر دو نظری و یک دست در رویکرد عملی برای یادگیری مبتنی بر است. آن را در حسابرسی متخصص از طریق استفاده از یک در عمق و انتقال دانش آموزشی حیاتی است. فارغ التحصیلان که عمده در این زمینه خواهد شد در حسابرسی در مقیاس گسترده، حسابداری خود ماهر، تجزیه و تحلیل مالی، کنترل مدیریت، مدیریت ریسک، تحقیق و بررسی است. جدای از این، دانش آموزان از پیشرفت توانایی های مدیریتی و زبانه خود بهره مند شوند. ... [-]

اردن امان
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی