Amman Arab University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه عربی عمان (AAU) در سال 1999 تاسیس شد به عنوان یک (غیر انتفاعی) دانشگاه خصوصی متخصص در تحصیلات تکمیلی تحت عنوان "دانشگاه امان عرب برای تحصیلات تکمیلی". این اولین دانشگاه در اردن به ارائه دکتری بود برنامه ها. در سال 2009، دانشگاه پچ اول از دانش آموزان مدرک کارشناسی را پذیرفته و نام خود را به "دانشگاه امان عربی" تغییر یافت.

این دانشگاه مجوز رسمی عمومی و خصوصی آموزش و پرورش کمیسیون اعتباربخشی عالی (HEAC) در اردن به دست آورد و آن را به یک عضو از انجمن دانشگاه عرب است.

دانشگاه تلاش برای بالا بردن کیفیت آموزش و پرورش و آن را در اختیار دانشجویان با دانش و مهارت های لازم برای اعضای فعال و موثر در جامعه تمرکز دارد. یک گروه از دانشمندان و متخصصان علمی دانشگاه به یک فانوس دریایی از دانش و به طور موثر و کارآمد با یکپارچگی بالا در سطح کلاس جهانی ایجاد کرده است. علاوه بر این، شد نیاز دارید از موسسات آموزش عالی برای فارغ التحصیلان با شایستگی برجسته برای مقابله با چالش های فعلی و آینده وجود دارد.

دانشگاه امان عرب تا بازارهای محلی و ملی با فارغ التحصیلان ممتاز و واجد شرایط عرضه می شود. تعداد کل دانش آموزان که از دانشگاه فارغ التحصیل شد در تمام برنامه شده است بیش از 7000.

ما 90 برجسته اعضای تمام وقت دانشکده که از دانشگاه های معتبر فارغ التحصیل شده اند و 522 دانشجو در مقطع کارشناسی و 449 دانش آموزان فارغ التحصیل.

این دانشگاه در خیابان جردن-MOBIS با یک نمایش بزرگ از امان (پایتخت)، آل بلقاء و جرش واقع شده است. این دانشگاه در 122 جریب ساخته شده و ساختمان از دانشگاه است بیان شده و مخلوط با اصالت و مدرنیته، و مکان است حدود 12 کیلومتر در شمال پایتخت عمان. دانشگاه مدرن است که از لحاظ امکانات و منابع برای پاسخگویی به نیازهای آموزش و پژوهش.

ماموریت و VISSION

چشم انداز:

دانشگاه محلی و منطقه ای به خوبی شناخته شده برای آموزش با کیفیت بالا، پژوهش و خدمات اجتماعی.

ماموریت:

برای تولید فارغ التحصیلانی که متفکر انتقادی، خلاق، و یادگیرندگان مادام العمر و مجهز به مهارت ها و دانش که آنها را قادر به رقابت در بازار و رهبران در جوامع خود تبدیل شده است، به منظور ترویج پژوهش و نوآوری از استادان و دانشجویان و گسترش دانش های حاصل، برای ترویج بهبود مستمر کیفیت، و برای ساخت مشارکت مؤثر با جامعه است.

مکان ها

امان

Address
Amman Arab University
PO Box 2234
Jordan Street-Mobis

امان, استان عمان, اردن