Yerevan State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

125745_3UmBdBrdZyhdb3on7yDVYHNudc.jpg

درباره YSU

Yerevan State University آموزش و پرورش با کیفیت بالا را برای اطمینان از رقابت دانش آموختگان خود در محلی و همچنین بازار جهانی کار فراهم می کند.

YSU برای مقابله با چالش های معاصر و تحقق مؤثر در ماموریت آموزشی خود ، به طور مداوم مشخصات و محتوای برنامه های آموزشی خود را ارتقا می بخشد ، روش های نوین تدریس و یادگیری را به کار می گیرد و خدمات پشتیبانی موثری را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

تغییرات عمده ساختاری در فعالیتهای دانشگاهی YSU در اواسط دهه 1990 آغاز شد. در سال 1995 YSU با ایجاد سیستم صلاحیت دو سطح با مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد ، ساختار مدارک تحصیلی خود را تغییر داد. در سال 2007 سیستم اعتباری ECTS در کلیه برنامه های کارشناسی ارشد و سپس یک سال بعد در برنامه های لیسانس معرفی شد.

در حال حاضر ، YSU 60 دوره کارشناسی ، 130 کارشناسی ارشد و 70 برنامه دکترا را شامل می شود که تقریباً 18000 دانشجو را درگیر می کند (طبق اطلاعات 1 ژانویه 2013 ، تعداد 13500 دانشجوی لیسانس ، 4000 دانشجوی کارشناسی ارشد و 400 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد) وجود دارد که 5000 نفر آنها بخشی هستند دانش آموزان زمان

این دانشگاه دارای 19 دانشکده با بیش از 100 گروه عمومی و حرفه ای و یک شعبه منطقه ای (پردیس) با 4 دانشکده در شهر Ijevan است. YSU حدود 3000 کارمند استخدام می کند که از این تعداد 1300 نفر عضو دائمی دانشگاهی هستند (166 استاد ، 461 استاد استادیار ، 639 استادیار و مدرس).125746_10wzVcjPIgOMc0bMApwthenYQH.jpg

23 دانشگاهی و 26 عضو مکاتبات آکادمی ملی علوم در فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه مشارکت دارند. نسبت دانش آموز / معلم 12.5 است. این دانشگاه دارای انتشارات و کتابخانه است.

YSU از یک سیستم ارزیابی دانشجویی چند عاملی استفاده می کند که امکان ارزیابی مداوم سطح دانش دانشجویان در طول ترم را دارد. این عناصر از ارزیابی تشریحی برخوردار است و کار فردی و مشارکت در کلاس دانش آموزان را تقویت می کند.

اکنون YSU در راستای ارتقاء کیفیت مقررات آموزشی خود ، سیستم تضمین کیفیت داخلی خود را مطابق با الزامات استانداردها و دستورالعمل های اروپایی ایجاد می کند. بازخورد مؤثر از دانشجویان و فارغ التحصیلان برای ارائه برنامه های مطالعاتی با توجه به نیازها و نیازهای بازار کار و جامعه معرفی شده است.

توسعه مستمر کادر آموزشی آن از اولویت های YSU است که یک عامل مهم برای ارائه آموزش با کیفیت بالا است. اخیراً YSU یک برنامه جدید مبتنی بر اعتبار برای آموزش کارکنان معرفی کرده است. این دوره های آموزشی ویژه را با هدف توسعه مهارت معلمان در استفاده از روش های جدید تدریس ، یادگیری و ارزیابی ارائه می دهد.

YSU همچنین از طریق برنامه ها و دوره های آموزشی خود ، آموزش های حرفه ای ، دوره های آموزش مداوم و امکان یادگیری مادام العمر را در اختیار گروه های مختلف جامعه قرار می دهد.125747_hBBTYN3JkJ4rqmxmkRpAlama06.jpg

همکاری بین المللی

همکاری های بین المللی Yerevan State University از سالهای نخست تأسیس YSU وجود داشته است.

اکنون این دانشگاه با 120 دانشگاه و مراکز علمی 37 کشور توافق دارد. همکاری با سازمان امنیت و همکاری اروپا ، "Synopsis ارمنستان" ، آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده ، همکاری در چارچوب برنامه های "NFSAT" ، "CRDF" ، "TEMPUS" به ویژه فعال است .نمونه همکاری روابط تنگاتنگ علمی و آموزشی YSU است در سالهای گذشته با انستیتوی تحقیقات هسته ای یونان (فدراسیون روسیه ، دوبنا) ، دانشگاه ایالتی آریزونا (ایالات متحده آمریکا) ، دانشگاه روستاک (آلمان) ، دانشگاه تریر (آلمان) ، دانشگاه فلورانس (ایتالیا) ، ورشو تشکیل شد. دانشگاه (لهستان) ، دانشگاه ایالتی مسکو پس از М.В. لومونوسف.

امروز YSU به طور گسترده در برنامه های مختلف بین المللی درگیر است: YSU عضو كامل انجمن بین المللی دانشگاه ها ، انجمن دانشگاه های اروپایی ، انجمن دانشگاه های اوراسیا ، اتحادیه روسای روس ، اتحادیه دانشگاه های كشورهای منطقه دریای سیاه و انجمن بین المللی روسای دانشگاه ها.

مکان ها

ایروان

Address
Republic of Armenia, Yerevan, 0025, 1 Alex Manoogian
ایروان, ایروان, ارمنستان