Westminster International University in Tashkent

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

Westminster International University in Tashkent فرصتی عالی برای دانشجویان بین المللی برای مطالعه در یک محیط آموزشی پویا و متنوع است. WUIT به عنوان یک شریک منحصر به فرد آموزش و پرورش فرانسوی در دانشگاه وست مینستر (UoW) به شما امکان پذیر است که در سطح جهانی شناخته شده است. پیوستن به جامعه پر رونق افراد جاه طلب، به رهبری آموزگاران الهام بخش و بسیار متخصص. در WIUT ، اولویت اصلی ما این است که انتظارات یادگیری خود را با ارائه کیفیت، دوره های حرفه ای به دست آورید.

برای به حداکثر رساندن وقت خود با ما، راههایی برای حمایت و کمک به شما داریم. فرودگاه خدمات ملاقات با ما و مراسم خدمت پذیری خوش آمدید به دانشجویان بین المللی جدید که در فرودگاه بین المللی تاشکند وارد می شوند و در سال 1 تضمین می شوند. تیم پشتیبانی دانشجویی برای اطمینان از اینکه دانش آموزان بین المللی در خانه و در خانه احساس می کنند، اختصاص داده شده است.

پذیرش

پذیرش در دوره های WIUT براساس معیارهای پذیرش پذیرفته شده دانشگاه وست مینستر (انگلستان لندن) است. اصل اصلی که بر اساس تصمیمات پذیرش است، اینست که متقاضیان باید از این درس بهره مند شوند و در این دوره موفق شوند. در نظر گرفتن دانش آموزان باید سن، زبان انگلیسی، ریاضیات، زمینه تحصیل و سایر شرایط را داشته باشند.

مکان ها

تاشکند

Westminster International University in Tashkent

Address
Westminster International University in Tashkent
12 Istiqbol St.

100047 تاشکند, منطقه تاشکند, ازبکستان
تلفن
+998 71 238 74 00