King's Own Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه خود شاه یک موسسه سطح سوم واقع در مرکز سیدنی، استرالیا و ارائه دوره های با کیفیت بالا معتبر در رشته حسابداری، کسب و کار، و TESOL (آموزش زبان انگلیسی به زبان های دیگر) است.

پس از یک هنگ از ارتش بریتانیا که با آن مدیر عامل شرکت و دین به عنوان یک افسر ارز همراه بود به نام، موسسه خود شاه تصویب یک روح مشابه و ارزش ها با سنت ها و شهرت تاسیس برای توسعه به رسمیت شناخته شده آن از رهبران موفق است.

حروف اول KOI ما یک معنی دوم، به عنوان کلمه "کوی" در برخی از زبان های آسیایی کپور وحشی است. کوی پر انرژی است و می تواند بالادست در برابر جریان شنا. با توجه به افسانه اگر یک کوی موفق در بالا رفتن از آبشار در یک نقطه به نام دروازه اژدها بر روی رودخانه زرد این امر می تواند به یک اژدها تبدیل شده است. این نشان می دهد استقامت در سختی و مقاومت هدف. از آنجا که از قدرت و اراده برای غلبه بر موانع آن، کوی نشان دهنده شجاعت و توانایی برای رسیدن به اهداف بالا.

به طور مشابه، موسسه خود شاه (KOI) قصد دارد تا یک رهبر شناخته شده به عنوان ارائه دهنده معروف برای آموزش پرورش دانش آموزان ما به موفقیت در کار. تجربه سفر آموزش عالی می تواند به عنوان به عنوان مدرک به خودی خود مهم.

مکان ها

سیدنی

Address
King's Own Institute,
Level 1, 31 Market Street

NSW 2000 سیدنی, ولز جنوبی جدید, استرالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: