La Trobe Online

Online Course

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پرشور در مورد ایجاد یک تفاوت

Didasko پرشور در مورد ایجاد تفاوت برای شما است. ما به طور کامل حسابرسی شده و با نیازهای دولت سازگار است، ما به طور کامل بر ارائه بهترین تجربه ممکن یادگیری آنلاین تمرکز می کنیم.

شما حتی می توانید حرفه ای خود را در حالی که لیسانس درجه کارشناسی کاربردی خود را کامل است شروع کنید!

مرکز پشتیبانی حرفه ای ما منابع فرصت شغلی آنلاین و مربیگری حرفه ای را فراهم می کند. این بدان معنی است که شما می توانید یک سلاح جدید برای درخواست شغل و مهارت های مصاحبه ای داشته باشید تا بتوانید از یک رزومه تازه برای تصحیح کسب و کار خود استفاده کنید. این همه بخشی از خدمات ما است تا به شما کمک کند تا شغل خود را آغاز کنید.

پشتیبانی از شما خواهد بود تیم و تعالی دانش آموز ما و کارکنان آکادمیک. آنها همه به نتیجه اشتغال موفق خود متعهد هستند و در دفتر ملبورن CBD کار می کنند.

شما می توانید دوره خود را هر ماه از سال شروع کنید. این به این معنی است که وقتی بیشتر انگیزه می گیرید می توانید شروع کنید. بدون انتظار برای مصرف سنتی دانشگاه سالانه یا اواسط سال. زودتر شروع می شود به این معنی است که شما می توانید زودتر نیز پایان دهید. روش یادگیری ما اجازه می دهد تا شما را از طریق e-Campus خود به صورت آنلاین مطالعه کنید و برنامه آموزشی خود را با توجه به سبک زندگی خود تهیه کنید. این می تواند یک مطالعه تمام وقت یا نیمه وقت باشد.

بعدا می توانید پس از واجد شرایط بودن تحصیلات خود را بپردازید، اگر شرایط واجد شرایط بودن برای HECS دارید.

58595_LTU_Brand_Dom_sec_hor_rgb_hld-wht_v1.png

مشارکتی که اولویت کار شما را تعیین می کند

دانشگاه لا ترب در سال 1967 با 552 دانش آموز در آن سال ثبت نام کرد. این دانشگاه به بیش از 36،000 دانش آموز با بیش از 7،000 دانشجوی بین المللی از 110 کشور متصل است.

دانشگاه لا تروب دارای یک شبکه دانشگاهی است که بیش از 26،000 دانش آموز در محوطه دانشگاه ملبورن و بیش از 7،500 دانشجوی دانشگاه خود را در البرای وودونگا، Bendigo، Mildura، Melbourne City (خیابان کالینز و خیابان فرانکلین)، Shepparton و سیدنی دارد.

سال 2017 میلادی 50 ساله دانشگاه لا تروبه است و ما در Didasko خوشحالیم که با آنها تبریک می گوییم. Didasko و La Trobe دانشگاه - یک راه حل یادگیری جدید و نوآورانه است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید Online کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

لیسانس فناوری اطلاعات کاربردی

Online تمام وقت پاره وقت 3 - 6  زمان ثبت نام باز است استرالیا Australia Online + {تعداد} بیشتر

این دوره آموزش عمومی در زمینه فناوری اطلاعات (IT) را فراهم می کند و این فرصت را برای کشف زمینه های تمرکز در سیستم های اطلاعاتی، توسعه نرم افزار، شبکه های کامپیوتری و توسعه وب فراهم می کند. ساختار این دوره شما را قادر می سازد تا مطالعات آنلاین را با ورود زودهنگام به نیروی کار و ادامه مطالعه آنلاین، ترکیب کنید. این دوره در تمرکز خود قرار دارد و گزینه های آن عبارتند از گواهی های تولید کننده که مربوط به استخدام صنعت فناوری اطلاعات می باشد. [+]

شرح دوره

این دوره آموزش عمومی در زمینه فناوری اطلاعات (IT) را فراهم می کند و این فرصت را برای کشف زمینه های تمرکز در سیستم های اطلاعاتی، توسعه نرم افزار، شبکه های کامپیوتری و توسعه وب فراهم می کند. ساختار این دوره شما را قادر می سازد مطالعات آنلاین را با ورود زودهنگام به نیروی کار و ادامه مطالعه آنلاین، ترکیب کنید. این دوره در تمرکز خود قرار دارد و گزینه های آن عبارتند از گواهی های تولید کننده که مربوط به استخدام صنعت فناوری اطلاعات می باشد.... [-]


تماس