توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با وجود این واقعیت است که کالج استات در تاسیس شد 1883 (قبل از ما تراموا مشهور ملبورن و قبل از "بزرگ استرالیا"، BHP)، آن را به آزمون زمان ایستاده است و در طول 134 سال گذشته به عنوان یک ارائه دهنده آموزش خصوصی خصوصی با کیفیت، چالش برانگیز خود را در پاسخگویی به نیازهای همیشه در حال تغییر صنعت و دانش آموزان مرتبط می سازد.

استات تحویل داده است برنامه VCE از سال 2001، و در سال 2006 ثبت و تایید شده به عنوان یک ارائه دهنده آموزش عالی رساندن برنامه های کارشناسی در کسب و کار, لیسانس حسابداری کسب و کار و لیسانس مدیریت خدمات کسب و کار جامعه.

استات ثانویه مدارس متوسطه در ایالت کالیفرنیا دارای رتبه 203 می باشد ویکتوریا. ما از دستاوردهای دانش آموزان ما افتخار می کنیم.

مربیان با کیفیت خوب برای موفقیت تحصیلی حیاتی هستند، و آموزش خوب در مورد مراقبت و حمایت بسیار است. کارکنان دانشگاهی ما در زمینه تدریس عالی عمل می کنند و ما در مورد خدمات و مشاوره دانشجویان ما، مشاوره تحصیلی و زبان اول، جدی هستیم.

استات به سنت کارآموزان فارغ التحصیل شغلی پایبند است، و Acknowledge Education فارغ التحصیلان ما را در حسابداری، خدمات و مدیریت دانش آموزان استخدام کرده است. ما افتخار می کنیم که یک کسب و کار موفقیت آمیز در حال اجرا برنامه های کسب و کار و جذب همکاری های صنعت است.

کالج استات هر دو دارد هزینه-HELP وضعیت و VET FEE-HELP وضعیت برای کمک به دانش آموزان ما در وام برای تحصیلات دانشگاهی خود.

استات همچنین واجد شرایط برای مهارت های ویکتوریا برای دوره های گواهی و دیپلم برای دوره هایی که واجد شرایط هستند و برای دانش آموزانی که واجد شرایط هستند.

کالج استات استانداردهای تضمین کیفیت دقیق را در اداری، تحویل، کارکنان، امکانات، بازاریابی و مدیریت مالی بر عهده دارد. کالج استاتعملیات 's توسط تنظیم شده است آژانس کیفیت عالی و استانداردها، آژانس مهارت ها و کیفیت استرالیا، و مجوز ثبت نام و مجوز ویکتوریا.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Stott's College

دوره طراحی شده است که به شما یک پایه محکم در رشته های کسب و کار، اطمینان حاصل شود که شما می توانید در تعدادی از نقش در سراسر سازمان ها و یا کسب و کار خود را اجرا کنید. هم ... [+]

حرفه ای و مالی - حرفه ای با افتخار در تکمیل لیسانس کسب و کار خود را در کالج استات در انتظار شما است.

دوره طراحی شده است که به شما یک پایه محکم در رشته های کسب و کار، اطمینان حاصل شود که شما می توانید در تعدادی از نقش در سراسر سازمان ها و یا کسب و کار خود را اجرا کنید. همچنین به فارغ التحصیلان موفق اجازه می دهد که برای عضویت در CPA استرالیا و موسسه حسابداران عمومی واجد شرایط شوند.

از طریق مثال های نظری و عملی، شما مهارت های لازم را در انعطاف پذیری و فعالانه در دنیای سریع در حال تغییر تجارت تدریس خواهید کرد. شما دانش جامع از صنعت، با مطالعات موضوع در طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله کسب و کار، منابع انسانی، سیستم های اطلاعاتی، قانون، و بازاریابی.... [-]

استرالیا Melbourne
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Stott's College

دوره طراحی شده است که به شما یک پایه محکم در رشته های کسب و کار، اطمینان حاصل شود که شما می توانید در تعدادی از نقش در سراسر سازمان ها و یا کسب و کار خود را اجرا کنید. ای ... [+]

حرفه ای و مالی - حرفه ای با افتخار در تکمیل لیسانس کسب و کار خود را در کالج استات در انتظار شما است.

دوره طراحی شده است که به شما یک پایه محکم در رشته های کسب و کار، اطمینان حاصل شود که شما می توانید در تعدادی از نقش در سراسر سازمان ها و یا کسب و کار خود را اجرا کنید. این دوره توسط انجمن کارگران انجمن استرالیا (ACWA)، مهارت های ارزیابی مسئولیت پذیرفته شده است و دوره ای برای دوره های دیپلم و فارغ التحصیل در استرالیا مورد تایید ACWA است.... [-]

استرالیا Melbourne
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Stott's College

دوره طراحی شده است که به شما یک پایه محکم در رشته های کسب و کار، اطمینان حاصل شود که شما می توانید در تعدادی از نقش در سراسر سازمان ها و یا کسب و کار خود را اجرا کنید. از ... [+]

حرفه ای و مالی - حرفه ای با افتخار در تکمیل لیسانس کسب و کار خود را در کالج استات در انتظار شما است.

دوره طراحی شده است که به شما یک پایه محکم در رشته های کسب و کار، اطمینان حاصل شود که شما می توانید در تعدادی از نقش در سراسر سازمان ها و یا کسب و کار خود را اجرا کنید. از طریق مثال های نظری و عملی، شما مهارت های لازم را در انعطاف پذیری و فعالانه در دنیای سریع در حال تغییر تجارت تدریس خواهید کرد. شما دانش جامع از صنعت، با مطالعات موضوع در طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله کسب و کار، منابع انسانی، سیستم های اطلاعاتی، قانون، و بازاریابی.... [-]

استرالیا Melbourne
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی