University of Sydney - Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موفقیت در محیط کسب و کار به سرعت در حال تغییر است و نیاز به یک چشم انداز منحصر به فرد و توانایی سازگاری فعالانه با روند نوظهور جهانی دارد. جهان - و جهان کسب و کار - به طور مداوم در حال تغییر است. و به عنوان جهان اطراف ما در حال تغییر است، بنابراین راه ما در حال انجام کسب و کار است.

مدرسه Sydney Business دانشگاه Sydney Business یک مدرسه کسب و کار در سطح جهانی است که در زمینه مدرک کسب و کار و مدیریت جهانی قرار دارد. مرتبط و متمرکز بر دنیای کسب و کار امروز، این تنها مدرسه کسب و کار در استرالیا است با اعتبارات مشترک جهانی از AACSB، CEMS و EQUIS. بسیاری از برنامه های ما نیز حرفه ای معتبر، تکمیل و حمایت از شناخت جهانی و احترام به مدرک دانشگاهی دانشگاه Sydney Business .


چرا در مدرسه کسب و کار تحصیل می کنید؟

دانشگاه Sydney Business مدرسه شما ارائه می دهد تجربه آموزش و پرورش کسب و کار پویا ترین در استرالیا و ارائه می دهد مجموعه ای از مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد تخصصی کسب و کار، مدیریت کارشناسی ارشد و برنامه های کارشناسی ارشد پژوهش در مشورت با رهبران صنعت توسعه یافته است.

تحصیل در مدرسه Sydney Business دانشگاه Sydney Business به شما در دسترسی به جامعه یادگیری بی نظیر ما، اعتبارات بین المللی و دسترسی به یک شبکه جهانی از فارغ التحصیلان موفق و موفق می دهد.

مدرسه کسب و کار دیدگاه های تازه ای را در زمینه مشاغل کسب و کار ارائه می دهد و ما را به فکر کردن، چالش و ایجاد دانش آموزان الهام می دهیم. ما همچنین با همکاری شرکای شرکتی استرالیایی و بین المللی بسیار همکاری می کنیم، زیرا مدرسه کسب و کار معتقد است که کسب و کار معاصر و آموزش کسب و کار مربوطه جدایی ناپذیر هستند.

با انتخاب تحصیل در مدرسه Sydney Business دانشگاه Sydney Business ، فقط نمره کسب نمیکنید. شما در حال دسترسی به مزایای یادگیری و شیوه زندگی است که دانشگاه سیدنی می تواند برای آینده خود در جهان کسب و کار ارائه دهد.

مطالعه کارشناسی: نمای 360 درجه

مطالعه کارشناسی در دانشگاه Sydney Business مدرسه Sydney Business بیشتر پویا و مرتبط با صنعت مربوطه است. دوره های ما با تمرکز بر کسب و کار در دنیای واقعی و ارائه یک محیط یادگیری فراگیر از طریق برنامه های کارآموزی بین المللی و داخلی است.

این رویکرد جامع برای یادگیری، دانش آموزان مدرسه کسب و کار را ارائه می دهد 360 درجه کامل از دنیای اطراف شما، شما را قادر به حرفه ای خود را با اعتماد به نفس است.

هر چه علاقه مندید، برنامه های تحصیلات عالی در مدرسه Sydney Business دانشگاه Sydney Business طراحی شده اند تا به شما در دستیابی به آرزوهای شغلی خود کمک کنند.

مکان ها

سیدنی

Address
The University of Sydney Business School
Merewether Building (H04)
The University of Sydney

NSW 2006 سیدنی, ولز جنوبی جدید, استرالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید