توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موفقیت در محیط کسب و کار به سرعت در حال تغییر است و نیاز به یک چشم انداز منحصر به فرد و توانایی سازگاری فعالانه با روند نوظهور جهانی دارد. جهان - و جهان کسب و کار - به طور مداوم در حال تغییر است. و به عنوان جهان اطراف ما در حال تغییر است، بنابراین راه ما در حال انجام کسب و کار است.

مدرسه Sydney Business دانشگاه Sydney Business یک مدرسه کسب و کار در سطح جهانی است که در زمینه مدرک کسب و کار و مدیریت جهانی قرار دارد. مرتبط و متمرکز بر دنیای کسب و کار امروز، این تنها مدرسه کسب و کار در استرالیا است با اعتبارات مشترک جهانی از AACSB، CEMS و EQUIS. بسیاری از برنامه های ما نیز حرفه ای معتبر، تکمیل و حمایت از شناخت جهانی و احترام به مدرک دانشگاهی دانشگاه Sydney Business .


چرا در مدرسه کسب و کار تحصیل می کنید؟

دانشگاه Sydney Business مدرسه شما ارائه می دهد تجربه آموزش و پرورش کسب و کار پویا ترین در استرالیا و ارائه می دهد مجموعه ای از مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد تخصصی کسب و کار، مدیریت کارشناسی ارشد و برنامه های کارشناسی ارشد پژوهش در مشورت با رهبران صنعت توسعه یافته است.

تحصیل در مدرسه Sydney Business دانشگاه Sydney Business به شما در دسترسی به جامعه یادگیری بی نظیر ما، اعتبارات بین المللی و دسترسی به یک شبکه جهانی از فارغ التحصیلان موفق و موفق می دهد.

مدرسه کسب و کار دیدگاه های تازه ای را در زمینه مشاغل کسب و کار ارائه می دهد و ما را به فکر کردن، چالش و ایجاد دانش آموزان الهام می دهیم. ما همچنین با همکاری شرکای شرکتی استرالیایی و بین المللی بسیار همکاری می کنیم، زیرا مدرسه کسب و کار معتقد است که کسب و کار معاصر و آموزش کسب و کار مربوطه جدایی ناپذیر هستند.

با انتخاب تحصیل در مدرسه Sydney Business دانشگاه Sydney Business ، فقط نمره کسب نمیکنید. شما در حال دسترسی به مزایای یادگیری و شیوه زندگی است که دانشگاه سیدنی می تواند برای آینده خود در جهان کسب و کار ارائه دهد.

مطالعه کارشناسی: نمای 360 درجه

مطالعه کارشناسی در دانشگاه Sydney Business مدرسه Sydney Business بیشتر پویا و مرتبط با صنعت مربوطه است. دوره های ما با تمرکز بر کسب و کار در دنیای واقعی و ارائه یک محیط یادگیری فراگیر از طریق برنامه های کارآموزی بین المللی و داخلی است.

این رویکرد جامع برای یادگیری، دانش آموزان مدرسه کسب و کار را ارائه می دهد 360 درجه کامل از دنیای اطراف شما، شما را قادر به حرفه ای خود را با اعتماد به نفس است.

هر چه علاقه مندید، برنامه های تحصیلات عالی در مدرسه Sydney Business دانشگاه Sydney Business طراحی شده اند تا به شما در دستیابی به آرزوهای شغلی خود کمک کنند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

University of Sydney - Business School

از سال 2011، دانشگاه سیدنی مدرسه کسب و کار خواهد کارشناسی احیا درجه بازرگانی است که افزایش یافته است به شما بهترین شروع ممکن را به زندگی حرفه ای خود را در کسب و کار ارائه ... [+]

لیسانس بازرگانی (BCom)

از سال 2011، دانشگاه سیدنی مدرسه کسب و کار خواهد کارشناسی احیا بازرگانی درجه است که افزایش یافته است به شما بهترین شروع ممکن را به زندگی حرفه ای خود را در کسب و کار ارائه دهد.

درجه ارائه خواهد شد:

آموزش ادغام در حوزه های کلیدی کسب و کار

واحدهای جدید هسته یکپارچه از مطالعه با تمرکز بر تجاریبودن طراحی شده اند به تدریج توسعه دانش و مهارت های خود را در سراسر درجه. این رویکرد شما کمک خواهد کرد به انتقال از مدرسه به دانشگاه و پس از آن به دنیای کسب و کار را با سهولت.... [-]

استرالیا سیدنی
ژانویه 2020
تمام وقت
پاره وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Sydney - Business School

لیسانس بازرگانی (مطالعات لیبرال) مطالعات مرتبط با کسب و کار حرفه ای و اعتباربخشی لیسانس بازرگانی را با مطالعات بیشتری در زبان ها تکمیل می کند ... [+]

لیسانس بازرگانی - مطالعات لیبرال

لیسانس بازرگانی (مطالعات لیبرال) مطالعات مربوط به تجارت حرفه ای و اعتباربخشی لیسانس بازرگانی را با مطالعات بیشتری در زبان ها، علوم انسانی و علوم انسانی تکمیل می کند. این برنامه چهار ساله (تمام وقت) به دانشجویان فرصتی برای توسعه مهارت های ارتباطی پیشرفته و گستره وسیعی از دانش را از مطالعه در زمینه های موضوعی از هر دو دانشکده هنر و علوم اجتماعی و دانشکده علوم فراهم می کند.... [-]

استرالیا سیدنی
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی