University of Canberra

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Canberra دارای مجموعه ای از بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی است.

همه چیز در مورد شماست

University of Canberra یک دانشگاه دولتی پر جنب و جوش است که در آن آینده شما بیشترین اهمیت را دارد. ما در سطح بین المللی شناخته شده هستیم، رتبه بندی شده در 100 دانشگاه برتر جهان در جهان و برنامه های بزرگ برای آینده شما.

ما فقط به تئوری چیزها تمرکز نداریم، ما دوست داریم تا دانش آموزانمان را به نحوی که کار می کنند، تدریس کنیم. این چیزی است که ما آن را "یادگیری یکپارچه کاری" می نامیم و این یک دلیل بزرگ است که دانش آموزان ما به شدت پس از آن و در میان بالاترین اشتغال و اشتغال در استرالیا هستند.

دوره های ما

با بیش از 300 دوره کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و تحصیلی در سراسر 28 محدوده گسترده تحصیلی، مطمئنا یک مسیر شغلی برای شما در UC وجود دارد.

مناطق مطالعه ما عبارتند از:

 • حسابداری و مدیریت
 • محیط و طراحی ساخته شده
 • ارتباطات و رسانه
 • خلاق و فرهنگی
 • تحصیلات
 • دولت و سیاست
 • سلامت و ورزش
 • قانون و عدالت
 • مهندسی، فناوری اطلاعات و داده ها
 • علوم پایه

کمی درباره ما

University of Canberra در سال 1990 به عنوان یک دانشگاه تاسیس شد و شهرت بسیاری را برای تولید برخی از فارغ التحصیلان بیشترین مشاغل کشور به دست آورد. دانش آموزان ما با کارفرمایان در سراسر استرالیا و در سراسر جهان تقاضای بالا دارند.

جامعه ما متشکل از بیش از 17،500 دانش آموز، 2500 کارمند و 78،000 فارغ التحصیل در بیش از 105 کشور است.

تنها 10 دقیقه از کانبرا CBD و تنها پنج دقیقه از مرکز شهر Belconnen، پردیس بروس بر روی 120 هکتار از بوشهر بومی رنگارنگ واقع شده است.

شیوه زندگی پردیس ما در اطراف کافی شاپ ها، رستوران ها، کافه ها، سالن ها و چمن های ما می چرخد. تعدادی از باشگاه های حرفه ای و اجتماعی و جوامع و تیم های ورزشی برای شرکت در این رقابت ها به علاوه رویدادهای اجتماعی منظم وجود دارد. ما همچنین خانه ACT Brumbies، WNBL Capberra Capitals و تعدادی از ورزشکاران حرفه ای و نخبه هستیم.

این دانشگاه اخیرا قراردادهایی را امضا کرده است که امکان سرمایه گذاری بیش از 2 میلیارد دلار را در محوطه دانشگاه فراهم می کند، از جمله مرکز فن آوری و مرکز بهداشتی که دارای بیمارستان دولتی بسیار است. بنابراین بیایید و در یک دانشگاه واقعا نوآورانه که تاریخ خود را بنویسید، مطالعه کنید.

نمی توانم به کانبرا بروم؟ به دوره های موجود از شرکای ما در ملبورن، سیدنی و کوئینزلند نگاه کنید.

چرا UC؟

 1. این دانشگاه در کانبرا، پایتخت استرالیا و صندلی دولت و مجلس استرالیا است.
 2. University of Canberra در بین "100 دانشگاه برتر جهان" در رتبه بندی دانشگاه های معتبر رتبه بندی دانشگاه یانگ 2017 قرار گرفته است.
 3. University of Canberra در رتبه 100 معتبر ترین دانشگاه های زیر 50 سال در رتبه بندی دانشگاه های دانشگاه یوخ 2016-17 رتبه بندی شده است.
 4. تمرکز ما بر توسعه مهارت ها برای دنیای واقعی، با تاکید بر "آموزش کار یکپارچه" در سراسر برنامه درسی است.
 5. Pathways انعطاف پذیر در دانشگاه از طریق University of Canberra کالج University of Canberra در دسترس هستند.
 6. نرخ استخدام فارغ التحصیلان UC 90 درصد است (بالاتر از میانگین دانشگاه ملی 89 درصد).
 7. حقوق و دستمزد فارغ التحصیلان UC در تمام مناطق تحصیلی به طور متوسط ​​58000 دلار در سال (بالاتر از میانگین دانشگاه های ملی 56،000 دلار) است.
 8. UC آن را تمام می کند - هزینه های تحصیلات متوسط ​​است، کلاس ها کوچک هستند، استانداردهای دانشگاهی بالا هستند و درجه های ما در سراسر جهان مورد احترام است.

مکان ها

کانبرا

Address
Locked Bag 1, University of Canberra
2601 کانبرا, سرزمین پایتخت استرالیا, استرالیا