Technion International

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Technion - موسسه فناوری اسرائیل یک مرکز برتر علمی ، فناوری و تحقیقات کاربردی و یکی از دانشگاه های برتر علم و مهندسی در جهان است. Technion یک دانشگاه عمومی است ، که در سال 1912 تأسیس شد ، این قدیمی ترین دانشگاه اسرائیل است. پردیس تکنیون در کوه کارمل در حیفا ، مشرف به دریای مدیترانه واقع شده است.

این دانشگاه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد بی نظیر علوم و مهندسی ارائه می دهد که به زبان انگلیسی تدریس می شود. این موسسه در رتبه اول آموزش دیجیتال در سراسر جهان (Times Higher Education) با رتبه هشتم دانشگاه در جهان برای تولید برندگان جایزه نوبل و هفتمین دانشگاه در جهان برای هوش مصنوعی (رتبه بندی CS) قرار دارد.

تکنیک منبع اصلی نوآوری و قدرت مغزی است که اقتصاد را به حرکت در می آورد. فارغ التحصیلان تکنیون 70 درصد از نیروی کار پیشرفته اسرائیل را تشکیل می دهند. آنها زیرساخت های صنعتی اسرائیل را تاسیس کردند ، توانایی های دفاعی فناوری آن را تقویت کردند و در شرکت های مبتنی بر فناوری آن پیشگام شدند. اینها شهرت این کشور را به عنوان "ملی استارتاپ" در جهان به دست آورد. Technion در یک پردیس مدرن قرار دارد و دارای یک دانشکده برجسته است که در میان آنها سه نفر برنده جایزه نوبل اخیر و یک لیست طولانی از فارغ التحصیلان برجسته از جمله مهندسین ، دانشمندان ، پزشکان ، اساتید و کارآفرینان هستند. این موسسه همچنین به عنوان یکی از اکوسیستم های برتر کارآفرینی در جهان شناخته شده و به عنوان ششمین عضو اتحادیه معتبر دانشگاه های EuroTech ، شبکه ای از دانشگاه های مبتنی بر تحقیقات برتر شناخته شده است که به دلیل تعالی علمی و اکوسیستم های نوآورانه پر جنب و جوش شناخته شده اند.

Technion در حیفا ، سومین شهر بزرگ اسرائیل واقع شده است. این هتل دارای رستوران ها ، سواحل و اماکن فرهنگی بسیاری و همچنین جمعیت چند فرهنگی است. حیفا همچنین خانه برخی از بزرگترین شرکتهای فناوری جهان از جمله اپل (تنها مرکز تحقیق و توسعه خارج از ایالات متحده) ، مایکروسافت ، آمازون و موارد دیگر است.

137856_137725_summerschool.jpgTechnion International","author_url":"","source":""}" alt="137856_137725_summerschool.jpg" />

Technion International

Technion International بر تمام برنامه های دانشگاهی بین المللی دانشگاه Technion International نظارت دارد و از ابتکارات بین المللی و توافق های دانشگاهی خود با شرکای خارجی خود در سراسر جهان پشتیبانی می کند (تعداد بیش از 200 دانشگاه و چارچوب های تحقیقاتی). این سرویس به کلیه دانشجویان بین المللی ورودی و در حال حاضر ثبت نام شده در دانشگاه خدمت می کند و به طور کلی ادغام آنها در جامعه Technion را ارتقا می بخشد.

تجربه تعالی مهندسی و تفکر مبتکرانه در خارج از کشور

به دانشجویان بیش از 30 کشور جهان بپیوندید و طیف گسترده ای از برنامه های پیشرفته مهندسی ، علوم و کارآفرینی و نوآوری را انتخاب کنید. به عنوان بخشی از تجربه تحصیل در خارج از کشور ، برای زندگی پر جنب و جوش دانشجویی ، زندگی در خوابگاه های مدرن در محوطه دانشگاه ، استفاده از امکانات عالی ورزشی Technion ، یادگیری زبان عبری (اختیاری) و شرکت در فعالیت های هیجان انگیز اجتماعی و فرهنگی آماده شوید.

برنامه ها و فرصت های پژوهشی دانشگاهی به زبان انگلیسی

انواع برنامه های دانشگاهی معتبر Technion و فرصت های تحقیقاتی که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود ، در طیف گسترده ای از زمینه های جالب ارائه می شود. ترکیبی منحصر به فرد Technion از دانشگاهیان سطح بالا ، نگرش های بین رشته ای و رویکرد یادگیری دستی ، که از طریق دانشکده های برتر و امکانات برتر ، تسهیل می شود ، باعث می شود تجارب یادگیری که دانشجویان را آماده می کند تا در آینده شغلی دانشگاهی و حرفه ای خود تعالی داشته باشند.

یک مرحله ای برای دانشجویان بین المللی

Technion International از کلیه خدمات دانشجویان بین المللی ، از جمله پذیرش ، مدیریت دانشگاهی ، مسکن ، مشاوره ، برنامه های جهت گیری و سایر کمک ها مراقبت می کند. همچنین فعالیت های فرهنگی و اجتماعی را شامل می شود که شامل سفرهایی در اسرائیل ، یک سری سخنرانی در مورد فرهنگ اسرائیل و موارد دیگر می شود.

برنامه های تبادل دانشجویی خارج از کشور

Technion International مدیریت کلیه مشارکتهای دانشگاهی مشترک ، و ارائه خدمات پشتیبانی برای کمک به دانشجویان Technion در ثبت نام یا ثبت نام در برنامه های تبادل دانشجویی در خارج از کشور.

فرصت زندگی

برای ما فرصتی فراموش نشدنی را بیاموزید تا روشهای جدید دستیابی به مشکلات و چالشهای علمی و مهندسی مدرن در اسرائیل را فرا بگیرید ، سرشار از تاریخ و پیشرفت های علمی بی نظیر آن ، و همچنین به عنوان "ملی راه اندازی" در جهان شناخته می شود.

137855_137726_screen.jpgTechnion International","author_url":"","source":""}" alt="137855_137726_screen.jpg" />

مکان ها

حیفا

Address
Technion - Israel Institute of Technology,
2nd floor Technion City

3200003 حیفا, منطقه حیفا, اسرائيل

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید