توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه بین المللی براتیسلاوا هنرهای لیبرال است بر اصول هنر و علوم لیبرال تاسیس شد. برنامه درسی هنرهای آزاد ما طراحی شده است به منظور ترویج خوب گرد، مهارت های مجهز، افراد مستقل از نظر فکری از طریق دوره از سطح مطالعات کارشناسی خود را.

همه دانش آموزان ما فارغ التحصیل با مدرک علوم سیاسی، با غلظت در هر دو روابط بین الملل، مطالعات اروپای مرکزی، و یا اندیشه سیاسی. BISLA نیز قابل انعطاف در ارائه مطالعات کارگردانی برای دانش آموزان با منافع خاص و ارائه می دهد طیف وسیعی از دوره های فوق غیر اعتبار رایگان (به عنوان مثال زبان های خارجی، ارائه و استدلال مهارت، و غیره)

قالب مطالعه ما تاکید مکرر، تماس با وجدان بین دانش آموزان و معلمان و همچنین نوشتن تکالیف هفتگی، همه در حالی که خواندن متون علمی و کلاسیک فلسفه سیاسی مانند افلاطون، هابز، لاک، مارکس، و آرنت.

سمینار معمولی شامل 7-10 دانش آموزان است.

همه دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود. دانش پایه از انگلیسی کافی است برای هر متقاضی واجد شرایط برای برنامه مطالعه ما را به عنوان BISLA است آموزش عالی در انگلیسی دانشگاهی.

پس از فارغ التحصیلی دانش آموزان BISLA مهارت ها و دانش که آنها را قادر به برای مشاغل در بخش خصوصی، مدیریت عمومی، رسانه ها و سازمان های غیر دولتی اعمال می شود به دست آوردن. فارغ التحصیلان ما از وسیعترین طیف وسیعی از افراد برای تحصیلات تکمیلی، مانند را انتخاب کنید:

امنیت بین الملل مطالعات اروپا پیوستن به اتحادیه اروپا علوم سیاسی سیاست عمومی روابط بین الملل علوم زندگی

اقتصاد و جامعه در آسیای شرقی

مطالعات جنسیتی رسانه ها مطالعات اعتیاد فلسفه مطالعات درام

فارغ التحصیلان ما در 17 دانشگاه ها و دانشکده، تقریبا نیمی از آنها در خارج از کشور در insititutions مانند مدرسه اقتصاد لندن، دانشگاه گرونینگن در هلند، دانشگاه مرکزی اروپا در بوداپست، و در دانشگاه شیکاگو مطالعه قرار گرفت.

فراتر از کلاس درس هر دانش آموز BISLA کارآموزی می کند در طول دوره از مطالعات خود را. دانش آموزان فعالیت های فوق برای خود، مانند مجلات، تئاتر و باشگاه های ورزشی، و غیره سازماندهی هر ترم، 5-6 دانش آموزان در مکان هایی مانند لندن، تیلبورگ، ماستریخت، هنگ کنگ، سنت پترزبورگ، و ورمونت، ایالات متحده صرف یک ترم در خارج.

فعالیت های فوق برنامه علاوه بر مدرسه، BISLA در بسیاری از پروژه های علمی، فرهنگی، آموزشی و طرح و مشغول اند. آن را منتشر KRITIKA Kontext (نقد و بافت)، یک مجله هفته thinking.Every بحرانی در طول سال تحصیلی، BISLA میزبان بحث های عمومی در زبان انگلیسی و همچنین اسلواکی در موضوعاتی مانند بحران مهاجرت و یا شرایط زندان.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Bratislava International School Of Liberal Arts

همه دانش آموزان ما فارغ التحصیل با مدرک علوم سیاسی، با غلظت در هر دو روابط بین الملل، مطالعات اروپای مرکزی، و یا اندیشه سیاسی. BISLA نیز قابل انعطاف در ارائه مطالعات کارگ ... [+]

حقایق کلیدی

مطالعه برنامه: علوم انسانی

مطالعه درست: علوم سیاسی

اعطا مرتبه علمی: BA (Bahcelor)

محل سکونت: براتیسلاوا، اسلوواکی

نحوه مطالعه:تمام وقت

مدت زمان: 3 سال تمام وقت تمام دانش آموزان ما با تحصیل در رشته علوم سیاسی فارغ التحصیل، با غلظت در هر دو روابط بین الملل، مطالعات اروپای مرکزی، و یا اندیشه سیاسی. BISLA نیز قابل انعطاف در ارائه مطالعات کارگردانی برای دانش آموزان با منافع خاص و ارائه می دهد طیف وسیعی از دوره های فوق غیر اعتبار رایگان (به عنوان مثال زبان های خارجی، ارائه و استدلال مهارت، و غیره)... [-]

اسلواکی Bratislava
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

ČO JE BISLA? WHAT IS BISLA?

BISLA
Address
Bratislava International School of Liberal Arts Grösslingova 53 Bratislava
81109 Bratislava, Bratislava Region, اسلواکی
وب سایت
تلفن
+421 2/592 343 12