Technical University of Kosice, Faculty of Electrical Engineering and Informatics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پروفایل انجمن مرکز

دانشکده مهندسی برق و انفورماتیک TU کوشیتسه (FEI TU کوشیتسه) بر اساس فرمان اجرایی تاسیس شد هیچ. 79/1969 از 1969 ژوئیه 21 به عنوان هیئت علمی با نام سابق دانشگاه مهندسی برق دانشکده فنی کوشیتسه. از آنجا که پایه دانشکده، نه تنها مهندسی برق بلکه شاخه های مطالعه و علم موفقیت تا حد قابل توجهی که در حال حاضر توسط شاخه از زمینه انفورماتیک نشان تاسیس شد. از 1994 آوریل 15، دانشکده مهندسی برق و انفورماتیک TU کوشیتسه حمل نام جدید آن است.

نقش اصلی FEI TU کوشیتسه است ارائه آموزش دانشگاه بر اساس تحقیقات علمی خلاق به ویژه مربوط به شاخه های مطالعه مانند مهندسی برق یا انفورماتیک. 153 استاد دانشگاه در دانشکده سعی می کنید برای رسیدن به این هدف از جمله 29 استادان، 35 docents و 89 استادان است. 6 محققان در دانشگاه بیش از حد کار می کنند. در سال 2016، 2 079 دانش آموزان در کارشناسی و مهندس مطالعات و 109 دانش آموزان در مطالعات دکترا در دانشکده مطالعه قرار گرفت. تا زمان حاضر، دانشکده با بیش از 15 000 absolvents مطرح شده است.

هدف از این دانشکده این است که به نام دانشکده ما طنین انداز بین کارشناسان و مردم عوام به عنوان نام موسسه علمی و آموزشی قابل توجه و واجد شرایط قادر به اجرای پروژه های علمی و عمل است. تحت عملیاتی برنامه تحقیق و توسعه، دانشکده از وجوه ساختاری برای توسعه مراکز تعالی مرکز منحصر به فرد از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای سیستم های مبتنی بر دانش و مرکز عالی تحقیقات مجتمع و بهره برداری از مواد پیشرفته و فن آوری به دست آورد در الکترونیک خودرو.

دانشکده موقعیت برجسته آن در مجوز رسمی پیچیده ای از دانشگاه ها در اسلواکی توسط در ضوابط برای بالاترین ممکن درجه "A" در تمام زمینه های پژوهش که در آن دانشکده می گیرد خود را تایید شده است.

فارغ التحصیل اشتغال

در حال حاضر، طیف گسترده ای از امکانات اشتغال برای فارغ التحصیلان از FEI TU کوشیتسه وجود دارد. فارغ التحصیلان به خوبی آماده برای نیازهای صنعت، توسعه و تحقیقات است. آنها در گرفتن یک کار در زمینه علوم، آموزش و اجساد دولتهای ایالتی و محلی موفق هستند.

فارغ التحصیلان FEI TU کوشیتسه می توانید اشتغال در بازار کار خارجی بیش از حد پیدا

تحرک دانش آموز دانشکده

تحت قرارداد دو جانبه و چند پروژه های بین المللی، به عنوان مثال SOKRATES-اراسموس، CEEPUS، دانش آموزان امکان به مطالعه بخشی از مطالعات خود را در دانشکده های بسیاری از دانشگاه های خارجی داشته باشد. دانش آموزان از FEI TUKE در حال حاضر در دانشگاه برونل آکسبریج (لندن، انگلستان)، Politechnika Czestochowska (لهستان) مورد مطالعه، دانشگاه گراتس فناوری (اتریش)، دانشگاه اتونوما دی بارسلونا (اسپانیا)، L'دانشگاه د ژان مونه (سنت اتین، فرانسه)، دانشگاه دی Studi دلا کالابریا (کوزنسا، ایتالیا)، دانشگاه DU Sannio (بنونتو، ایتالیا).

آموزش زبان های خارجی

زبان انگلیسی دوره اجباری در ترم 4 است. دانش آموزان از FEI TU می توانید مهارت های زبانی خود در دروس اختیاری که توسط گروه زبان TU کوشیتسه ارائه بهبود بخشد.

زبان انگلیسی، زبان فرانسه، آلمانی و روسی است که در دانشگاه تدریس می شود. با توجه به مهارت های خود را، دانش آموزان می توانند در یک دوره مقدماتی زبان های خارجی، یک دوره به طور کلی از زبان خارجی، یک دوره ویژه زبان های خارجی و مکالمات برای دانش آموزان پیشرفته ثبت نام. هر دوره طول می کشد یک محل در طول دو ترم.

فعالیت های اوقات فراغت برای دانش آموزان

FEI TU است به خوبی برای فضای ارائه شده به دانش آموزان خود که آنها می توانند در وقت آزاد خود استفاده شناخته شده است. شورای دانشجویی، که انجام وظیفه خود در خوابگاه در Jedlíkova 9، چتر سازمان برای گروه های مختلف ذینفع است.

به دانش آموزان فرصت به در فعالیت در باشگاه شرکت به طور مستقیم مانند استودیو تلویزیون از خوابگاه، استودیو رادیو "رادیو 9" از خوابگاه و باشگاه PC داشته باشد.

دیگر فعالیت های سنتی از دانش آموزان دانشکده هستند سازمان از توپ دخول، دیسکو و از سوی دیگر فعالیت های ورزشی که شرایط بسیار خوبی در ورزشگاه های خوابگاه و محیط آن است.

هیئت مدیره و مسکن

دانش آموزان از FEI TU امکان برای پیدا کردن یک محل اقامت در خوابگاه TU در کوشیتسه که توسط مجموعه ای از 7 کوی دانشگاه نشان داده اند. دانش آموزان از FEI TUKE در خوابگاه در Jedlíkova خیابان جایگزین ندارد. 9. آنها کافی نت خود را دارند و آنها امکان اتصال رایانه های خود را به وب در اتاق خود داشته باشند.

سوار شدن به هواپیما در غذاخوری خوابگاه و در ایجاد پذیرایی در محوطه دانشگاه ارائه شده است. موسسات پذیرایی توسط سیستم رستوران به این معنی که دانش آموز ایجاد پذیرایی با توجه به جایی که او در یک زمان معین در روز داده شده است را نشان داده است. دانش آموز مواد غذایی خود را از پیشنهاد گسترده ای از مواد غذایی در هر روز یا شب زمان انتخاب می کند.

محل کار از FEI TU کوشیتسه

 • گروه الکترونیک و چند رسانه ای
 • گروه کامپیوتر و انفورماتیک
 • گروه فیزیولوژی و هوش مصنوعی
 • گروه مهندسی برق
 • دانشکده مهندسی برق و مکاترونیک
 • گروه فن آوری های در الکترونیک
 • گروه نظری و مهندسی برق صنعتی
 • گروه ریاضی و انفورماتیک نظری
 • گروه فیزیک
 • مرکز کامپیوتر
 • دفتر FEI TU دین
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Bachelor in Automobile Electronics

Campus تمام وقت September 2018 اسلواکی Košice

[+]

وزارت خارجه همچنین با استفاده از پروژه های دو جانبه در همکاری با دانشگاه ها و موسسات (TU درسدن، دانشگاه Óbuda به بوداپست، ČVUT ارسال) ایجاد پیش شرط برای تحرک دانشجویان خارجی.

[-]

کارشناسی در انفورماتیک

Campus تمام وقت September 2018 اسلواکی Košice

فارغ التحصیل می شود مدرک دانشگاهی برای اولین بار در شعبه مطالعه انفورماتیک در معماری کامپیوتر، پایگاه داده ها و اطلاعات سیستم، برنامه های کاربردی برنامه در شبکه، فن آوری در سیستم های برنامه و ایجاد اسناد و مدارک برای سیستم های اطلاعاتی متمرکز شده است. [+]

کارشناسی در انفورماتیک

ارتباط نشانی برای اطلاعات بیشتر: دفتر دین FEI TU کوشیتسه، Letná 9 / A، 042 00 Košice در

ضامن برنامه مطالعه: پروفسور. نشستند. یان Kollár، CSC.

نظارت بر بخش: گروه کامپیوتر و انفورماتیک

رییس سازمان: توضیحات است. نشستند. یاروسلاو Porubän، دکترا، آدرس: KPI FEI TU، Letná 9 / B، 042 00 Košice در

مشخصات حرفه ای فارغ التحصیل فارغ التحصیل می شود مدرک دانشگاهی برای اولین بار در شعبه مطالعه انفورماتیک در معماری کامپیوتر، پایگاه داده ها و اطلاعات سیستم، برنامه های کاربردی برنامه در شبکه، فن آوری در سیستم های برنامه و ایجاد اسناد و مدارک برای سیستم های اطلاعاتی متمرکز شده است. فارغ التحصیل یک دانش در مورد ساخت رایانه، روش ایجاد سیستم های برنامه های پیچیده، روش های غیر متعارف به برنامه نویسی، دایره زندگی از سیستم های نرم افزاری و پایه و اساس خاصی از تجزیه و تحلیل، طراحی و اجرای سیستم های پیچیده. فارغ التحصیل آگاهانه از ارتباطات اجتماعی، اخلاقی، حقوقی و اقتصادی حرفه ای خود خواهد بود. فارغ التحصیل آماده خواهد شد برای ادامه تحصیل خود در درجه دوم از برنامه های مطالعه چند، برای مثال انفورماتیک، مهندسی نرم افزار، مهندسی کامپیوتر، سیستم های اطلاعات، هوش مصنوعی و یا مربوط برنامه مطالعه و پس از آن ادامه در مطالعات Doctorand، یا او می تواند وارد بلافاصله بازار کار است. ... [-]

کارشناسی در سیستم های الکتریکی خودکار

Campus تمام وقت September 2018 اسلواکی Košice

آموزش و پرورش در این برنامه مطالعه در زمینه الکترومکانیکی، برق و دیگر سیستم های کنترل شده توسط کامپیوتر متمرکز شده است. [+]

کارشناسی در خودکار سیستم برق

ضامن برنامه مطالعه: پروفسور. نشستند. دانیلا Perduková، دکترا.

نظارت بر بخش: گروه مهندسی برق و مکاترونیک

رییس سازمان: پروفسور. نشستند. دانیلا Perduková، دکترا، آدرس: KEM FEI TU، Letná 9 / B، 042 00 Košice در

مشخصات حرفه ای فارغ التحصیل

آموزش و پرورش در این برنامه مطالعه در زمینه الکترومکانیکی، برق و دیگر سیستم های کنترل شده توسط کامپیوتر متمرکز شده است. آنها با کنترل حرکت قطعات خود و فعل و انفعالات پر انرژی، تحولات از اشکال مختلف انرژی با تمرکز بر زیر سیستم های انتقال اطلاعات، کنترل و مدیریت، که در کنترل ریزپردازنده در زمان واقعی بر اساس مشخص می شود. فارغ التحصیلان امکان به تخصص برای زمینه فن آوری خودرو انتخاب دروس اختیاری. ... [-]