The Faculty of Electrical Engineering and Computer Science - University of Maribor

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مهندسی برق و علوم کامپیوتر (UM FERI)

دانشکده مهندسی برق و علوم کامپیوتر (UM FERI) یک دانشکده فنی بلندپرواز و شناخته شده بین المللی است که دانش فنی برتر را با موفقیت به صنعت منتقل می کند. این بزرگترین دانشکده دانشگاه ماریبور با حدود 2000 دانشجو تمام وقت ، بیش از 9000 دانشجو فارغ التحصیل و تقریبا 300 دکترای دکتری است. پایان نامه ها دفاع شده اند.

توسعه مداوم و مکمل برنامه های مطالعاتی بیانگر یک فرایند پویا برای رفع چالش های اجتماعی جدید ، نیازهای اجتماعی و پیشرفت علمی است. برنامه های اجرا شده تحت هر سه چرخه ، دستیابی به دانش بنیادی و مهارت های حرفه ای مربوطه را تسهیل می کنند ، و از آینده شغلی عالی در داخل و خارج از کشور اطمینان می کنند.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

روباه / پیکسل

برنامه های کارشناسی (چرخه اول) شامل مکان های اجباری صنعتی است و دانشجویان را قادر می سازد دانش لازم را برای حل مسئله مستقل کسب کنند. دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا ممکن است در تحقیقات اساسی و کاربردی انجام شده توسط دانشمندان شناخته شده بین المللی که در FERI کار می کنند شرکت کنند. دانش آموزان می توانند در برنامه های شغلی با تمرکز بر آموزش عملی و اشتغال زودرس ، یا برنامه های دانشگاهی با مقایسات بین المللی که تسهیل انتقال به برنامه های کارشناسی ارشد (چرخه دوم) و دکتری (دوره سوم) را دارند ، ثبت نام کنند.

صرف نظر از نوع مطالعه ، محتویات برنامه های انجام شده توسط FERI شامل رشته های محبوب توسعه مدرن فن آوری در زمینه های مهندسی برق ، علوم کامپیوتر ، ارتباطات رسانه ای ، ارتباط از راه دور و مکاترونیک است. از آنجا که FERI از اهمیت روابط نزدیک با اقتصاد و صنعت آگاه است ، برای بدست آوردن اطلاعات در مورد فعالیت های توسعه کارفرمایان و انتظارات آنها در مورد شایستگی های حرفه ای فارغ التحصیلان ، جلسات سالانه شوراهای برنامه برگزار می شود. FERI همچنین از طریق برنامه های مختلف مبادله برای دانشجویان و کارمندان تدریس ، به طور فعال با جامعه بین المللی دانشگاهی گسترده همکاری می کند.

با ما مطالعه کنید!

128479_pexels-photo-1438072.jpegهزاره ساله Buro / Pexels

تحصیل در FERI است

  • F - انعطاف پذیر ،
  • ه - عالی ،
  • R - پژوهش محور ،
  • من - مبتکر!

FERI درجه ای را ارائه می دهد که در آن شما بیش از یک مدرک در دستان خود خواهید داشت. این یک فرصت عالی برای زندگی است که اشتغالزایی در اسلوونی ، اروپا و جهان را تضمین می کند.

مکان ها

ماریبور

Address
University of Maribor,
Faculty of Electrical Engineering and Computer Science,
Koroška cesta 46

SI-2000 ماریبور, واحد اداری ماریبور, اسلوونی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید