La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

132947_ScreenShot2020-03-17at9.16.52PM.png

La Salle Campus Barcelona - URL یک مرکز دانشگاه بین المللی با بیش از صد سال تاریخ است که به شکل گیری یکپارچه مردم اختصاص داده شده است. ما اعضای هیات علمی دانشگاه رامون لول ، اولین دانشگاه غیر انتفاعی خصوصی در کاتالونیا هستیم.

با ساختاری در حدود پنج رشته دانش ، مهندسی و فناوری اطلاعات و ارتباطات ، علوم کامپیوتر ، معماری و ساختمان ، مدیریت و هنر ، طراحی و فناوری ، ما با مأموریت آموزش متخصصان با ارزشی و توانمندی قادر به همکاری مثبت در توسعه جامعه عادلانه و پایدار

پردیس ما یک فضای یکپارچه است ، تعریف شده توسط هسته های آموزشی و تحقیقاتی آن ، همچنین در La Salle Technova بارسلونا ، یک پارک جوجه کشی کسب و کار ، که ارتباط بین دنیای دانشگاهی و تجارت را تسهیل می کند ، و یک سری امکاناتی که زندگی دانشگاه را ترویج می کند ، مانند سالن اقامت ، امکانات ورزشی ، آزمایشگاه ها و فضاهای لازم برای توسعه فعالیت های مختلفی که توسط خود دانشجویان ایجاد می شود.

در این محیط کل جامعه آموزشی را گرد هم آورده ایم. ما یک دانشگاه بین المللی هستیم ، ضمانت و مرجع ، برای آموزش افرادی که اضافه می کنند شناخته شده است. ما به شبکه بین المللی فارغ التحصیلان ما افتخار می کنیم ، که همیشه به دلیل برتری حرفه ای و همچنین برای حرفه اجتماعی قوی آنها شناخته می شوند.

ای کاش ناوبری شما از طریق این وب سایت به شما امکان می دهد همه چیزهایی را که به دنبال آن هستید کشف کنید. درهای پردیس ما همیشه باز است.

به La Salle Campus Barcelona - URL خوش آمدید.

Josep M. Santos

مدیر کل

با ما آشنا شوید

La Salle نهادی است با بیش از 300 سال سابقه و حضور گسترده بین المللی. ما در ارائه مطالعاتی پیشگام بوده ایم که در هر زمان با نیازهای بازار و جامعه سازگار است. ما برای جوانان آینده متعهد به آموزش با کیفیت و ارزش ها هستیم ، زیرا مردم بالاتر از همه چیز هستند.

132945_masters_i_postgraus_600_per_600.jpg

رسالت و ارزشها

ما یک دانشگاه بین المللی ، بین فرهنگی و بین ادیان ، ضمانت و مرجع دانشگاه هستیم که برای آموزش افرادی که اضافه می کنند شناخته شده است. ما از ظرفیت تحقیق عمیق و مبانی لازم برای دانش آموزان خود برای مقابله با فن آوری های متفاوت و جدید ، در اختیار دانشجویان خود قرار می دهیم.

حرفه ای ها برای شرکت ها و برای جامعه

مهمترین چیز مردم است. ما اخلاق ، ارزش ها و آموزش های فنی را برای مقابله با چالش های آینده ترکیب می کنیم.

ماموریت بارسلونا La Salle بارسلونا ارائه آموزش های با کیفیت و سطح بالا در یک چارچوب جهانی است. هدف ما این است که دانش آموزان را با دانش ، مهارت ها و تجربیات لازم جهت تأثیرگذاری در پیشرفت مشاغل حرفه ای خود ، تجهیز کنیم.

در La Salle Campus Barcelona ، متخصصان را با یک تعهد اخلاقی بالا و با ارزشهای لازم برای ابتکار عمل آموزش می دهیم ، می دانیم چگونه با تغییرات سازگار شویم و تحولات یک جامعه را در توسعه مستمر پیش ببریم. تمام فعالیتهای آموزشی ، تحقیق و انتقال دانش ما برای ایجاد یک پروژه زندگی مستحکم و جامع مرتبط است.

اهداف اصلی مرکز دانشگاه ما عبارتند از:

  • انتقال دانش به دانش آموزانی که به برنامه های آموزشی ما بپیوندند.
  • سرمایه انسانی را از طریق ادغام فارغ التحصیلان ما در سازمانها به جامعه انتقال دهید.
  • آخرین پیشرفت های فن آوری را انتقال دهید تا در جایی که مفید و ضروری باشد ارزش ایجاد کنید.
  • شرکت های انتقال دهنده ایجاد شده در پارک فناوری نوآوری و فناوری نوآوری ، برای کمک به توسعه پارچه تجاری.

La Salle در شکل ها

بیش از 4000 دانشجو ثبت نام کردند. 25٪ دانشجویان با منشاء بین المللی. 75100 مترمربع زیربنا برای آموزش استفاده ، خدمات و مناطق خارجی.

  • 77 کشور
  • +1000 مدرسه
  • 60 مرکز دانشگاه
  • +85،000 معلم
  • +1،000،000 دانش آموز

مکان ها

بارسلونا

La Salle Campus Barcelona

Address
Llucanes,41
08022 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا
تلفن
+34 93 29 02 416

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید