C3S Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده علوم اجتماعی Castelldefels (C3S) یک مکتب تجاری خصوصی است که در سال 2014 تاسیس شده و در وزارت آموزش اسپانیا ثبت شده است. این مرکز به ارائه دوره های آکادمیک از جمله دیپلم و برنامه های زبانی که با همکاری دانشگاه های برتر تدوین شده اند ، معتبر است.

اگر به دنبال بهترین مدرسه تجاری در بارسلونا اسپانیا هستید ، C3S یکی از این موارد است . ما در اسپانیا انواع برنامه های MBA را ارائه می دهیم. طبق نیاز خود می توانید در یکی از برنامه های MBA ما ثبت نام کنید.

C3S یک دانشکده تجارت بین المللی بارسلونا است و ما برنامه های متنوعی را به غیر از MBA از قبیل دیپلم ، برنامه های شرکتی و دوره های زبان ارائه می دهیم. دریافت یک MBA Barcelona از مدرسه ما می تواند رزومه کاری شما را ارتقا بخشد و همچنین می تواند به شما در بهتر شدن چشم انداز خود کمک کند. شما خوشحال خواهید شد که MBA را از کالج ما انجام داده اید ، زیرا می خواهید مهارتهای جدیدی را فارغ از گرفتن مدرک مورد علاقه خود ، ایجاد کنید.

ما تلاش می کنیم برای دانشجویان خود که از سراسر جهان متقاضی هستند ، مدارس دانشگاهی نوآورانه را در دانشگاه خود در قلب بارسلون دنبال کنند ، تعالی دانشگاهی ارائه دهیم. ما در یک محیط بین المللی پویا ، که در آن دانش آموزان می توانند از تنوع فرهنگی و سبک های نوین تدریس تجلیل کنند ، ما مزایا و فرصت های بیشماری برای رشد و توسعه را فراهم می کنیم.125788_C3S02.jpg

C3S مرکز آموزش مهارتهای نرم و اشتغالزایی است و مکانی مناسب برای انجام دیپلم یا یادگیری زبان است زیرا ما دانشکده های سطح جهانی را داریم. دانش آموزان به منابع E3 C3 دسترسی دارند که به آنها کمک می کند تا دانش و مهارت های خود را ارتقا دهند.

کسب درآمد در حالی که شما می آموزید. وقتی در دانشگاه ما تحصیل می کنید ، آماده شغل می شوید. ما همچنین به دانشجویان خود در دوره کارآموزی پولی کمک می کنیم. 50 شریک جایگیری با ما همکاری می کنند تا این امر امکان پذیر شود. مدرک انگلستان ارزیابی رایگان!

با مراجعه به بازدیدهای صنعتی و سفرهای تحصیلی ، دانش آموزان برای درک مفاهیمی که در کلاس و کتابها یاد می گیرند ، هوشمند می شوند.125789_C3S01.jpg

چرا C3S

1. دانشگاهیان

روشهای اصلی تدریس و یادگیری در C3S شامل سخنرانی در کلاس ، سمینار و آموزش ، یادگیری عملی ، سفرهای میدانی ، پروژه ها و یادگیری از طریق تحقیق است.
اعضای هیات علمی ما نه تنها متفکران مبتکر و مربیان با تجربه هستند بلکه در زمینه تخصص خود نیز تغییر دهنده هستند. عملیات ما توسط کارمندان آکادمیک و اداری بسیار ماهر و متعهد اداره می شود.

2. پشتیبانی دانشجویی

C3S راهنمایی ، منابع و پشتیبانی دانشجویان و دانشجویان آینده را برای رسیدگی به انواع اقامت ، مهاجرت و امور دانشگاهی فراهم می کند.
خدمات کمک دانشجویی ما یک تیم فعال است که شما را در هر مرحله از حرفه خود طی می کند.

3. تجربه جهانی

C3S یک مدرسه عالی کسب و کار با چشم انداز جهانی است. دانش آموزان ما ضمن داشتن اوقات فراغت با فعالیت های فرهنگی غواصی ما ، از پیشنهادات دانشگاهی ما می آموزند.
این ترکیب بی نظیر ، خودآگاهی روشنگری را تقویت می کند ، تفکر انتقادی را تقویت کرده و مشارکت اجتماعی را تشویق می کند. در اینجا در C3S ، ما دانش آموزان خود را آماده می کنیم تا بازیگران اصلی مرحله جهانی باشند.

4- اعتبارنامه بین المللی

ما اهمیت نه تنها اعتباربخشی بین المللی بلکه ایجاد مشارکت با سایر سازمان های همفکر از سراسر جهان را درک می کنیم.
این روابط به ما این امکان را می دهد تا تنوع بیشتری در ارائه های خود و درک آنچه از «دنیای واقعی» در همه گوشه های جهان به معنای آن است فراهم کنیم.

ماموریت ما این است که C3S Business School را به یک C3S Business School فراگیر ، متنوع ، خلاقانه و رقابتی تبدیل کنیم.

بیا در C3S Business School به ما بپیوندید!

مکان ها

بارسلونا

Address
Carrer de Londres, 6, porta 9
08029 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید