C3S Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده علوم اجتماعی Castelldefels (C3S) یک مدرسه بازرگانی خصوصی است که در سال 2014 تأسیس شد و تحت وزارت آموزش اسپانیا ثبت شد. این مرکز برای ارائه دوره های آکادمیک از جمله دیپلم های تهیه شده با همکاری دانشگاه های برتر معتبر است.

اگر به دنبال بهترین مدرسه تجارت در بارسلونا اسپانیا هستید ، C3S یکی از آنها است . ما برنامه های متنوعی از جمله دیپلم ، لیسانس ، کارشناسی ارشد را با هزینه 1/3 انگلیس ارائه می دهیم

ما تلاش می کنیم برای دانشجویان خود که از سراسر جهان متقاضی هستند ، مدارس دانشگاهی نوآورانه را در دانشگاه خود در قلب بارسلون دنبال کنند ، تعالی دانشگاهی ارائه دهیم. ما در یک محیط بین المللی پویا ، که در آن دانش آموزان می توانند از تنوع فرهنگی و سبک های نوین تدریس تجلیل کنند ، ما مزایا و فرصت های بیشماری برای رشد و توسعه را فراهم می کنیم.

125788_C3S02.jpg

در حالی که یاد می گیرید درآمد کسب کنید. وقتی در دانشگاه ما تحصیل می کنید آماده شغل می شوید. ما همچنین با کارآموزی پولی به دانشجویان خود کمک می کنیم. درجه انگلستان ارزیابی رایگان!

با بازدیدهای صنعتی و سفرهای مطالعه ، دانش آموزان در درک مفاهیمی که در کلاس و کتاب می آموزند هوشمند می شوند.

125789_C3S01.jpg

چرا C3S

1. دانشگاهیان

روشهای اصلی تدریس و یادگیری در C3S شامل سخنرانی در کلاس ، سمینار و آموزش ، یادگیری عملی ، سفرهای میدانی ، پروژه ها و یادگیری از طریق تحقیق است.
اعضای هیات علمی ما نه تنها متفکران مبتکر و مربیان با تجربه هستند بلکه در زمینه تخصص خود نیز تغییر دهنده هستند. عملیات ما توسط کارمندان آکادمیک و اداری بسیار ماهر و متعهد اداره می شود.

2. پشتیبانی دانشجویی

C3S راهنمایی ، منابع و پشتیبانی دانشجویان و دانشجویان آینده را برای رسیدگی به انواع اقامت ، مهاجرت و امور دانشگاهی فراهم می کند.
خدمات کمک دانشجویی ما یک تیم فعال است که شما را در هر مرحله از حرفه خود طی می کند.

3. تجربه جهانی

C3S یک مدرسه تجارت بین المللی با دیدگاه جهانی است. دانش آموزان ما در حالی که با فعالیت های غوطه وری فرهنگی ما خوش می گذرانند ، از پیشنهادات دانشگاهی ما می آموزند.
این ترکیب عالی ، خودآگاهی بصیرتی را القا می کند ، تفکر انتقادی را تقویت می کند و مشارکت اجتماعی را تشویق می کند. در اینجا در C3S ، ما دانش آموزان خود را برای بازیگران اصلی در صحنه جهانی آماده می کنیم.

4- اعتبارنامه بین المللی

ما اهمیت نه تنها اعتباربخشی بین المللی بلکه ایجاد مشارکت با سایر سازمان های همفکر از سراسر جهان را درک می کنیم.
این روابط به ما این امکان را می دهد تا تنوع بیشتری در ارائه های خود و درک آنچه از «دنیای واقعی» در همه گوشه های جهان به معنای آن است فراهم کنیم.

ماموریت ما این است که C3S Business School را به یک C3S Business School فراگیر ، متنوع ، خلاقانه و رقابتی تبدیل کنیم.

بیا در C3S Business School به ما بپیوندید!

مکان ها

بارسلونا

Address
Carrer de Londres, 6, porta 9
08029 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید