CETA Escola Universitària de Turisme - Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Centro_de_estudios veterano

دانشکده گردشگری دانشگاه فردوسی مشهد مرکز مدرک معتبر بین المللی و پیشگام در زمینه آموزش گردشگری با بیش از 40 سال تجربه است.

تجربه در طول سالهای کار در زمینه آموزش و تحقیق در زمینه گردشگری انباشته شده است که به ما امکان می دهد پاسخ ها و راه حل هایی را برای نیازهای شرکت های گردشگری در یک محیط فزاینده پویا، باز و رقابتی ارائه دهیم.

CETA ارائه می دهد و آموزش گردشگری سطح بالا، فردی، تخصصی و چند منظوره ارائه می دهد، با استفاده از روش های آموزشی مدرن متمرکز بر توسعه شخصی و حرفه ای دانش آموزان ما، پرورش مهارت ها و توانایی های ارتباطی، ارتباط و مهارت های تیمی، و همچنین خلاقیت آنها ، تخیل و ابتکار عمل.

ما با نزدیک به بیش از 500 شرکت گردشگری از سراسر جهان کار می کنیم که با مدرسه ما قراردادها را امضا کرده اند تا شیوه های کار در مناطق مختلف بخش گردشگری را با مبادله شغلی مهم برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما به کار بگیرند.

برای پاسخگویی به نیازهای یک بخش بسیار پویا و به طور مداوم در حال توسعه، CETA آموزش مداوم با دانش آموزان و فارغ التحصیلان خود را با طیف وسیعی از مدرک کارشناسی ارشد و دوره های تخصصی و دوره های کارشناسی ارشد شناخته شده در زمینه گردشگری، ملی و بین المللی است. .

CETA به شدت به تحقیق و آموزش زبان کمک می کند و به عنوان یک مرکز مرتبط با شبکه ی مدارس یونسکو احترام به میراث فرهنگی و طبیعی را دارد.

این مجموعه عوامل باعث می شود تا دانشکده گردشگری دانشگاه CET یک مرکز پیشگام در تحقیقات گردشگری و با طرح عالی در سطح ملی و بین المللی باشد .

چرا CETA؟

ما 15 دلیل برای انتخاب CETA به عنوان یک مرکز دانشگاه برای مطالعه مطالعات گردشگری خود داریم:

 1. برنامه درسی انعطاف پذیر، شخصی و به روز شده که ارتباط، کار گروهی، خلاقیت و تخیل دانش آموزان را تقویت می کند.
 2. عمل تمرین شده در زمینه های مختلف تخصص، تأثیر واقعی بر جامعه دارد .
 3. CETA بخشی از شبکه مدارس مربوط به یونسکو است، ایجاد شده در سال 1953 با هدف ارتقاء همکاری بین المللی و صلح.
 4. CETA در پروژه های تحقیقاتی مربوط به گردشگری و سایر رشته هایی مانند مدیریت میراث فرهنگی، جامعه شناسی، محیط زیست، اقتصاد، بازاریابی و ارتباطات شرکت می کند.
 5. ما گروه های کوچکی را اولویت بندی می کنیم، تقویت آموزش و استفاده از فن آوری های جدید .
 6. ما آموزش زبان را با برنامه های تبادل بین المللی تثبیت می کنیم.
 7. برنامه های متعدد مبادله ای که دانشجویان ما را قادر به انجام بخشی از مطالعات خود در کشورهای خارجی می کنند.
 8. بانک کار و کارآموزی با شاخص رتبه بندی بالا و تمرکز بر تمام بخش ها و بخش های صنعت گردشگری و اوقات فراغت.
 9. تعهد قوی به بین المللی شدن و چند فرهنگی : در مرکز ما دانش آموزان از ملیت ها و زمینه های مختلف همکاری دارند.
 10. پروژه های آموزشی ما شامل ارزش های مربوط به دفاع و حفاظت از میراث طبیعی و فرهنگی ، ارزش هایی است که در نظر ما یک جنبه اساسی در آموزش حرفه ای های گردشگری را در نظر می گیریم.
 11. جهت گیری و آموزش کاملا شخصی می شوند .
 12. تعهد ما این است که دانش آموزان از طریق حرفه ای های بالا در بخش از طریق کنفرانس هفتگی آموزش می دهند .
 13. تعهد ما این است که دانش آموزان به دلیل "خروج از CETA" در تماس مداوم با گردشگری هستند .
 14. CETA در پروژه های بین المللی مختلف به عنوان عضو اتاق بازرگانی بارسلونا شرکت می کند.
 15. تعهد ما برای انجام مطالعات شخصی برای توسعه حرفه ای برای ارتقاء مهارت های خود و به عنوان یک نهاد مشترک Turismo د بارسلون، کمیسیون ایبرو آمریکایی، موسسه تجارت خارجی و مرکز عملیات تجارت کاتالونیا در آموزش دانشگاهی در مناطق گردشگری و اوقات فراغت.

AQU و CETA

چطور است؟

L'Agència de Qualitat از سیستم دانشگاه کاتالونیا، AQU کاتالونیا، ابزار اصلی ارتقاء و ارزیابی کیفیت در دانشگاه کاتالان است . AQU کاتالونیا با هدف ارزیابی، صدور گواهینامه و گواهینامه کیفیت در زمینه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در کاتالونیا (مطالعات، کارکنان آموزش، مرکز و خدمات).

AQU کاتالونیا بنیانگذار و عضو کامل اتحادیه اروپا برای تضمین کیفیت در آموزش عالی (ENQA) است و یکی از اولین سه سازمان ثبت نام در آموزش عالی اروپا (EQAR) بوده است. او عضو شبکه بین المللی موسسات تضمین کیفیت در آموزش عالی (INQAAHE)، شبکه اسپانیایی سازمان های کیفیت دانشگاه (REACU) و کنسرسیوم اروپا برای اعتباربخشی (ECA) است. این اولین سازمان کیفیت اروپایی با استاندارد ISO بود .

AQU کاتالونیا منشاء خود را در Agència در یک کنسرسیوم Qualitat سیستم دانشگاه در کاتالونیا، که در تاریخ 29 اکتبر 1996 تاسیس شد، اولین سازمان کیفیت بود که در اسپانیا ایجاد شد. با تصویب Llei d'Universitats de کاتالونیا از سال 2003، کنسرسیوم به آژانس فعلی تبدیل شد.

امضای توافقنامه همکاری CETA، UDG و AQU در سال 2013 امضا شد. به همین ترتیب، برنامه ارزیابی توسط AQU در CETA در سال 2009 اجرا شد.

بر اساس آخرین اطلاعات AQU در مورد ارتقاء 2007 CETA و رابطه شغلی فعلی آن، داده های جالب زیر را بدست می آوریم که فلسفه خوب CETA و کیفیت آموزش آن را نشان می دهد:infografia_AQU-01

مکان ها

بارسلونا

Address
Carrer de Sabino Arana, 42-44
08028 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید