CIS Endicott International

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CIS - کالج مطالعات بین المللی در سال 1981 تاسیس شد، یک دانشگاه آمریکایی، در قلب مادرید در یکی از زیباترین بخش های شهر واقع شده است. ساختمان ما به راحتی قابل دسترسی است و در یک منطقه بسیار امن قرار دارد. ما افتخار می کنیم که دانشجویان اروپایی تحصیلات عالی آمریکایی را به خانه نزدیک تر کنیم، درست همانطور که ما در ارائه آمریکایی ها به آنچه که مورد استفاده قرار می گیرند، فقط در اینجا در اسپانیا است.

CIS-Endicott یک جامعه یادگیری غیرمستقیم محکم است که اغلب به عنوان "یک خانواده بزرگ" توصیف می شود. مدرسان و استادان هر کاری که می توانند انجام دهند تا اطمینان حاصل کنند که دانش آموزان ما راحت هستند زیرا ما آنها را از طریق آنچه که در نهایت یکی از بزرگترین حوادث زندگی خود را در محیط بسیار بین المللی - در بسیاری از موارد در یک کشور خارجی. هر عضو هیات علمی ما در CIS- Endicott در خارج از کشور زندگی می کنند و تحصیل می کنند، بنابراین ما نیازهای دانشجویان غیر اسپانیایی خود را که مادران آنها را به طور موقت در خانه می گذرانند، و نیز نیازهای دانش آموزان اسپانیایی که در نهایت به پایان رسید لیسانس لیسانس در جای دیگر.

مزایای سیستم آمریکا

سیستم آموزش عالی آمریکا در سراسر جهان در برخی از بهترین و موفق ترین موسسات در این سیاره اجرا شده است.

مزایای اصلی سیستم "آمریکایی" عبارتند از:

 • ریسک کمبود تحصیلی پایین. از آنجایی که جوانان با کمال اطمینان 100٪ از آنچه که آنها می خواهند ده سال از زمان حال می گذرد، به سختی می دانند، دانش آموزان مجبور نیستند در یک محدوده تحصیلی، در بعضی موارد، همانند سال دوم سال دوم دبیرستان خود را قفل کنند. در حقیقت، دانش آموزان حتی مجبور نیستند بر اساس کالج ابتدایی انتخاب کنند. دانش آموزان تشویق به انتخاب یک تمرکز یا بزرگ، اما قطعا مجازات نمی شوند، آنها باید در طول دو سال اول تحصیل خود تغییر ذهن خود را، که عمدتا شامل الزامات آموزش و پرورش عمومی است که تقریبا جهانی برای همه برنامه های درجه است. در سال سوم، دانش آموزان باید تصمیم بگیرند، اما پس از آن، دانش آموزان در سال سوم معمولا در موقعیتی بهتر قرار می گیرند تا چنین تصمیمی بگیرند.
 • برنامه های درجه بندی بسیار آسان است زیرا دوره های عمومی که در تمام رشته های ارائه شده در CIS-Endicott مورد نیاز است باقی می ماند که آیا دانشجو در حال تحصیل در کسب و کار یا روزنامه نگاری است. به همین ترتیب، اگر یک دانشجو از کسب و کار به روزنامه نویسی تغییر کند، دوره های کسب و کار، گزینه های آزاد را که در کارهای عمومی به کار می روند، برآورده می کنند. این واقعا انعطاف پذیر ترین سیستم در جهان است و ما اعتقاد داریم که دانش آموزان جوان نیاز به زمان و آزادی دارند تا کشف کنند که چه کسی آنها را به جای آکادمیک بودن به چیزی که روزی می تواند پشیمان و ناراحت کند، قفل کرد.
 • سیستم اعتباری در میان کالج ها و دانشگاه های آمریکا در سراسر جهان هماهنگ است، بنابراین انتقال نیز نسبتا ساده است.
 • دانش آموزان برنامه های دوره خود را تحت نظارت و هدایت مدیران با تجربه خود سازماندهی و طراحی می کنند.
 • این بیشتر در کاربرد کاربرد مفاهیم نسبت به نظریه استوار است. ما عمیقا اعتقاد داریم که دانش آموزان با انجام آنچه که در حال مطالعه هستند، بهتر می توانند از طریق صرفه جویی در تلاش برای ذخیره داده ها، یاد بگیرند. داده ها مهم هستند، اما لازم است که روش انتزاعیتری برای تفکر در مورد آن وجود داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات به طور واقعی یاد گرفته شده است.
 • تخصیص هفتگی وجود دارد، بنابراین هر روز در حال انجام مطالعه است، در غیر اینصورت در پایان ترم برای امتحانات در حال انجام است. توسعه مهارت های مطالعه به طریقی به منظور تبدیل شدن به یک دارایی مادام العمر است.
 • ارزیابی مداوم باعث ثبات و ترغیب دانش آموزان به انجام بهترین کارها می شود، حتی اگر آنها بر روی یک امتحان یا پروژه بدتر از حد انتظار، از آنجا که فرصت های بسیاری برای نشان دادن دانش و توانایی خود دارند.
 • دانش آموزان با بسیاری از اهداف کوتاه مدت، و همچنین به طور عمده مسئولیت برنامه های مطالعه و حجم کاری خود را دارند.112954_Optimized-_47B9808.jpg

شریک دانشگاهی: کالج Endicott

از سال 1995، CIS - کالج مطالعات بین المللی با همکاری شریک دانشگاهی ما، Endicott College ، مشارکتی ایجاد کرده است که اجازه می دهد دانش آموزانی که در کشورهای مستقل مشترک المنافع ثبت نام کرده اند، اعتبارات Endicott College دریافت کنند. هر سال 40 درصد از دانش آموزان تحصیلات عالی ما به پردیس کالج اندیکوت در زیبای بورلی، ماساچوست می روند تا دو سال آخر لیسانس خود را به پایان برسانند.

پس از اتمام دو سال اول خود در CIS-Endicott Madrid ، دانش آموزان با ارائه درخواست برای انتقال به هر دانشگاه آمریکایی در جهان برای به پایان رساندن مدرک خود، اقامت با ما برای برنامه های انتخاب شده، و یا انتقال مستقیم به Endicott کالج در ماساچوست ارائه می شود. ، همانطور که بسیاری از دانش آموزان ما منطقی انجام می دهند.

اطلاعات جالب درباره Endicott:

 • در سال 1939 تاسیس شد.
 • واقع در حدود 30 دقیقه از بوستون، ماساچوست واقع شده است.
 • بیش از 2400 دانشجو در هر سال حضور دارند.
 • محوطه دانشگاه آمریکایی با سواحل خود، کافه تریا، سالن های ورزشی، اتاق های مطالعه، سالن های غذاخوری، خوابگاه دانشجویی، زمین های ورزشی، فروشگاه ها، و هر چیزی که دانش آموز هرگز می تواند به درستی در محوطه دانشگاه نیاز داشته باشد. این قابل مقایسه با زندگی در یک شهر کوچک است.
 • فضای دانشگاه آمریكا
 • محوطه بسیار امن برای دانشجویان خارجی و ملی.

یکی از 25 دانشگاه برتر منطقه شمال (افزایش از 34 در 2018)

اکثریت قریب به اتفاق (95٪) دانش آموزان کشورهای مستقل مشترک المنافع که در نهایت از کالج Endicott در ماساچوست فارغ التحصیل می شوند، به ما می گویند که این تجربه به طور علمی و شخصی غنی شده است و آنها به شدت توصیه می کنند که Endicott College.

اعتباربخشی

در سال 1995، کالج مطالعات بین المللی و کالج اندیکوت وارد یک توافق نامه وابسته شد که در آن دانشجویان کشورهای مستقل مشترک المنافع که در برنامه های آکادمیک کالج اندیکوت ثبت نام می کنند، Endicott College Credit دریافت می کنند که می توانند به هر کالج یا دانشگاه ایاالت متحده منتقل شوند.

Endicott College (ماساچوست، ایالات متحده آمریکا) توسط انجمن نیوا انگلستان مدارس و کالج ها (NEASC) تأیید شده است.

CIS توسط انجمن مادرید به عنوان یک دانشگاه خارجی در اسپانیا (BOCM آوریل 6، 1998) مجاز است.

مکان ها

جامعه مادرید

Address
Calle de Velázquez,140
28006 جامعه مادرید, اسپانیا

بورلی

Address
Hale Street 376
01915 بورلی, ماساچوست, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید