ESART Campus Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره ESART

ESART Campus Barcelona مرکز مطالعات عالی بین المللی است که در مقطع کارشناسی ارشد (تربیت)، تئاتر موسیقی، رقص، موسیقی: ایجاد و تولید، مدیریت هنری و تولید، که توسط دانشگاه Bath Spa (انگلستان) تأیید می شود، تعلیم می دهد. هر دو در سطح اسپانیایی و بین المللی، در همه سطوح دارای تشخیص رسمی توسط پیمان بولونیا تضمین شده در چارچوب منطقه آموزش عالی اروپا است.

ESART Campus Barcelona در گروه Montcau ادغام شده است. این گروه که در سال 1965 تأسیس شد، از چندین مرکز آموزشی تشکیل شده است.

گروه Montcau بیش از یک دهه با موسسات معتبر در انگلستان همکاری داشته است. ESART فعالیت خود را در سال 2013 آغاز می کند، مرکز ما در سانت کوگات دل Vallès به نام مرکز مطالعات ESART نامیده می شود، و در سال 2015 زمانی است که ESART Campus Barcelona فعالیت خود را در بارسلونا آغاز می کند.

ما ارائه می دهیم مطالعات سطح دانشگاه معتبر Pearson International و Bath Spa دانشگاه بریتانیا:

  • BA (Hons) در عمل (تفسیر و تئاتر موسیقی)
  • BA (Hons) در رقص (رقص)
  • BA (Hons) در موسیقی تجاری (موسیقی: ایجاد و تولید)
  • BA (Hons) در مدیریت (مدیریت هنری و تولید)

فلسفه آموزشی ESART تمرکز دارد:

  • مکان مرکزی دانش آموز و یادگیری شخصی او.
  • تعادل بین تئوری و عمل که بر اهمیت تمرین در یادگیری تاکید دارد.
  • همراهی آموزشی دانشجو در فرایند یادگیری.
  • توسعه استقلال شخصی و خود مسئولیت در فرآیندهای یادگیری.
  • پشتیبانی از یک تیم شامل معلمان و کارشناسان بین المللی از حوزه های علمی و حرفه ای هر درجه است.

مدارک تحصیلی ما

با تشکر از موافقت نامه های اعتباربخشی و تایید شده با برنامه های Pearson (UK) و Bath Spa University (انگلستان) ESART منجر به اعطای مجموعه ای از مدارک تحصیلی دانشگاه بریتانیا می شود.

همانطور که در انگلستان معمول است، مطالعات کارشناسی (BA Hons) سه سال طول می کشد و شامل 180 ECTS اعتبار می باشد. برنامه های ESART دو سال اول (120 ECTS / 240 اعتبار بریتانیا) را از طریق یک درجه پیرسون شناخته شده به عنوان دیپلم ملی عالی BTEC (HND) پوشش می دهد.

از طریق هماهنگی، دانشگاه حمام اسپات، درجه BTEC HND را معادل دو سال اول خود را تایید می کند و دانشجویان ESART در آخرین سال برنامه در بارسلونا پس از همان موضوعات و مطالب مشخص شده توسط برنامه دانشگاه دانشگاه حمام شرکت می کنند. .

به طور خلاصه: مدرک کارشناسی - HND و BA (Hons) - که توسط ESART تدریس داده شده و توسط دانشگاه پریسون و حمام اسپاسم اهدا می شود، طبق هنجارهای تعیین شده توسط چارچوب "چارچوب کیفیت اروپایی" (EQF) و پیمان بولونیا و منطقه آموزش عالی اروپا.

پیرسون:

برچسب Pearson با 150 سال تجربه حمایت می شود و در حال حاضر بیش از 200 درجه در 20 منطقه مختلف مطالعه ارائه می دهد. این ارائه دهنده ارائه دهنده خدمات آموزشی در جهان است که ارائه مدارک بین المللی شناخته شده و همچنین اعتباربخشی و ارزیابی خدمات به مدارس و موسسات آموزش عالی در 75 کشور جهان است. بین المللی بیش از 1 میلیون دانش آموز مورد مطالعه توسط Pearson معتبر است.

دانشگاه اسپا حمام:

دانشگاه اسپا Bath، که در سال 1852 تأسیس شده است، یکی از معتبرترین موسسات آموزش عالی در انگلستان است. در رده بندی (2015) در میان 5 دانشگاه برتر برای نوآوری و در میان 10 نفر برتر برای کیفیت آموزش آنها بود. حمام اسپا 7000 دانشجوی دوره کارشناسی در بیش از 230 رشته را ارائه می دهد.

مکان ها

بارسلونا

Address
Carrer Còrsega, 409
08037 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا