Escuela Universitaria de Turismo Altamira

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Escuela Universitaria de Turismo Altamira (EUTA) در دانشگاه کانتابری در سال 1965 تأسیس شد که بیش از 50 سال از آن تشکیل شده است که از آن 48 تبلیغات فارغ التحصیلان در گردشگری بیرون آمده اند.

در طول این سال ها هزاران دانش آموز را دریافت کرده ایم که توانسته اند به عنوان یک گردشگر در چنین بخش مهمی از اقتصاد آموزش ببینند.

از ابتدا، در مرکز ما، ما یک برنامه آموزشی جامع را مطابق با تقاضای بخش ارائه دادیم، در امکانات مدرن، راحت و کاربردی مجهز به آخرین فن آوری ها و با یک پرسنل واجد شرایط آموزش عالی با تجربه طولانی در زمینه گردشگری.

هدف مداوم ما ارائه بهترین آموزش برای دانش آموزان ما، یک درجه جدید در مدیریت هتل و مدیریت گردشگری را برای پاسخ دادن به تقاضای رو به رشد حرفه ای حرفه ای که مهارت های برنامه ریزی و مدیریت شرکت های گردشگری و موسسات را مدیریت می کند، ارائه برنامه آموزشی است که ترکیبی از آموزش نظری و کارآموزی در شرکت ها و موسسات است.

این درجه جدید درجه جدیدی است که جوانان فرصتی عالی برای توسعه فعالیت حرفه ای خود را در سطح ملی و بین المللی فراهم می کند در یک بازار مانند گردشگری در رشد ثابت.

با این کلمات می خواهم به شما گرامیداشت شما را به دانشکده گردشگری ما در اعتماد به نفس که در مرکز ما شما انتظارات علمی و حرفه ای خود را برآورده است استقبال.

Escuela Universitaria de Turismo Altamira بیش از 50 سال با بیش از 2،000 فارغ التحصیل در تربیت گردشگری در سانتاندر است.

دانشگاه کانتابری (UC)

دانشگاه کانتابری یک دانشگاه دولتی جوان، پویا و مدرن است که هدف اصلی آن، تعهد به تدریس و برتری علمی در پیشرفت جامعه است. در سیستم دانشگاهی اسپانیا، جایگاه چهارم را از لحاظ آموزش و تحقیق اشغال می کند .

نگرانی او برای بهبود مستمر به او اجازه داد تا یکی از نه محوطه دانشگاه بین المللی اسپانیا شود که بالاترین رتبه را کسب کرده است.

Escuela Universitaria de Turismo Altamira (EUTA)

در میان مراکز وابسته به UC، Escuela Universitaria de Turismo Altamira که بیش از 50 سال به گردشگری در سانتاندر آموزش داده است . با بیش از 2000 فارغ التحصیل ، که بسیاری از آنها موقعیت مسئولیت در شرکت ها و موسسات اسپانیایی و خارجی را توسعه می دهد.

EUTA یک مرکز دانشگاه مرجع ملی در حوزه گردشگری است، هم دانشگاهی و هم کسب و کار. آن را حفظ یک شرکت برای تدریس و پژوهش تعالی شرط بندی، بین المللی دانش آموزان خود و آماده سازی مناسب خود را برای یک کار مداوم در حال تحول بازار .

تمام دانشجویان EUTA متعلق به دانشگاه کانتبریا هستند و به همین دلیل دسترسی به تمامی منابع ارائه شده توسط UC دارند و اجازه می دهند شکل یکپارچه را بدست آورند: کتابخانه ها، برنامه های تبادل، فعالیت های جهت گیری، امکانات ورزشی، و غیره

تسهیلات شامل کلاس های بزرگ و روشن، فضاهای متعدد برای کار گروهی، اتاق های وب کامپیوتری برای یادگیری فناوری های جدید، کتابخانه گسترده ای با صندوق های گردشگری خاص، چندین اتاق کنفرانس و همچنین خدمات کافه تریا است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • اسپانیایی

بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

مدرک مدیریت هتل و گردشگری

Campus تمام وقت September 2018 اسپانیا Santander

تحصیل در رشته مدیریت هتل و گردشگری دانشگاه کانتابری اولین گام است که بخشی از یک بخش کلیدی اقتصادی برای توسعه اقتصاد اسپانیا و جهانی است. [+]

تحصیل در رشته مدیریت هتل و گردشگری دانشگاه کانتابری اولین گام است که بخشی از یک بخش کلیدی اقتصادی برای توسعه اقتصاد اسپانیا و جهانی است.

داده های سازمان جهانی گردشگری و موسسه مطالعات گردشگری اسپانیا در زمینه گردشگری در سال 2016 اهمیت و پتانسیل این بخش را تأیید می کند :

"گردشگری بین المللی در سال 2016 به 1،235 میلیون ورود کننده بین المللی رسید""صنعت گردشگری اسپانیا سومین قدرتمند ترین در جهان توسط تعداد بازدید کنندگان و دوم توسط درآمد""سهم آن در تولید ناخالص داخلی 11.2٪ بود، هم در کانتبریا و هم در کل اسپانیا""این ضبط بازدید کنندگان خارجی، 75.3 میلیون""اسپانیا 5.7 درصد گردشگری جهان را جذب می کند"... [-]