توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Hacer Creativo تنها مدرسه ای است که توسط دولت منطقه ای آراگون مجاز به طراحی مد طراحی شده و مدرک رسمی و شناخته شده در مد طراحی مجوز می گیرد. Hacer Creativo در حدود 20 سال استعدادهای جدید را آموزش می دهد و از شهرت خوبی در بین شرکت های مد و طراحی در سراسر جهان برخوردار است.

در HC ما هر روز با دانش آموزان و کارکنان ما از حرفه ما تقدیر می کنیم و از شما تشویق می کنیم که با ما ملاقات کنید و احساسات شیرین طراحی حرفه ای را تجربه کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Hacer Creativo School of Fashion Design

برنامه تحصیلات خارج از کشور Hacer Creativo برای این دوره در یک رویکرد هیجان انگیز چند پردیس ایجاد شده است. برنامه ما برای همه دانشجویانی که مایل به تحصیل در اسپانیا زبان ... [+]

برنامه تحصیلات خارج از کشور Hacer Creativo برای این دوره در یک رویکرد هیجان انگیز چند پردیس ایجاد شده است. برنامه ما برای همه دانشجویانی که مایل به تحصیل در اسپانیا زبان انگلیسی هستند، باز است و این مطالعات را با دوره های خارج از کشور ترکیب می کند. سه سال تحصیلی کامل به زبان انگلیسی است.

شما به مدت 2 سال (120 ECTS) به یک برنامه بین المللی کارشناسی هنر مد طراحی در زرافازا، اسپانیا ملحق خواهید شد. در سال سوم شما مطالعات خود را به محوطه HC که در یک دانشگاه مشارکتی در لندن برای انجام 2 ترم آخر (60 ECTS) قرار دارد منتقل خواهید کرد.... [-]

اسپانیا ساراگوزا
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی