IE University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تعریف جدیدی منحصر به فرد

تجربه تحول که ارزش منحصر به فرد خود را افزایش و شما را قادر به در شکل دادن به جهان ایفای نقش پیشرو.

دانشگاه IE است برای دانش آموزان که رویکرد یادگیری به عنوان یک روش زندگی، و کسی که به جهان و به نقش تحول آموزش عالی باز است. ما یک جامعه حمایت که در آن دانشجویان و استادان تعامل با هم در فرایند یادگیری فراهم می کند.

محیط یادگیری منحصر به فرد در دانشگاه اینترنت اکسپلورر بر هم یک جامعه شخصی دانش آموز محور آوردن، در یک محیط باز است که پذیرای تنوع غنی از افراد، ایده ها و روش های ساخته شده است. هر سال بیش از 100 کشور جهان در دانشگاه آن در Segovia و مادرید نشان داده، با بیش از 65 درصد دانش آموزان آن از خارج از اسپانیا.

دانشگاه IE برای کیفیت آن در آموزش و یادگیری است که آن را در میان دانشگاه های برتر جهان به حساب می آید شناخته شده است. علاوه بر این، برنامه های مقطع کارشناسی آن توسط انجمن معتبر ترین در زمینه های مربوطه شناخته شده است.

با یک رویکرد انسانی، روحیه کارآفرینی، چشم انداز نوآورانه، و تمرکز بر دقت علمی، دانشگاه اینترنت اکسپلورر به آموزش متخصصان و کارشناسان خواهد شد که تفاوت در جامعه ایجاد کنند. رویکرد مبتنی بر عمل ما را به یادگیری در کلاس درس شروع می شود و در بخش های مختلف جهان همچنان به طور کامل آماده سازی دانشجویان دانشگاه اینترنت اکسپلورر برای تبدیل شدن به حرفه ای بین المللی است.

اگر می خواهید یک آموزش و پرورش الهام بخش و چالش برانگیز است که شکل خواهد که شما و کسی که شما را تبدیل به دانشگاه اینترنت اکسپلورر خواهد افق دید خود را گسترش، شما را در ارتباط به جهان، و راهنمای شما در مسیر منحصر به فرد مورد نیاز برای رسیدن به اهداف خود.

ده دلیل برای تحصیل در دانشگاه IE محیط یادگیری منحصر به فرد

دانشگاه IE ارائه می دهد یک محیط یادگیری منحصر به فرد است که تعریف جدیدی آموزش عالی برای حرفه ای امروز. ما شما را برای رسیدن به موفقیت های شما را قادر به توسعه نقطه خود را از نمایش آماده خواهد شد و کشف پتانسیل کامل خود را. دانشگاه IE برای کیفیت آن در آموزش و یادگیری است که آن را در میان دانشگاه های برتر جهان به حساب می آید شناخته شده است.

رویکرد دانش آموز محور

دانشگاه IE یک رویکرد شخصی و دانش آموز محور به آموزش و پرورش که در آن اساتید و دانشجویان به طور فعال در تجربه یادگیری درگیر می کند. شما یک جامعه حمایت که ارزشهای منحصر به فرد خود را و شما را راهنمایی خواهد کرد به عنوان راه خود را به شما شکل بپیوندید.

یک تجربه بی بدیل بین المللی

تنوع غنی ما یک محیط است که به شما می دهد چشم انداز بین المللی مورد نیاز برای موفقیت در دنیای جهانی فراهم می کند. با بیش از 65٪ از دانش آموزان ما از خارج از کشور، به نمایندگی از بیش از 100 کشور، شما را با یک جامعه واقعا متنوع مطالعه خواهید کرد. تبادل مطالعات با شرکای معتبر ما در سراسر جهان و فرصت های کارآموزی در سراسر جهان ارائه یک تجربه بین المللی بی بدیل است.

دانشکده های گوناگون، در دسترس شما

دانشکده متنوع این دانشگاه IE است از هر دو دانشگاهیان بسیار عالی و حرفه ای با تجربه با تجربه بین المللی و روابط نزدیکی با دنیای کسب و کار تشکیل شده است. چه تر است، استادان ما به شما در دسترس هستند. شما تعامل روزانه با استادان خود را، که شما را با بازخورد منظم حمایت و به شما اتصال به جهان حرفه ای است.

را از غیر متعارف در شما

ما یک محیط که در آن شما می توانید به راه های جدید تفکر باز، آزاد خلاقیت خود را، و سرمایه گذاری به ناشناخته فراهم می کند.

مسیر خود را به موفقیت انتخاب

برنامه های درجه نوآورانه ما توسط انجمن معتبر ترین در زمینه های مربوطه به رسمیت شناخته شده، و ادغام انواع روش تدریس و گزینه اجازه می دهد شما را به شکل آموزش خود را با توجه به آرمان های حرفه ای خود را.

قرار دادن یادگیری خود را به عمل

ما نظریه ترکیب با تمرین از لحظه ای که شروع مطالعات خود را. شما خواهید آنچه را شما در کلاس یادگیری و اعمال آن را به موارد زندگی واقعی و زمانی که مدیریت پروژه های خود را. هر دانش آموزان سال می توانید طیف وسیعی از گزینه کارآموزی را انتخاب کنید، کار در محوطه دانشگاه، در اسپانیا و در سراسر جهان، و به دست آوردن مجموعه ای قابل توجه از مهارت ها و تجارب حرفه ای که آنها را بسیار پس از دنبال زمانی که آنها فارغ التحصیل.

آموختن برای فردا

دانشگاه IE در میان ده دانشگاه برتر در سراسر جهان برای نوآوری در فن آوری و آموزش قرار گرفت. ما ارائه یک آموزش عملی و مرتبط است که شما آماده برای پاسخگویی به چالش حرفه ای شما را در آینده شما روبرو خواهد شد.

زندگی دانشجویی خود را به کمال

شما یک جامعه دانشجویی پر جنب و جوش و متنوع که زندگی دانشگاهی خود را به کامل زندگی بپیوندید. لذت بردن از زندگی در اسپانیا، مسافرت، و شرکت در تمام فرصت های فوق شما را در دانشگاه به عنوان مثال است.

راه خود را به آینده خود را

ما به شما کمک فارغ التحصیلان ما راه اندازی حرفه خود در صنایع و در سراسر جهان. کارفرمایان از شرکت های پیشرو در سراسر جهان در نظر دانشگاه IE در میان دانشگاه های برتر که در آن آنها می خواهند به استخدام از. چه چیزی بیشتر، شما را به یک جامعه بیش از 45،000 فارغ التحصیلان اینترنت اکسپلورر متعلق سراسر جهان، دوستان برای زندگی، و لذت بردن از یک شبکه فارغ التحصیلان فعال است که شما همیشه می توانید بر طول سفر خود را حرفه ای بستگی دارد.

مکان ها

مادرید

IE University

Address
Calle María de Molina 31
28006 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا
تلفن
34 921 412 410

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited

برنامه ها