توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

موسسه غیر انتفاعی با تاریخ و اعتبار.

RCU Escorial-Mª Cristina توسط Regent Queen María Cristina de Hasburgo y Lorena در سال 1892 تاسیس شد و از زمان تأسیس آن توسط حکومت مذهبی آگوستین اجرا شد. این یک مرکز آموزش عالی است که در دانشگاه Complutense مادرید شرکت دارد.

ما به برنامه های رسمی لیسانس حقوق و مدرک لیسانس در مدیریت کسب و کار، استاد حقوق و یک درجه خصوصی در Chiropractic آموزش می دهیم.

مرکز اسکیال - مارینا کریستینا سلطنتی سلطنتی در یک محیط فوق العاده و در محیط افسانه ای قرار دارد. پردیس دانشگاه بخشی از مجموعه معماری برجسته معماری سلسله سلطنتی ال اسکایران را که توسط شاه فیلیپ II در قرن شانزدهم تاسیس شده است تشکیل می دهد. این همه فضای ویژه ای برای مطالعه و روابط بین فردی فراهم می کند.

این ساختمان ها سنگ های قیمتی واقعی هستند که دارای امکانات کاملا مدرن: اقامت دانشجویی، کتابخانه، ورزشگاه، سالن های سخنرانی با امکانات پیش بینی، محاسبات و غیره

آموزش جامع افراد هدف اصلی برنامه آموزشی ارائه شده توسط مرکز دانشگاه سلطنتی اسپریال - ماریا کریستینا است که از طریق توسعه توانایی شناختی، فیزیکی، اجتماعی و فرهنگی آنهاست که آنها را محدود به دانش دانش خود می کند. ما خلاقیت و تحقیقات علمی را از طریق آموزش علمی، انتقال دانش و فرهنگ تحریک می کنیم.

مدیریت مرکز نظارت بر کیفیت و آموزش عالی را در یک گفتگوی مداوم و روان بین استادان و دانش آموزان، از آموزش رسمی بوروکراتیک استریل دور می کند.

کارکنان سخنرانی که عمدتا از دانشگاه Complutense از مادرید و دنیای کسب و کار گرفته شده است، به طور شخصی و حرفه ای در فعالیت های آموزشی و آموزشی در زمینه های خود شرکت دارند.

شما تمرکز منافع و هدف از فعالیت های آموزشی دانشگاهی ما را به عهده دارید. به همین دلیل، هر دانش آموز یک معلم / استاد دارد که در آموزش حرفه ای و تحصیلی او هدایت و همراه است.

اگر با همان حقیقت را نگه دارید، با من بمانید اگر با همین شک و تردید دارید، با من بازبینی کنید. کجا اشتباه خود را می شناسید، با من بیایید کجا می شناسید، من را با شما ببرید (سنت آگوستین).

از چارچوب این معماری بی نظیر، نمادی از جهانی بودن و برادری، از دانشجویان ما / علاوه بر داشتن حرفه ای های حرفه ای، تبدیل به مردان و زنان با ارزش های مدنی، حساس و متعهد به توسعه و احترام به کرامت انسانی می شود.

ما درهای ما را برای همه باز می کنیم بدون اینکه هیچ گونه تمایزی برای نژاد، اعتقاد و موقعیت، تسهیل فرم متقابل آموزش و اطلاعات با سایر مراکز دانشگاهی داشته باشیم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
Spanish (Spain)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Royal University Center Maria Cristina

رسمی از دانشگاه Complutense مادرید. آموزش شخصی با هدف آماده سازی حرفه ای قانونی که جامعه ما می خواست. ... [+]

رسمی از دانشگاه Complutense مادرید. آموزش شخصی با هدف آماده سازی حرفه ای قانونی که جامعه ما می خواست.

مسیرها و نیازهای دسترسیدرخواست در مرکز (از 15 آوریل).Selectivity یا FP II تایید شده است.تحویل فید پذیرش توسط مرکزپیش ثبت نام در UCMتعداد مکان های ارائه شده: 20مهلت پیش ثبت ناممهلت درخواست در مرکز از 15 آوریل آغاز می شود.در ماه سپتامبر اگر مکان های رایگان وجود داشته باشد، مرکز یک مهلت جدید درخواست را باز می کند.برای پیش ثبت نام در UCM، شرایطی که توسط خود UCM نشان داده می شود، دنبال خواهد شد.... [-]
اسپانیا Madrid
سپتامبر 2019
4 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Royal University Center Maria Cristina

کالج سلطنتی ماریا کریستینا توسط ملکه رجنت ماریا کریستینا د هابسبورگ و لورنا در سال 1892 به عنوان موسسه تحصیلات عالی تاسیس شد. از زمان تأسیس آن، کالج تحت نظم مذهبی آگوستین ... [+]

مدرک مدیریت کسب و کار یک برنامه تحصیلی رسمی 4 ساله است.

این مناسب برای دانش آموزانی است که اهداف شغلی را شامل جنبه های مختلف مدیریت، اقتصاد، حسابداری و امور مالی می دانند. این مدرک تحصیلی عمومی را به سمت اشتغال در شرکت های برتر یا به سمت تلاش های کارآفرینی فراهم می کند.

دانش آموزان در معرض برنامه های نظری و عملی مفاهیم کسب و کار قرار می گیرند. یکی دیگر از موارد ذکر شده، تعداد دانشجویان کاهش یافته در هر کلاس است که روند یادگیری و ارتباط را تسهیل می کند.... [-]

اسپانیا Madrid