توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Alcalá است که با تعهد به تسلط بر تعلیم و تعالی تحقیقاتی که از طریق تطبیق آموزش های خود با تغییرات اجتماعی و خواسته های اجتماعی و جذب و حفظ استعداد ارائه می شود، ارائه می شود. تعداد آن در میان اولویت های خود، توسعه مهارت های استخدام دانش آموزان؛ پیاده سازی سیاست های مسئول اجتماعی که اعتبار خود را به عنوان یک نهاد باز، یکپارچه و متعهد تقویت می کند؛ و توسعه مدیریت کارآمد، مسئول و شفاف بر اساس پاسخگویی به نهاد خود و جامعه است.

این دانشگاه در شهر تاریخی Alcalá de Henares واقع در 30 کیلومتری مادرید قرار دارد و دارای 28،000 دانش آموز، 2،000 کارکنان آموزشی و 800 کارمند اداری و خدماتی است. سه محوطه دانشگاهی - تاریخی، علم و فناوری و پردیس های گوادالاخارا - 40 برنامه درسی در مقطع کارشناسی، 78 برنامه کارشناسی ارشد و برنامه های گسترده ای از دوره های آموزشی در تمام زمینه های علمی را در اختیار دارد.

UAH در رتبه بندی اصلی ملی و بین المللی قرار دارد و از جمله بهترین دانشگاه های جهان است که هم در شرایط جهانی و هم برای شاخص هایی چون آموزش، قابلیت های استخدام، بین المللی سازی، خروجی تحقیق، تجهیزات و زیرساخت ها، پایداری و تعهد اجتماعی.

116934_rsz_adobestock_217264958.jpg

در همان زمان، تاریخ و آوانگارد، UAH یکی از معتبرترین دانشگاه های اروپا است و می تواند منشا آن را تا سال 1293 و Studia generalia قرون وسطی دنبال کند. در سال 1499، کاردینال سیسنروس کالج سنت هیلدفونس را با هدف ایجاد یک شهر دانشگاهی نمونه که به عنوان یک مدل برای دیگران در Ibero-America عمل می کرد، تاسیس کرد. از جمله دانشجویان برجسته آن، چهره هایی مانند Lope de Vega، Calderón de la Barca، Francisco de Quevedo، Tyrso de Molina، Fray Luis de León، Ignacio de Loyola یا Gaspar Melchor de Jovellanos و همچنین María Isidra de Guzmán - اولین زن در اسپانیا برای اخذ مدرک دکترا.

مدل دانشگاهی منحصر به فرد آن و حفاظت از میراث معماری و هنری غنی آن در سال 1998 به عنوان میراث جهانی توسط یونسکو اعلام شد.

University of Alcalá همچنین یک مرجع جهانی برای تدریس زبان و فرهنگ اسپانیایی، تعهد اجتماعی و دفاع از حقوق بشر است. برای هیچ چیز، Paraninfo تاریخی و یا مجمع الحاقی آن مرحله برای مراسم اهدای جایزه ادبیات سروانتس در ادبیات اسپانیایی، جایزه حقوق بشر پادشاه اسپانیا یا جایزه "Camino Real" نیست.

مأموریت

آموزش جامع دانش آموزان و پیشرفت شخصی و حرفه ای آنها از طریق آموزش با کیفیت بالا، ایجاد و انتقال دانش و انتشار علم و فرهنگ.

چشم انداز

به عنوان یک دانشگاه پیشرو در زمینه بین المللی، متعهد به جامعه، فراگیر و باز به جهان است، کمک به پیشرفت دانش و آموزش شهروندان با استفاده از آموزش با کیفیت، برتری در تحقیق و ارتقاء نگرش های اخلاقی و اجتماعی .

116933_rsz_adobestock_129392502.jpg

آیا می دانید ...؟

  • در میان بهترین دانشگاه های جهان در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS و رتبه دانشگاه جهانی تحصیلات عالی.
  • براساس یک مطالعه در مورد جایگاه شغلی در میان دانشجویان دانشگاه MECD، UAH برای دانشگاه در رتبه بالا قرار دارد .
  • طبق رتبه بندی هر ساله توسط روزنامه "El Mundo" در مکمل "50 درجه"، سه دوره آموزش عالی در University of Alcalá (فیزیوتراپی، مطالعات انگلیسی و مطالعات اسپانیایی) یکی از بهترین ها در اسپانیا است.
  • 8 مدرک کارشناسی ارشد در دانشکده یورو در میان بهترین ها در اسپانیا است ، با توجه به مقیاس 250 مدرک کارشناسی ارشد که هر ساله توسط روزنامه الموندو تهیه می شود.
  • مطالعات انگلیسی در میان 200 بهترین افراد در جهان است و زبانهای مدرن یکی از 250 بهترین است، بر اساس رتبهبندی معتبر جهان دانشگاه QS بر اساس موضوع.
  • UAH با توجه به رتبه بندی CYD (بنیاد دانش و توسعه) ، اولین دانشگاه دولتی اسپانیایی در تدریس تعالی است .
  • در میان بهترین دانشگاه های جهان برای سیاست های پایداری محیطی در رتبه بندی دانشگاه جهانی سبز.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Universidad de Alcalá