University of Alcalá

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آلکالا (UAH) یک دانشگاه دولتی است که دارای تعهد به آموزش و تعالی تحقیق است ، که با تطبیق ارائه آموزش خود با تغییرات اجتماعی و مطالبات اجتماعی و با جذب و حفظ استعداد ، ارائه می دهد. این امر در بین اولویت های خود ، ایجاد اشتغال دانشجویی است. اجرای سیاستهای مسئولیت پذیر اجتماعی که باعث تقویت شهرت آن به عنوان یک نهاد باز ، یکپارچه و متعهد می شود. و توسعه مدیریتی کارآمد ، مسئول و شفاف مبتنی بر مسئولیت پذیری آن نسبت به خود مؤسسه و جامعه.

این دانشگاه در شهر تاریخی Alcalá de Henares ، 30 کیلومتری مادرید ، دارای 28000 دانشجو ، 2000 پرسنل تدریس و 800 خدمات و کارمندان اداری است. سه پردیس آن - تاريخچه ، علم و فناوری و پردیس های گوادالاجارا - در خانه 40 برنامه کارشناسی ارشد ، 78 برنامه رسمی کارشناسی ارشد و ارائه گسترده ای از دوره های آموزش مادام العمر در کلیه زمینه های دانش بازی می کنند.

UAH در رده بندی های اصلی ملی و بین المللی قرار دارد ، UAH یکی از بهترین دانشگاه های جهان هم از نظر جهانی و هم برای شاخص هایی مانند تدریس ، اشتغالزایی ، بین المللی ، خروجی تحقیق ، تجهیزات و زیرساخت ها ، پایداری و تعهد اجتماعی است.

در همان زمان، تاریخ و آوانگارد، UAH یکی از معتبرترین دانشگاه های اروپا است و می تواند منشا آن را تا سال 1293 و Studia generalia قرون وسطی دنبال کند. در سال 1499، کاردینال سیسنروس کالج سنت هیلدفونس را با هدف ایجاد یک شهر دانشگاهی نمونه که به عنوان یک مدل برای دیگران در Ibero-America عمل می کرد، تاسیس کرد. از جمله دانشجویان برجسته آن، چهره هایی مانند Lope de Vega، Calderón de la Barca، Francisco de Quevedo، Tyrso de Molina، Fray Luis de León، Ignacio de Loyola یا Gaspar Melchor de Jovellanos و همچنین María Isidra de Guzmán - اولین زن در اسپانیا برای اخذ مدرک دکترا.

مدل دانشگاهی منحصر به فرد آن و حفاظت از میراث معماری و هنری غنی آن در سال 1998 به عنوان میراث جهانی توسط یونسکو اعلام شد.

University of Alcalá همچنین معیار جهانی برای آموزش زبان و فرهنگ اسپانیایی ، تعهد اجتماعی آن و دفاع از حقوق بشر است. به هیچ وجه ، پارانینفو یا سالن اجتماعات تاریخی آن صحنه برگزاری مراسم اهدای جوایز جایزه ادبیات سروانتس به زبان اسپانیایی ، جایزه حقوق بشر پادشاه اسپانیا یا جایزه "کامینو واقعی" نیست.

مأموریت

آموزش جامع دانش آموزان و پیشرفت شخصی و حرفه ای آنها از طریق تدریس با کیفیت ، ایجاد و انتقال دانش و نشر علم و فرهنگ.

چشم انداز

به عنوان یک دانشگاه پیشرو در زمینه بین المللی ، متعهد به جامعه ، فراگیر و گشوده در جهان ، کمک به پیشرفت دانش و آموزش شهروندان از طریق آموزش کیفیت ، تعالی در پژوهش و ارتقاء مسئولیت اخلاقی و اجتماعی نگرش های.

آیا می دانید؟

  • در میان بهترین دانشگاه های جهان در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS و رتبه دانشگاه جهانی تحصیلات عالی.
  • سه رتبه درسی که در University of Alcalá (فیزیوتراپی ، مطالعات انگلیسی و مطالعات اسپانیایی) تدریس می شوند ، طبق رتبه بندی که هر ساله توسط روزنامه "ال موندو" در مکمل "50 درجه" دریافت می شود ، بهترین در اسپانیا هستند.
  • 8 مدرک کارشناسی ارشد در دانشکده یورو در میان بهترین ها در اسپانیا است ، با توجه به مقیاس 250 مدرک کارشناسی ارشد که هر ساله توسط روزنامه الموندو تهیه می شود.
  • مطالعات انگلیسی در میان 200 بهترین افراد در جهان است و زبانهای مدرن یکی از 250 بهترین است، بر اساس رتبهبندی معتبر جهان دانشگاه QS بر اساس موضوع.
  • UAH با توجه به رتبه بندی CYD (بنیاد دانش و توسعه) ، اولین دانشگاه دولتی اسپانیایی در تدریس تعالی است .
  • در میان بهترین دانشگاه های جهان برای سیاست های پایداری محیطی در رتبه بندی دانشگاه جهانی سبز.

مکان ها

Alcala de Henares

Address
Pza. San Diego, s/n
28801 - Alcalá de Henares

Alcala de Henares, جامعه مادرید, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: