Canadian University Dubai

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه دبی کانادا ارائه می دهد یک برنامه درسی مبتنی بر کانادا در قلب دبی، در فرهنگ و ارزش های امارات متحده عربی (UAE). دانشگاه دبی کانادا (نشخوار) متمرکز است درست کردن جاده شیخ زاید در فاصله پیاده روی از، مترو دبی (ایستگاه مرکز مالی) واقع شده است. در سال 2006 تاسیس دانشگاه دبی کانادا در حال حاضر از دانشکده معماری و طراحی داخلی، دانشکده کسب و کار، دانشکده فنی و مهندسی، علوم و تکنولوژی کاربردی و دانشکده محیط زیست و بهداشت تشکیل شده است. ما ارائه می دهیم مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد. انگلیسی ما برای برنامه اهداف علمی (EAP) برای کسانی که به دانش آموزان نیاز به مهارت های اضافی زبان انگلیسی در دسترس است.

10 دلیل برای انتخاب دانشگاه دبی کانادا

دلایل زیادی برای انتخاب دانشگاه دبی کانادا برای کارشناسی یا کارشناسی ارشد مطالعات خود را وجود دارد، اما اجازه دهید ما شما را به آنچه ما مجموعه جدا از هم سن و سالان ما:

  1. برنامه درسی مبتنی بر کانادا

ما در ارائه آموزش و پرورش بر اساس برنامه درسی کانادا، به ما با کیفیت شناخته شده بین المللی و اعتبار است.

  1. گزینه ای برای فارغ التحصیل در کانادا

به عنوان یک پورتال به آموزش عالی کانادا، شما می توانید مدرک خود را شروع نشخوار سپس تکمیل مطالعات و کارشناسی ارشد خود را از یکی از موسسات همکار ما در کانادا است.

  1. امارات متحده عربی اعتباربخشی

امور آموزش عالی: تمام برنامه های ما توسط وزارت آموزش و پرورش امارات متحده عربی از معتبر.

  1. هیات علمی بین المللی

دانشکده بین المللی ما مجرب و الهام بخش در این زمینه خود، آوردن سبک آموزش خلاقانه و فلسفه از سراسر جهان است.

استخدام فارغ التحصیل 5.

با آموزش و پرورش بر اساس اصل کانادا از نتایج یادگیری تجویز می شوند، فارغ التحصیلان نشخوار در بازار کار بین المللی بسیار استخدام هستند.

  1. یادگیری انعطاف پذیر

پیشنهاد ما برنامه برنامه انعطاف پذیر - کلاس های شب و آخر هفته برای هر دو برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد در دسترس هستند.

محل 7. کسب و کار منطقه

ما یک محل در مرکز شهر مناسب در قلب منطقه تجاری دبی، با دولت از هنر آکادمیک و امکانات تفریحی.

  1. رویکرد دانشجو محور

نشخوار دانشگاه دانش آموز محور است، که در آن ما ارزش موفقیت دانش آموز بالاتر از همه چیز.

  1. فرصت های تحقیقاتی

مرکز تحقیقات ما دانش آموزان فراهم می کند با این فرصت را در برش تحقیقات بین المللی و در امارات متحده عربی نقش داشته باشد.

  1. جامعه دانشجویی چند فرهنگی

ما یک محیط یادگیری واقعا چند فرهنگی، با دانش آموزان از بیش از 100 ملیت ها.

ماموریت

دانشگاه دبی کانادا ترویج دیدگاه های کانادا در یادگیری، پژوهش و برنامه، در قدردانی و احترام به فرهنگ های گوناگون و ارزش امارات متحده عربی دارند.

چشم انداز

دانشگاه دبی کانادا به ارائه دانش آموزان با تجربه علمی بین المللی، توسط بالاترین اخلاق آموزشی و شرکت های هدایت شونده، افزودن ارزش به زندگی شخصی و حرفه ای از فارغ التحصیلان آن، و جوامعی که در آن ما در خدمت متعهد است.

اهداف سازمانی و اهداف

هدف 1:

برای ایجاد و حفظ یک محیط مساعد برای یادگیری مستمر و بهبود در حالی که به طور مداوم ارزیابی تمام جنبه های عملیات نشخوار برای اطمینان از ارتباط و تعالی است.

هدف:

1.1. برای ارائه فرصت برای دانش آموزان به منظور افزایش تجربه کلاس درس خود از طریق استفاده از چند رسانه ای و منابع آنلاین.

1.2. از طریق دفتر اثربخشی سازمانی، به طور مداوم ارزیابی عملکرد ما به عنوان یک آموزش و سازمان یادگیرنده و رضایت از دانش آموزان و کارکنان با عملکرد دانشگاه.

1.3. برای استفاده از برنامه ریزی سیستماتیک، بر اساس شواهد، به منظور توسعه دانشگاه عملیاتی و استراتژیک است.

هدف 2:

به اتخاذ و نشان می دهد شور و شوق و سهم همه کارکنان و دانش آموزان و برای حمایت از جاه طلبی از همه با ارائه آنها را با هر دو برتری علمی و تجربه عملی مورد نیاز برای موفقیت شغلی

هدف:

2.1. به منظور ارائه برای برتری در آموزش به عنوان دانشجو و ارزیابی شده اندازه گیری شد.

2.2. برای ارائه فرصت، در جای مناسب، برای دادن کار برای پروژه ها و فعالیت های دیگر.

2.3. به شرکت کسب و کار، دولت و نه برای سازمان های غیر انتفاعی در دبی با کار از دانشگاه.

هدف 3:

برای تولید یک فضای کرامت و احترام متقابل در حالی که تشویق بحث علمی و پژوهشی استفاده می شود.

هدف:

3.1. به منظور توسعه یک مرکز تحقیقات متمرکز که انجام تحقیقات کاربردی و درگیر هم کارکنان و دانشجویان در دستیابی به فعالیت های علمی.

3.2. برای نگه داشتن باز دوره ای و سخنرانی های عمومی برای تشویق بحث در دوره تحصیلی در مسائل مورد نگرانی مبتنی به منطقه،

3.3. به منظور توسعه، با دانش آموزان و کارکنان، یک کد رفتاری این است افتخار و در روز به روز کار از دانشگاه مورد احترام است.

هدف 4:

پذیرش پاسخگویی و ارزش ورودی از همه ذینفعان به ویژه در عملیات ما به عنوان یک پورتال به آموزش و پرورش کانادا، و به همین نشخوار دانشگاه انتخاب در بازار هدف ما ایجاد و به طور همزمان یک کارفرما از انتخاب برای همه دانشگاهی، مدیریت و کارکنان پشتیبانی.

هدف:

4.1. برای داشتن یک استراتژی روشن برای همکاری و همکاری با کانادا موسسات آموزش عالی و توسعه توافقنامههای همکاری که منعکس کننده این استراتژی است.

4.2. به طور سیستماتیک جمع آوری اطلاعات از سهامداران، داخلی و خارجی، در مورد عملکرد دانشگاه، موقعیت با نام تجاری استراتژیک آن و فرصت های خود را برای رشد،

4.3. به ادامه رشد پایه از برنامه ها و تعداد دانشجویان به طوری که برای انجام این ماموریت و ارائه به برنامه ریزی استراتژیک از دانشگاه.

هدف 5:

به حساب برای نیازهای همه ذینفعان داخلی و خارجی با تأمین منابع کافی و مرتبط است که برای دستیابی به تمام اهداف استراتژیک و عملیاتی در دسترس هستند، در نتیجه افزایش حاکمیت از دانشگاه به عنوان یک نهاد مستقل آموزش عالی.

هدف:

5.1. به انجام برنامه ریزی منابع سیستماتیک برای نیازهای آموزش، فضای مورد نیاز، کتابخانه و خدمات مورد نیاز دانش آموزان و برای فن آوری اطلاعات و استفاده از این برنامه به عنوان پایه ای برای توسعه بودجه و برنامه ریزی استراتژیک.

5.2. به دنبال برای تضمین وضعیت ما به عنوان یک سازمان خود تامین مالی در اولین فرصت، با استفاده از سرمایه گذاری های جدید برای گسترش و توسعه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید BBAs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید Health دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید مقطع کاردانی » بازدید کنید کارشناسی ارشد » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

BBA

لیسانس مدیریت بازرگانی در کسب و کار الکترونیکی

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

tudents در برنامه تجارت الکترونیک خواهد آموخت که چگونه این فن آوری ها برای رسیدگی به مفاهیم کسب و کار استفاده می شود. در ادامه، در یک آزمایشگاه شبیه سازی شده، دانش آموزان چنین مفاهیمی را که از طریق استفاده از یک سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) مانند SAP

[+]

کسب و کار الکترونیک (کسب و کار الکترونیکی) بهینه سازی ظهور فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یک ابزار برای افزایش رقابت کسب و کار. مشتریان امروز و کارکنان قدرت به رانندگی کسب و کار فراتر از وب سایت های استاتیک. پشتیبانی شده توسط فن آوری تلفن همراه هوشمند، نیاز به اهرم در سیستم های اطلاعات سازمانی گسترده هوشمند آنلاین برای استخراج ارزش کسب و کار و به دست آوردن مزیت رقابتی وجود دارد. چنین فن آوری ها بهره وری عملیاتی را در تمامی زمینه های کاربردی داخلی (بازاریابی و فروش، تولید، لجستیک، خرید، و حسابداری) از جمله نهادهای خارجی تأکید می کند تا مشتریان پویا و نیازهای فروشنده را آزاد کند. دانش آموزان در برنامه تجارت الکترونیک خواهد آموخت که چگونه این فن آوری ها برای رسیدگی به مفاهیم کسب و کار استفاده می شود. در ادامه، در یک آزمایشگاه شبیه سازی شده، دانش آموزان چنین مفاهیمی را که از طریق استفاده از یک سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) مانند SAP... [-]


لیسانس مدیریت کسب و کار در حسابداری و امور مالی

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

برنامه BBA حسابداری و امور مالی مجهز فارغ التحصیلان با دانش و مهارت های به کار در زمینه های شرکت امور مالی و حسابداری. دانش آموزان یک برنامه چالش برانگیز است که شامل دوره های مانند بانکداری، اوراق بهادار، تجزیه و تحلیل سرمایه، مدیریت نمونه کارها، مقررات مالی، مدیریت سرمایه، مدیریت مالی بین المللی، سیستم های حسابداری مدیریت، و استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) را تکمیل کنید. [+]

برنامه BBA حسابداری و امور مالی مجهز فارغ التحصیلان با دانش و مهارت های به کار در زمینه های شرکت امور مالی و حسابداری. دانش آموزان یک برنامه چالش برانگیز است که شامل دوره های مانند بانکداری، اوراق بهادار، تجزیه و تحلیل سرمایه، مدیریت نمونه کارها، مقررات مالی، مدیریت سرمایه، مدیریت مالی بین المللی، سیستم های حسابداری مدیریت، و استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) را تکمیل کنید.

... [-]

لیسانس مدیریت کسب و کار در کسب و کار بین المللی

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

BBA در کسب و کار بین المللی دانش آموزان را برای کارهای مدیریتی برای بازارهای تجاری بین المللی به طور فزاینده ای رقابت می کند. این بر دانش، مهارت ها و تکنیک های مدیریت ضروری برای انجام عملیات تجاری بین المللی در یک بازار جهانی به طور فزاینده ای تغییر می کند. [+]

فرصت های جهانی تقاضا برای مدیرانی که در عمل و استراتژی های کسب و کار بین المللی مهارت دارند، ایجاد کرده اند. با این حال، تعداد بیشتری از شرکت ها متوجه شده اند که بازار شامل جهان است. در حالی که تجارت بین الملل ویژگی های مختلفی با تجارت داخلی دارد، در روش های مختلف نیز متفاوت است.

ارتباط تجارت بین الملل همچنان ادامه خواهد یافت، به این ترتیب که شرکت های بیشتری در تامین منابع بین المللی به دست آوردن منابع و اجزای آن ادامه خواهند داد. شرکت های امروز کل جهان را به عنوان یک بازار بالقوه مشاهده می کنند و تقاضای متخصصان کسب و کار بین المللی را برای ارائه محصولات و خدمات برتر در سراسر جهان افزایش می دهند. آینده عملیات تجاری بین الملل یکی از رشد مداوم است به عنوان شرکت های اضافی به این بازار منتقل می شود.... [-]


کارشناسی

Bachelor of Computer and Networking Engineering Technology

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

[+]

فرصت های شغلی

[-]

لیسانس معماری

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

این برنامه درجه دانشجویان فراهم می کند با یک درک خوب از زمینه های کاربردی معماری، از جمله ابزار طراحی، روش های طراحی، و فلسفه طراحی، متحد با تصمیم گیری و فرآیندهای ارائه موثر. دوره های ذکر شده در زیر برنامه های مورد نیاز را شامل مناطق علمی و حرفه ای معماری به عنوان توسط هیئت معماری صدور گواهینامه کانادا (CACB) تعریف شده است. [+]

کارشناسی رشته معماری شما را با یک درک خوب از زمینه های کاربردی معماری، از جمله ابزار طراحی، روش های طراحی، و فلسفه طراحی، متحد با تصمیم گیری و فرآیندهای ارائه موثر فراهم می کند. این دانش خود را از ارزش های معماری و اخلاقی حرفه ای توسعه و معرفی شما به محیط زیست عامل از عمل معماری. در طول این برنامه شما یک درک خوب و توانایی اثبات شده در اصول و مبانی طراحی معماری فرم، افزایش توانایی های خود را در ارتباطات گرافیک و دهان و توسعه دانش دقیق از سیستم های ساخت و ساز، کد و فناوری مناسب و مواد، و همچنین قدردانی از، و حساسیت به، بوم شناسی و محیط زیست. مزایا فارغ التحصیلان با کارشناسی در طراحی داخلی مجهز به:... [-]


کارشناسی(BA)

لیسانس هنر در ارتباطات در روابط عمومی

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

با دریافت یک پایه جامد در استفاده عملی از روش های کمی و کیفی و مهارت های مانند نوشتن خبر، نوشتن، کپی، برنامه ریزی روابط عمومی و طراحی آگهی، فارغ التحصیلان نیز آماده خواهد شد برای ورود به زمینه های حرفه ای مانند چاپ و نشر، ویرایش، تولید، تحقیق برنامه ریزی . [+]

این برنامه به زبان عربی تدریس می شود. اینجا را کلیک کنید برای خواندن توضیحات آن به زبان عربی

با دریافت یک پایه جامد در استفاده عملی از روش های کمی و کیفی و مهارت های مانند نوشتن خبر، نوشتن، کپی، برنامه ریزی روابط عمومی و طراحی آگهی، فارغ التحصیلان نیز آماده خواهد شد برای ورود به زمینه های حرفه ای مانند چاپ و نشر، ویرایش، تولید، تحقیق برنامه ریزی .

آنها همچنین ممکن است شغل در هر ظرفیت ارتباطات در مناطق به عنوان به عنوان دیپلماسی، تجارت، دولت، سازمان های غیر انتفاعی، انجمن های حرفه ای، شرکت بهداشت و درمان و سازمان های بین المللی متفاوت پیدا... [-]


لیسانس هنر در ارتباط با تبلیغات

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

کارشناسی هنر در ارتباطات - برنامه تبلیغات طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای ورود به دنیای هیجان انگیز و سریع گام از تبلیغات سنتی و آنلاین. [+]

این برنامه به زبان عربی تدریس می شود. اینجا را کلیک کنید برای خواندن توضیحات آن به زبان عربی

کارشناسی هنر در ارتباطات - برنامه تبلیغات طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای ورود به دنیای هیجان انگیز و سریع گام از تبلیغات سنتی و آنلاین.

با یک پایه محکم در استفاده عملی از روش شناسی پژوهش کمی و کیفی و مهارت های از قبیل نوشتن کپی، برنامه ریزی و طراحی، فارغ التحصیلان، آمادگی ورود به زمینه تبلیغات خواهد بود.... [-]


لیسانس هنر در ارتباط با روزنامه نگاری

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

کارشناسی هنر در ارتباطات برنامه -Journalism، طراحی شده است برای توسعه درک دانش آموز از نقش های در حال تغییر و بازیکنان در زمینه رسانه های خبری امروز، و ایجاد مهارت های لازم برای داشتن یک صدای قابل توجهی در تکنولوژی محور جامعه امروز است. [+]

این برنامه به زبان عربی تدریس می شود. اینجا را کلیک کنید برای خواندن توضیحات آن به زبان عربی

درک ما از جهان اطراف ما در حال حاضر، بیش از پیش، نه تنها رسانه های خبری سنتی، بلکه توسط رسانه های اجتماعی است که نقش رو به رشدی را در راه ما اطلاع شکل گرفته است. کارشناسی هنر در ارتباطات برنامه -Journalism، طراحی شده است برای توسعه درک دانش آموز از نقش های در حال تغییر و بازیکنان در زمینه رسانه های خبری امروز، و ایجاد مهارت های لازم برای داشتن یک صدای قابل توجهی در تکنولوژی محور جامعه امروز است.... [-]


کارشناسی(BSc)

Bachelor of Science in Environmental Health Management

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

[+]

مدیریت زباله [-]

Bachelor of Science in Interior Design

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

[+]

فارغ التحصیلان با مدرک لیسانس در طراحی داخلی خواهد شد با مجهز

مهارت های خلاقانه و تحلیلی <li> درک محیط های اقتصادی، اجتماعی، ساختمانی و قانونی که در آن عمل طراحی داخلی انجام می شود.</li> <li> آگاهی از طراحی حرفه ای و ارزش های اخلاقی.</li> <li> یک درک خوب و توانایی اثبات شده در مبانی طراحی داخلی.</li> <li> توانایی افزایش در ارتباطات گرافیکی و خوراکی</li> <li> آگاهی خوب از سیستم های ساختمان داخلی، کدهای و مواد مناسب.</li> ... [-]

Bachelor of Science in Telecommunication Engineering

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

[+]

این برنامه درب را به طیف گسترده ای از فرصت های شغلی و فرصت های مطالعات پیشرفته تر برای فارغ التحصیلان خود باز می کند. فرصت های شغلی در مخابرات عبارتند از:

[-]

لیسانس علوم در مهندسی شبکه

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

مهندسی شبکه مربوط به طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری. کارشناسی علوم در مهندسی شبکه در دانشگاه دبی کانادا فراهم می کند فارغ التحصیلان آن، به دانش لازم، مهارت ها و توانایی قادر به به عنوان یک مهندس شبکه را انجام دهد. این برنامه شامل پایه های شبکه، محاسبات، ارتباطات راه دور و همچنین افراد پیشرفته در طراحی شبکه های کامپیوتری، پیاده سازی، مدیریت، و امنیت. [+]

مهندسی شبکه مربوط به طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری. کارشناسی علوم در مهندسی شبکه در دانشگاه دبی کانادا فراهم می کند فارغ التحصیلان آن، به دانش لازم، مهارت ها و توانایی قادر به به عنوان یک مهندس شبکه را انجام دهد. این برنامه شامل پایه های شبکه، محاسبات، ارتباطات راه دور و همچنین افراد پیشرفته در طراحی شبکه های کامپیوتری، پیاده سازی، مدیریت، و امنیت.

مزایای

دانشجویان مهندسی شبکه تجربه عملی در آزمایشگاه شبکه دولت از هنر، و همچنین به دست داشتن در پروژه های تحقیقاتی دانشکده دارند. علاوه بر این، دانش آموزان رایگان از اتهام آموزش در بسیاری از رشته ها و آموزش های شرکت های بین المللی است. دانش آموختگان از برنامه یک پس زمینه قوی در مهندسی شبکه و واجد شرایط برای ورود به بازار کار با کارشناسی کاملا معتبر در رشته علوم خواهد بود.... [-]


لیسانس مدیریت بازرگانی در بازاریابی

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

BBA در بازاریابی دانش آموزان آماده برای موفقیت در همیشه در حال تغییر محیط کسب و کار جهانی است. آن را فراهم می دانشجویان با درک درستی از تمام جنبه های بازاریابی درون سازمان است. دانش آموزان خواهد شد به نظریه ها و شیوه در رفتار مصرف کننده، تحقیقات بازاریابی، فروش، خرده فروشی، تبلیغات، و ارتقاء، نام تجاری و بازاریابی الکترونیکی در حال حاضر در معرض. [+]

بازاریابی بخشی از هر عملیات کسب و کار موفق است. یکی از فعالیت های بازاریابی برتر است که به درک مشتریان انتظارات ارزش و توسعه یک طرح بازاریابی است که دیدار خواهد کرد و بیش از کسانی که انتظارات در زمان مناسب، در جای مناسب و در قیمت حق.

در واقع، در امروز فوق العاده رقابتی محیط کسب و کار جهانی، موقعیت استراتژیک از محصولات / خدمات و برندهای عوامل حیاتی موفقیت برای تقریبا تمام سازمان باشد. سازمان فعال نیاز به استراتژی های بازاریابی لازم برای دیدار با خواسته های مصرف کننده، به دست آوردن مزیت رقابتی پایدار، و افزایش عملکرد مالی. BBA در بازاریابی دانش آموزان آماده برای موفقیت در همیشه در حال تغییر محیط کسب و کار جهانی است. این دانش آموزان را در درک تمام جنبه های عملکرد بازاریابی درون سازمان می گذارد. دانش آموزان در معرض نظریه ها و شیوه های فعلی در رفتار مصرف کننده، تحقیقات بازاریابی، فروش، خرده فروشی، تبلیغات و ارتقاء، نام تجاری و بازاریابی الکترونیکی قرار می گیرند.... [-]


لیسانس مدیریت کسب و کار در مدیریت منابع انسانی

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

BBA در مدیریت منابع انسانی آماده دانش آموزان به هر دو عملیاتی و استراتژیک به سمت توسعه سازمان از نیروی کار خود را. دانش آموزان در این برنامه استراتژیک نیروی انسانی، حقوق و مزایای، کارمند و روابط کار، سیستم های یکپارچه توسعه منابع انسانی و فرآیندهای پشتیبانی تصمیم گیری مطالعه است. [+]

به عنوان فن آوری اطلاعات حرکت به استاندارد فرآیندهای کسب و کار، سرمایه انسانی یکی از منابع مهم یک سازمان می شود. همیشه در حال تغییر قوانین محیط کار صنعتی و تجاری و بین المللی و جهانی شدن کسب و کار معنا بود که مدیریت منابع انسانی تبدیل شده است ابعاد استراتژیک مهم در تمام سازمان.

BBA در مدیریت منابع انسانی آماده دانش آموزان به هر دو عملیاتی و استراتژیک به سمت توسعه سازمان از نیروی کار خود را. دانش آموزان در این برنامه استراتژیک نیروی انسانی، حقوق و مزایای، کارمند و روابط کار، سیستم های یکپارچه توسعه منابع انسانی و فرآیندهای پشتیبانی تصمیم گیری مطالعه است.... [-]


ویدئو ها

تماس

Canadian University Dubai

آدرس 1st Interchange, Sheikh Zayed Road
Dubai, Dubai, امارات متحده عربی
وب سایت http://www.cud.ac.ae/