Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه طراحی و نوآوری دبی (DIDI) ارائه می دهد آموزش طراحی منحصر به فرد، در قالب چهار ساله لیسانس درجه طراحی (BDes) . اولين نوع خود در منطقه، برنامه درسي DIDI در همكاري با موسسه فناوري ماساچوست (MIT) و مدرسه طراحي پارسونز طراحي شده و برنامهي متمايزي را ارائه ميدهد كه به طور جدي در تفكر طراحي و حل مسئله خلاقانه تعبيه شده است.

DIDI در اواخر سال 2018 با افتتاح درب های خود، یک موسسه طراحی خصوصی است که برای سود نیست.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

موسسه طراحی و نوآوری دبی معتقد است که آینده آموزش طراحی، تجربی، تحول، متضاد و متضاد است. ما قصد داریم به انتخاب مدرسه ای برای نسل بعدی سازندگان تغییردهنده بپردازیم که راهکارهای طراحی پایدار برای مشکلات امروز را برای نفع جامعه فردا فراهم می کنند.

DIDI دانش آموزان را آماده می کند تا به طور موثر به یک دنیای سریع و قابل تغییر با مهارت های قابل انتقال، که با طراحی انضباطی و حل مسئله متقابل هستند، پاسخ دهند. ما نسل بعدی سازندگان تغییرات را برای استفاده از طراحی به عنوان یک ابزار برای ایجاد تغییرات مثبت آماده می کنیم. دانش آموزان ما سواد بصری و توانایی های تکنولوژیکی را برای ساخت، ایجاد و ایجاد یک آینده ی پایدار یاد خواهند گرفت. DIDI از استعداد طراحی در حال ظهور در سراسر منطقه از طریق یک منبع باز و رویکرد مشارکتی که ارزش همکاری و همکاری دارد، حمایت می کند. ما در نوآوری برنامه درسی یکپارچه و آزمایش های تکنولوژیکی سرمایه گذاری می کنیم.

  • DIDI رهبران و تأثیرگذاران قرن بیست و یکم را ایجاد خواهد کرد.
  • DIDI یک برنامه آموزشی جهانی و تحقیق جهانی را برای ایجاد نسل جدیدی از افراد ماهر در منطقه ارائه خواهد کرد.
  • DIDI یک اکوسیستم جدید از تجربه یادگیری را فراهم می کند.
  • DIDI دانش آموزان را با مربیان و دسترسی به حمایت انکوبی فراهم خواهد کرد.
  • DIDI از طراحی به عنوان زبان جدید تغییر استفاده خواهد کرد.

58555_16123_104_Aerial_View_01-min.jpg

کمدی DIDI ارائه می دهد فضای کابینه برای احراز هویت.

محوطه دانشگاه DIDI فضاهای کاری تعاملی و معاصر را برای طراحان جوان در امارات متحده عربی، در قلب انجمن خلاقیت در d3 فراهم می کند.

این محوطه طراحی شده توسط Foster + Partners، محیط آموزشی منحصر به فردی را برای دانشجویان برای پرورش و نمایش نوآوری و خلاقیت خود ایجاد می کند.

پله "اجتماعی" در قلب ساختمان، تمام شش طبقه را به هم متصل می کند، فضاهای غیر رسمی را برای تعامل، گفتگو و نمایش و اتصال به استودیو ها ایجاد می کند. انواع مختلف کفپوش ها در هر سطح ایجاد تراسهای پویای داخلی است که از روی دهانۀ مرکزی چشم پوشی می کند.

این فضا در محیط استودیویی "mega" قرار گرفته است ، همراه با امکانات کلاس جهانی، امکان همکاری متقابل بین رشته های طراحی، ایجاد دانش آموزان و استادان را در یک محیط پویا. این دانشگاه حدود 100000 فوت مربع در جامعه خلاق در D3 گسترش یافته و ظرفیت پذیرش 550 دانش آموز را دارد.

فراتر از STUDIO

دانش آموزانی که در دبی زندگی می کنند، به یک تقویم باور نکردنی از رویدادهای طراحی شامل هفته طراحی دبی، روز مد روز مد روز و ابواب دسترسی خواهند داشت. شهر آینده دبی دارای سواحل طلایی، بیابان ها و هنر و خیابان رو به رشد است صحنه فرهنگی، بر خلاف خط دفاعی دبی که در حال نفس کشیدن است، قرار دارد.

در آینده، چند فرهنگی و امن، دبی یک شهر نوآوری است که از سازندگان آینده فردا استقبال می کند.

مکان ها

دبی

http://didi.ae/

Address
Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor
دبی, دبی, امارات متحده عربی
تلفن
+971 3434 392

برنامه ها