Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) در قالب یک کارشناسی چهار ساله لیسانس طراحی (BDes) یک آموزش طراحی منحصر به فرد ارائه می دهد . اولین برنامه از نوع خود در منطقه ، برنامه درسی DIDI با همکاری موسسه فناوری ماساچوست (MIT) و دانشکده طراحی پارسونز تهیه شده است و یک برنامه متمایز ارائه می دهد ، محکم در طراحی-تفکر و حل مسئله خلاقانه.

درهای خود را در پاییز 2018 افتتاح کرد ، DIDI یک مؤسسه طراحی خصوصی و غیر انتفاعی است.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

پژوهشکده طراحی و نوآوری دبی معتقد است که آینده آموزش طراحی تجربی ، تحول آمیز ، مخرب و مقدماتی است. ما قصد داریم به یک مدرسه انتخاب برای نسل بعدی از تغییر دهندگان تبدیل شود که راه حل های طراحی پایدار را برای مشکلات امروز به نفع جامعه فردا بسازند و ایجاد کنند.

DIDI دانش آموزان را آماده می کند تا با مهارت های قابل انتقال که به صورت مقدماتی و حل مسئله با طرح هستند ، به طور مؤثر به دنیایی که در حال تغییر است پاسخ دهند. ما نسل بعدی سازندگان تغییر را مجهز خواهیم کرد تا از طراحی به عنوان ابزاری برای ایجاد تغییرات مثبت استفاده کنند. دانش آموزان ما سواد بصری و تواناییهای فن آوری را می آموزند تا مهارت ، شکل گیری و ایجاد آینده ای پایدار را ایجاد کنند. DIDI با استفاده از رویکرد منبع باز و مشارکتی که از همکاری و مشارکت برخوردار است ، از استعدادهای نوظهور در سراسر منطقه پشتیبانی می کند. ما در نوآوری یکپارچه برنامه درسی و آزمایش های فناوری سرمایه گذاری شده ایم.

  • DIDI رهبران و تأثیر گذاران قرن بیست و یکم را ایجاد می کند.
  • DIDI یک برنامه درسی و تحقیق جهانی در سطح جهانی ارائه می دهد تا نسل جدیدی از افراد ماهر را در منطقه ایجاد کند.
  • DIDI اکوسیستم جدیدی از تجربیات یادگیری را ارائه می دهد.
  • DIDI ، مربیگری و دسترسی به پشتیبانی جوجه کشی را برای دانشجویان فراهم می کند.
  • DIDI از طراحی به عنوان زبان جدید تغییر استفاده می کند.

137175_Studio.jpg

CAMPUS DIDI فضا را برای MINI های خلاقانه ای که باید مورد بررسی قرار بگیرند ارائه می دهد.

پردیس DIDI مکانهای تعاملی و معاصر را برای طراحان جوان در امارات ، در قلب محله طراحی در d3 فراهم می کند.

این محوطه دانشگاه توسط Foster + Partners طراحی شده است ، یک محیط یادگیری منحصر به فرد را برای دانش آموزان فراهم می آورد تا بتوانند نوآوری و خلاقیت خود را پرورش دهند.

فضا در یک استودیوی 'mega' ، همراه با امکانات کلاس جهانی ، امکان همکاری متقابل بین رشته های طراحی ، جمع کردن دانشجویان و دانشکده ها در یک محیط پویا فراهم شده است.

قبل از استودیو

دانش آموزانی که در دبی زندگی می کنند به تقویم باورنکردنی از برنامه های طراحی شامل برنامه هفته طراحی دبی ، روزهای طراحی دبی ، مد روز و تنها DXB دسترسی قابل ملاحظه ای خواهند داد. شهر آینده نگر دبی دارای سواحل طلایی ، بیابان ها و صحنه های در حال رشد هنر و فرهنگ خیابانی است که در مقابل افق نفس گیر دبی قرار دارد.

آینده نگر ، چندفرهنگی و ایمن ، دبی شهری نوآوری است که از افراد تغییر دهنده فردا استقبال می کند.

مکان ها

دبی

http://didi.ae/

Address
Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor
دبی, دبی, امارات متحده عربی
تلفن
+971 3434 392

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها