توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره EIBFS

تاسیس در سال 1983، موسسه امارات مطالعات بانکداری و مالی (EIBFS) ارائه می دهد برنامه کلاس جهانی آموزش و پرورش، آموزش و خدمات متحد در زمینه بانکداری و امور مالی در سه دولت خود را از دانشگاه هنر استراتژیک در شارجه، ابوظبی و دبی واقع شده . متعهد به ابتکار Emiratisation، EIBFS از اتباع امارات متحده عربی با ارائه امکانات آموزشی با درجه بالا و رشد حرفه ای تشویق در بخش بانکداری و خدمات مالی است.

EIBFS شده است در سطح جهانی با موسسات پیشرو مختلف و دانشگاهها در سراسر جهان به ارمغان بیاورد و ارائه بهترین برنامه ها و دوره در بانکداری و امور مالی به امارات متحده عربی یکپارچه شده است.

EIBFS سهم قابل توجهی به زندگی و شغلی هزار نفر از دانش آموزان و کار حرفه ای در منطقه حوزه بانکداری و امور مالی پشتیبانی توسط مجرب، دانشگاهیان ماهر و با تجربه و مربیان شرکت ساخته شده است.

EIBFS در طول سال شاهد رشد قابل توجهی، به ویژه در تعداد دانش آموزان و آموزش، برنامه های دانشگاهی و آموزش، دانشگاه سایت ها، هیئت علمی و کارکنان، دانش آموختگان و ابعاد مختلف دیگر.

هر سال، این موسسه استقبال هزاران نفر از دانش آموزان و کارآموزان از سراسر امارات متحده عربی به آموزش، آموزش و ارائه طیف گسترده ای از بانکداری و فرصت های یادگیری مالی توسط بهترین در تحقیقات کلاس، تخصص، برنامه ها و امکانات پشتیبانی می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

Emirates Institute for Banking and Financial Studies

ماموریت اهداف ... [+]

ماموریت

اهداف [-]
امارات متحده عربی Dubai Abu Dhabi Sharjah
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Emirates Institute for Banking and Financial Studies

حسابداری اسلامی روش تحقیق سال 4 ... [+]

حسابداری اسلامی روش تحقیق

سال 4

[-]
امارات متحده عربی Dubai Abu Dhabi Sharjah
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Welcome to the Emirates Institute for Banking and Financial Studies