توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به IHC خوش آمدید

وزارت خارجه امارات متحده عربی، وزارت معارف و تحقیقات علمی (MOHESR) مجاز و معتبر است. کالج یک موسسه مستقل و بین المللی است که متعهد به انجام معیارهای عالی تحصیلی و ارتباط با قرن 21 می باشد. مؤسسه دانش آموزان با تحصیلات عالی را از منطقه MENASA با تحصیلات کالج آمریکایی در هنر، علوم و مطالعات پیش حرفه ای ارائه می دهد و به عنوان Pathway برای انتقال به دانشگاه های نخبه در ایالات متحده و همچنین موسسات منطقه ای ارائه می دهد. کالج بین المللی Horizons تعادل آموزش و پرورش تخصصی و عمومی را به منظور دانش آموزان ما به یک پایه قوی برای کارهای مختلف در کسب و کار و صنعت، حرفه، خدمات عمومی، آموزش، و هنرهای زیبا.

مدل IHC 2 2 چیست؟

IHC در دو سال تحصیل در دوبی برای انتقال به دانشگاههای آمریکا آماده می کند. آماده سازی در سال تحصیل در IHC شروع می شود، زمانی که دانش آموزان با مشاوران دانشگاهی برای ایجاد یک برنامه آموزشی آکادمیک کار می کنند. برنامه تحصیلی بر اساس توانایی و منافع طبیعی دانش آموزان است. برنامه تحصیلی دانشگاه های ایده آل و الزامات خاص خود را برای هر دانش آموز فهرست می کند. مدل 2 2 ما دانش آموزان را قادر می سازد تا با تکمیل دو سال اول مدرک لیسانس در دبی و سپس رفتن به دو سال آخر تحصیل در دانشگاه های نخبه در ایالات متحده و یا سایر مناطق، صرفه جویی در هزینه ها، آمادگی دانشگاهی بیشتری داشته باشند و آمادگی بیشتری برای تحصیل داشته باشند.

چشم انداز

IHC در سراسر منطقه MENASA برای تحصیلات دانشگاهی پیشرفته آمریکایی و میزان موفقیت دانش آموزان شناخته شده است. اهداف و اهداف استراتژیک: 1. افزایش دسترسی به آموزش عالی گروه های کم درآمد در منطقه MENESA. 2. نوآوری در آموزش و یادگیری برای بهبود موفقیت دانش آموزان - ایجاد کلاس درس جهانی و در هر کجا در هر نقطه یادگیری 3. ارتقاء تعامل دانشگاه در سراسر جهان و پذیرش، مردم، فرهنگ ها، هنر و چشم انداز های مختلف. 4. همه اعضای جامعه کالج را در یک برنامه در حال توسعه پایدار محیط زیست و حفاظت از منابع درگیر کنید.

مأموریت

IHC یک موسسه انتخابی مستقل و بین المللی است که متعهد به رعایت استانداردهای بالایی از تعالی فکری مربوط به قرن بیست و یکم است. این موسسه دانش آموزان با تحصیلات عالی را در منطقه خاورمیانه، شمال آفریقا و جنوب آسیا (MENASA) فراهم می کند که دارای تحصیلات دانشگاهی در آمریکا در زمینه هنر، علوم و مطالعات پیش حرفه ای است و به عنوان یک پل برای انتقال دسترسی به دانشگاه های نخبه در ایالات متحده و نهادهای منطقه ای. در IHC ما تعادل آموزش و پرورش تخصصی و عمومی را برای اطمینان از اینکه دانش آموزان ما به یک پایه قوی برای حرفه های مختلف در کسب و کار و صنعت، حرفه، خدمات عمومی، آموزش و هنرهای زیبا برسد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

International Horizons College (IHC)

IHC در طول دو سال مطالعه در دبی برای انتقال به دانشگاه در ایالات متحده دانش آموزان آماده. آماده سازی شروع می شود در سال اول در IHC، هنگامی که دانش آموزان به منظور توسعه ی ... [+]

2 2 مدرک کارشناسی 2 2 مدل

مدل IHC 2 2 اجازه می دهد تا دانش آموزان به صرفه جویی در پول، به دست آوردن آمادگی علمی تر و با تکمیل دو سال اول از مدرک لیسانس در دبی و سپس دو سال آخر در دانشگاه های نخبگان در ایالات متحده و یا دیگر مناطق به خانه نزدیک تر است. دانش آموزان باید حداقل معدل 3.0 در IHC به منظور فرصتی برای انتقال به دانشگاه های برتر در ایالات متحده و یا دیگر مناطق دست یابد. 3.2-3.5 باید معدل هدف باشد. بالا 3.5 مواضع یک دانش آموز بسیار خوبی برای ورود به یک دانشگاه آمریکایی. تمرکز اصلی برای تکمیل برنامه کارشناسی خواهد بود که دانشگاه کالیفرنیا (UC) سیستم. هشت نفر از نه دانشگاه ها در ایالات متحده اخبار و گزارش جهانی بالا 100 دانشگاه قرار گرفت.علاوه بر سیستم UC، دانش آموزان همچنین می توانید ورود به دانشگاه ایالتی کالیفرنیا (CSU) سیستم بیش از 20 دانشگاه به دست آورید. علاوه بر UC و CSU، IHC در بحث با چند بالا 100 دانشگاه در ایالات متحده و در شرق میانه، شمال آفریقا و مناطق جنوب آسیا است. این موافقت نامه خواهد شد در ماه های آینده اعلام کرد. ... [-]

امارات متحده عربی Dubai
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی