International Horizons College (IHC)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به IHC خوش آمدید

وزارت خارجه امارات متحده عربی، وزارت معارف و تحقیقات علمی (MOHESR) مجاز و معتبر است. کالج یک موسسه مستقل و بین المللی است که متعهد به انجام معیارهای عالی تحصیلی و ارتباط با قرن 21 می باشد. مؤسسه دانش آموزان با تحصیلات عالی را از منطقه MENASA با تحصیلات کالج آمریکایی در هنر، علوم و مطالعات پیش حرفه ای ارائه می دهد و به عنوان Pathway برای انتقال به دانشگاه های نخبه در ایالات متحده و همچنین موسسات منطقه ای ارائه می دهد. کالج بین المللی Horizons تعادل آموزش و پرورش تخصصی و عمومی را به منظور دانش آموزان ما به یک پایه قوی برای کارهای مختلف در کسب و کار و صنعت، حرفه، خدمات عمومی، آموزش، و هنرهای زیبا.

مدل IHC 2 2 چیست؟

IHC در دو سال تحصیل در دوبی برای انتقال به دانشگاههای آمریکا آماده می کند. آماده سازی در سال تحصیل در IHC شروع می شود، زمانی که دانش آموزان با مشاوران دانشگاهی برای ایجاد یک برنامه آموزشی آکادمیک کار می کنند. برنامه تحصیلی بر اساس توانایی و منافع طبیعی دانش آموزان است. برنامه تحصیلی دانشگاه های ایده آل و الزامات خاص خود را برای هر دانش آموز فهرست می کند. مدل 2 2 ما دانش آموزان را قادر می سازد تا با تکمیل دو سال اول مدرک لیسانس در دبی و سپس رفتن به دو سال آخر تحصیل در دانشگاه های نخبه در ایالات متحده و یا سایر مناطق، صرفه جویی در هزینه ها، آمادگی دانشگاهی بیشتری داشته باشند و آمادگی بیشتری برای تحصیل داشته باشند.

چشم انداز

IHC در سراسر منطقه MENASA برای تحصیلات دانشگاهی پیشرفته آمریکایی و میزان موفقیت دانش آموزان شناخته شده است. اهداف و اهداف استراتژیک: 1. افزایش دسترسی به آموزش عالی گروه های کم درآمد در منطقه MENESA. 2. نوآوری در آموزش و یادگیری برای بهبود موفقیت دانش آموزان - ایجاد کلاس درس جهانی و در هر کجا در هر نقطه یادگیری 3. ارتقاء تعامل دانشگاه در سراسر جهان و پذیرش، مردم، فرهنگ ها، هنر و چشم انداز های مختلف. 4. همه اعضای جامعه کالج را در یک برنامه در حال توسعه پایدار محیط زیست و حفاظت از منابع درگیر کنید.

مأموریت

IHC یک موسسه انتخابی مستقل و بین المللی است که متعهد به رعایت استانداردهای بالایی از تعالی فکری مربوط به قرن بیست و یکم است. این موسسه دانش آموزان با تحصیلات عالی را در منطقه خاورمیانه، شمال آفریقا و جنوب آسیا (MENASA) فراهم می کند که دارای تحصیلات دانشگاهی در آمریکا در زمینه هنر، علوم و مطالعات پیش حرفه ای است و به عنوان یک پل برای انتقال دسترسی به دانشگاه های نخبه در ایالات متحده و نهادهای منطقه ای. در IHC ما تعادل آموزش و پرورش تخصصی و عمومی را برای اطمینان از اینکه دانش آموزان ما به یک پایه قوی برای حرفه های مختلف در کسب و کار و صنعت، حرفه، خدمات عمومی، آموزش و هنرهای زیبا برسد.

مکان ها

دبی

Address
International Horizons College,
42nd Floor, U-Bora Tower,
Business Bay

دبی, دبی, امارات متحده عربی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: