Mena College of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

Mena College of Management یک مؤسسه آموزش عالی و فراگیر است که هدف از تولید 4 فارغ التحصیل لیسانس ، فارغ التحصیلان برجسته و درخشان است. MCM با در نظر گرفتن فرصت های شغلی و نیازهای بازار ، بخش وسیعی از نیازهای مدیریتی ، تجاری و تجاری را پوشش می دهد.

MCM پردیس جدید مستقر در جام جم ، که اغلب به عنوان قلب دبی شناخته می شود ، یک محیط یادگیری و توسعه استثنایی را ارائه می دهد. این پردیس با بیش از 13 کلاس درس و آزمایشگاه ، فضاهای اجتماعی و کارگاهی مجهز است و ظرفیت دانشجویی بالغ بر 1300 نفر دارد. از دانشکده تا دانشجویان دیگر ، هر کس از تنوع و درگیری دانشکده بهره می برد.

کلید باز کردن پتانسیل شغلی شما

همانطور که همه ما می دانیم ، آموزش کلید باز کردن پتانسیل شغلی شما است. بسیاری از افراد برای ادامه تحصیل به آموزش عالی باز می گردند زیرا مهم نیست که حرفه شما چیست ، پیشرفت مهارت های حرفه ای شما به شما کمک می کند. شما می توانید اعتماد به نفس خود را افزایش داده ، به پیشرفت شغلی برسید و پتانسیل درآمد خود را بهبود بخشید.

Mena College of Management (MCM) یک موسسه آموزش عالی است که در جمیرا واقع در قلب دبی امارات متحده عربی واقع شده است. MCM برنامه های مدرک لیسانس معتبر توسط وزارت آموزش و پرورش و وزارت دانش و توسعه انسانی دبی (KHDA) را ارائه می دهد.

MCM نیازهای بازار و صنایعی را که راه را برای تجارت در منطقه MENA پیش بینی می کند درک می کند و به نوبه خود چهار برنامه کارشناسی کارشناسی طراحی شده را نیز ارائه می دهد.

علاوه بر ارائه آموزش عالی با کیفیت ، Mena College of Management یک محیط چند فرهنگی و یک دانشکده بین المللی و پشتیبان ارائه می دهد.

124342_pexels-photo-1595391.jpeg

دیدگاه ما

MCM آرزو دارد یک کالج برتر برتر شناخته شده منطقه ای باشد که دارای برنامه های متنوع و با کیفیت عالی دانشگاهی است که در تحقیقات و برنامه های کاربردی در دنیای واقعی پشتیبانی می شوند.

ماموریت ما

MCM به عنوان یک کالج متخصص در آموزش عالی با محوریت دانشجویی ، تجارب یادگیری و امکاناتی را فراهم می کند که دانش آموختگان را برای موفقیت در مشاغل انتخابی خود فراهم می کند. تحقیق و انتشار آن را ترغیب و پشتیبانی می کند. و با تأمین آموزش مداوم و آموزش در زمینه های مدیریت ، و از طریق پروژه های مشارکت در جامعه ، نیازهای اقتصادی و اجتماعی جامعه را برطرف می کند.

ارزشهای اصلی

هفت ارزش MCM ، چگونگی انجام کلیه فعالیت های خود را پشتیبانی می کند و به دستیابی به چشم انداز و ماموریت خود کمک می کند.

همدلی

MCM متعهد به ایجاد و حفظ یک محیط یادگیری دانشگاهی است که در آن همه افراد با احترام رفتار می شوند.

تمامیت

MCM فعالیتهای خود را در رابطه با آموزش ، تحقیق و خدمات ، فعالیتهای خود و کلیه روابط خود طبق بالاترین معیارهای اخلاقی انجام می دهد.

چابکی

MCM به عنوان یک مؤسسه آموزش عالی با طاقت فرسا ، متعهد است که در مواجهه با چالشهای تغییر شرایط و روندهای نوظهور جهانی در آموزش عالی ، پاسخگوی فرصتهای جدید و انعطاف پذیر باشد.

تعالی

MCM در تمام تلاشهای خود در زمینه های اصلی آموزش و یادگیری ، تحقیق و مشارکت در جامعه و همچنین در کلیه فعالیتها و فعالیتهای پشتیبانی خود متعهد به تعالی است.

دانشجو-محور

MCM محکم دانش آموز را در مرکز تمام فعالیت های آموزشی و مرتبط با خود قرار می دهد.

یادگیری مادام العمر

MCM اهمیت یادگیری مادام العمر را اذعان می کند و از طریق فعالیت های دستیابی و توسعه حرفه ای آن را پشتیبانی می کند.

اهداف MCM

موفقیت دانشجو

ما یادگیرندگان امروز را برای اجتماعات و محلهای کار فردا آماده می کنیم.

دسترسی به آموزش عالی

ما برنامه نویسی جامع ، Pathways متعدد و پشتیبانی از دانشجویان را برای دستیابی به اهداف آموزشی خود توسعه می دهیم.

یادگیری

ما با تشویق همه دانش آموزان MCM و سایر افراد جامعه برای یادگیری مادام العمر ، تعالی در آموزش و پرورش و مهارت را ارائه می دهیم.

تحقیقات کاربردی

ما از لحاظ اقتصادی و اجتماعی در فعالیتهای پژوهشی با محوریت راه حل با همکاری مشاغل ، صنعت ، آژانسهای اجتماعی ، سایر مؤسسات آموزش عالی و دولت مشارکت می کنیم.

نوآوری

ما فرهنگی را توسعه می دهیم که نوآوری ، کارآفرینی و انعطاف پذیری را تشویق می کند و تغییرات را به نفع اثربخشی سازمانی پذیرفته است.

تعهد ما به مردم

ما یک جامعه کار و یادگیری پویا ایجاد می کنیم که برای مردم ارزش قائل است ، از شمول ، ابتکار عمل ، پیشرفت شخصی و رفاه متقابل حمایت می کند.

تعهد ما به تنوع و عدالت در اشتغال

ما نیروی کار متنوعی را ارتقا می دهیم که باعث ارتقاء ، بازتاب و حمایت از جامعه متنوع دانشگاهی می شود.

بین المللی شدن

برنامه های MCM در حال حاضر برای شناسایی در وزارت آموزش عالی (وزارت بهداشت) در اردن ، سوریه و یمن در حال انجام است.

124341_pexels-photo-1438072.jpeg

مکان ها

دبی

Address
Al Safa 1, Street 8B, Building 43 (Near Al Ittihad Pvt.School) Jumeirah
دبی, دبی, امارات متحده عربی