توضیحات رسمی را مطالعه کنید

SAE مربی برجسته جهان در صنایع رسانه خلاق است. در سال 1976 تاسیس شده، اکنون در سراسر جهان با 55 دانشگاه در 28 کشور جهان اجرا می شود.

در دبی، SAE دوره هایی را برای بیش از 300 دانش آموز فراهم می کند.

SAE دوره های معتبر دولتی را از جمله گواهینامه ها، دیپلم ها و مدرک لیسانس ارائه می دهد. برنامه های ما شامل 5 جریان رشته تخصصی است:

 • انیمیشن
 • سمعی
 • طرح
 • فیلم
 • بازی ها

در SAE ما خودمان را به ارائه برنامه های استثنایی در امکانات جهانی قدردانی می کنیم. ما اطمینان می دهیم که دانش آموزان ما آموزش عالی، مدارک بین المللی شناخته شده و مهارت های مربوط به صنعت را دریافت می کنند.

فارغ التحصیلان ما واقعا دارای مزیت رقابتی هستند.

SAE DUBAI

مرکز شهر SAE دبی بخشی از شهرهای پرطرفدار شهر پر جنب و جوش و اینترنت و نیز روستای دانش دبی است. این هنر و فرهنگ فرهنگی شهر است. این دانشگاه دارای یک جامعه دانشجویی بزرگ و متنوع و یک کارمند متخصص و متخصص است که متعهد به آموزش و یادگیری بهتر است.

SAE دبی به شما ارائه می دهد:

 • توجه یکپارچه و فرصت های یادگیری مشارکتی
 • تجهیزات و امکانات استاندارد صنعت
 • دوره های تخصصی تخصصی
 • کلاس های کارشناسی ارشد
 • پیوندها با استودیوهای مختلف در جوامع خلاق همسایه
 • شورای نمایندگی دانشجویی فعال و استقبال کننده
 • روابط قوی با صوتی، فیلم، طراحی گرافیک، وب، بازی ها و شرکت های توسعه انیمیشن

امکانات:

 • امکانات کلاس جهانی از سال 2005
 • با نام تجاری جدید دبی پردیس با پرنیان بزرگ
 • استودیوهای ضبط آکوستیک متعادل و آنالوگ و دیجیتال
 • اتاق کنترل چندگانه
 • سوپر سبز و استودیو عکاسی
 • مجتمع آنلاین آنلاین بزرگ
 • سوپاپ نورپردازی
 • دوربین های با کیفیت بالا
 • پیشرو صنعت نرم افزار

تاریخ ما

SAE AUSTRALIA

SAE در سال 1976 در استرالیا به عنوان اولین موسسه مهندسی صوتی در جهان تاسیس شد. موفقیت اولیه SAE و تقاضا برای تمرین های عملی، نظری و مربوط به صنعت به سرعت به ایجاد سایر دانشگاه ها در سراسر کشور منجر شد. تا سال 1982، SAE در بریزبن، سیدنی، ملبورن، آدلاید و پرت در محوطه دانشگاه بود. محوطه سازی بایرون با هدف ساخته شده، ارائه امکانات صوتی بی نظیر، در سال 2003 افتتاح شد.

از ابتدای تاسیس موسسات و دوره های SAE، مدارک تحصیلی و تحصیلات عالی دولتی مورد تأیید قرار گرفت. SAE در حال حاضر تبدیل به یک رهبر جهانی در آموزش رسانه های خلاق شده است.

در سال 2004، SAE کالج Qantm، یک مدرس برجسته رسانه های دیجیتال متخصص در انیمیشن 3D، طراحی و برنامه نویسی بازی، طراحی وب و طراحی گرافیکی را به دست آورد.

Qantm، یکی از اولین ارائه دهندگان آموزش و پرورش برای ارائه برنامه های آموزشی در طراحی بازی ها، دارای شجره ای قابل توجه است. این کالج در سال 1996 با حمایت جمعی از

 • وزارت امور خارجه کوئینزلند توسعه و نوآوری
 • هنر کوئینزلند
 • دولت قلمرو شمالی
 • دانشگاه کوئینزلند
 • دانشگاه جنوب کوئینزلند
 • دانشگاه جیمز کوک
 • دانشگاه گریفیت
 • TAFE کوئینزلند

با استفاده از SAE، Qantm از آن زمان به عرصه جهانی تبدیل شده است به عنوان یک مدرس برجسته رسانه های دیجیتال.

در فوریه 2011 موسسه SAE و کالج قنتم بخشی از Navitas، یکی از پیشگامان ارائه دهنده خدمات آموزشی جهانی بود.

تخصص و منابع انعطاف پذیر SAE، Qantm و Navitas تضمین می کند دانش آموزان ما مهارت و دانش صنعت مورد نیاز برای حرفه ای با ارزش در صنایع سرگرمی و رسانه های خلاق.

موسسه SAE و کالج قنتم، به عنوان بخشی از Navitas، در حال حاضر به عنوان SAE استرالیا شناخته می شود.

SAE INTERNATIONAL

به دنبال موفقیت SAE در استرالیا، اولین دانشگاه خارجی SAE در لندن در سال 1985 افتتاح شد. همانطور که در استرالیا، در عرصه بین المللی، SAE در ارائه یک برنامه آموزشی کیفیت، عملی و نظری به متخصصان مشتاق صنعت موسیقی.

مدت کوتاهی پس از باز شدن دانشگاه لندن SAE اولین موسسه اروپایی خود را در مونیخ تاسیس کرد. مونیخ اولین از بسیاری از موسسات زبان خارجی SAE در سراسر جهان بود.

SAE در اواسط دهه 90 به خوبی در اروپا، آسیا و نیوزیلند تاسیس شد. اولین کالج 7 دانشگاه در ایالات متحده آمریکا در سال 1998 افتتاح شد.

امروزه SAE از ابتدای استودیوی فرومایه سیدنی ما با 53 دانشگاه در 27 کشور جهان در سراسر جهان قرار دارد. SAE International در طول سالها پیشرفت کرده است و در حال حاضر نیز در سایر رشته های رسانه های خلاق - انیمیشن، طراحی، روزنامه نگاری دیجیتال، فیلم، بازی و وب

تمام دوره های ما از اصول پایه SAE - با کیفیت بالا، تمرکز صنعت، گزینه های عملی و نظری آموزش برای افراد خلاق و با استعداد دنبال می کنند.

درباره Navitas

Navitas یک رهبر آموزشی جهانی استرالیا است که برنامه های پیش دانشگاهی و دانشگاهی، دوره های زبان انگلیسی، آموزش و پرورش و خدمات مهاجرت، آموزش رسانه های خلاقانه، پذیرش دانشجویان، ارتقاء حرفه ای و آموزش شرکت های بزرگ برای بیش از 80،000 دانش آموز در سراسر شبکه بیش از 100 کالج و دانشگاه در 23 کشور. Navitas یک شرکت ASX Top 200 است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

SAE Institute UAE

کارشناسی انیمیشن در SAE را انجام دهید و تخصص خود را در تمام جنبه های انیمیشن بسازید. دانش آموزان مهارت های اساسی و دانش در این صنعت هیجان انگیز را در زمینه هایی مانند مدل ... [+]

کارشناسی انیمیشن در SAE را انجام دهید و تخصص خود را در تمام جنبه های انیمیشن بسازید. دانش آموزان مهارت های اساسی و دانش در این صنعت هیجان انگیز را در زمینه هایی مانند مدل سازی 3D، انیمیشن شخصیت، تقلب، بافت، مدیریت پروژه، کار گروهی، نورپردازی، رندرینگ و ترکیب سازی، توسعه خواهد داد.

درک درستی از این زمینه ها، دانش آموزان را پیش از بررسی دقیق زمینه های متخصص، به یک پایگاه جامع و زمینه ای برای مطالعه بیشتر می رساند.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 - 8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SAE Institute UAE

کارشناسی توسعه بازی را در SAE انجام دهید و مهارت های خود را در طراحی برنامه نویسی و بازی ها ایجاد کنید. اعمال مهارت ها و دانش در این صنعت هیجان انگیز در زمینه هایی مانند ... [+]

کارشناسی توسعه بازی را در SAE انجام دهید و مهارت های خود را در طراحی برنامه نویسی و بازی ها ایجاد کنید. اعمال مهارت ها و دانش در این صنعت هیجان انگیز در زمینه هایی مانند طراحی سطح، توسعه بازی اجتماعی و موبایل، برنامه نویسی موتور بازی، برنامه نویسی گیم پلی، طراحی بازی، مدیریت پروژه، بازی جدی و خیلی چیزهای دیگر.

در طول زمان خود در SAE، شما با نرم افزار استاندارد صنعت مانند Unreal Engine 4، Unity3D، Autodesk 3D Studio Max و مایا کار خواهید کرد. به عنوان یک دانش آموز در توسعه بازی ها، شما همچنین با فن آوری هایی مانند Oculus Rift، Android، iOS و با استفاده از زبان های برنامه نویسی استاندارد صنعتی مانند C، جاوا اسکریپت و C # کار خواهید کرد.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 - 8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SAE Institute UAE

برگزاری لیسانس صوتی در SAE و ایجاد مهارت های خود را برای حرفه ای در صنعت صوتی. مهارت ها و دانش را در زمینه تولید استودیو، تولید پس از تولید و صدای زنده با استفاده از نرم ... [+]

برگزاری لیسانس صوتی در SAE و ایجاد مهارت های خود را برای حرفه ای در صنعت صوتی. مهارت ها و دانش را در زمینه تولید استودیو، تولید پس از تولید و صدای زنده با استفاده از نرم افزار استاندارد صنعتی و میزهای صوتی در مقیاس بزرگ از غول های صنعت مانند Neve، SSL، Audient و دیگران اعمال کنید.

در طول زمان خود را در SAE، شما را در انواع نرم افزار صنعت استاندارد از جمله نرم افزار ابزار، منطق نرم افزار X، Ableton زنده و بیشتر یاد بگیرند.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 - 8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SAE Institute UAE

انجام کارشناسی طراحی (طراحی گرافیک) در SAE و شروع کار خود را در جهان بی حد و حصر صنعت طراحی. کاوش در همه زمینه های طراحی از تایپوگرافی، قبل از مطبوعات، طراحی برای رسانه ه ... [+]

انجام کارشناسی طراحی (طراحی گرافیک) در SAE و شروع کار خود را در جهان بی حد و حصر صنعت طراحی. کاوش در همه زمینه های طراحی از تایپوگرافی، قبل از مطبوعات، طراحی برای رسانه های چاپی و دیجیتال به علاوه بیشتر. شما بر روی ایجاد تصاویر بصری تمرکز می کنید و در همه زمینه های صنعت طراحی با تمرکز بر طراحی گرافیکی و اجزای طراحی وب و فراتر از آن، یک درک کلی را تمرین می کنید.

شما مفاهیم و روش های طراحی را با استفاده از رسانه های مختلف با تاکید بر طراحی از زندگی، از جمله مطالعات تشریحی و تکنیک های چشم انداز برای محیط زیست و ساخت و ساز شخصیت مطالعه.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 - 8 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SAE Institute UAE

لیسانس فیلم SAE، یک دوره آموزشی در زمینه فیلمبرداری است که از عناصر مهارت لمس سخت فیلمسازی در دوران مدرن برخوردار است. اشکال جدید توزیع فیلم محیط زیست فیلم را تغییر داده ... [+]

لیسانس فیلم SAE ، یک دوره آموزشی در زمینه فیلمبرداری است که از عناصر مهارت لمس سخت فیلمسازی در دوران مدرن برخوردار است. اشکال جدید توزیع فیلم محیط زیست فیلم را تغییر داده است، اما مهارت های بنیادین مورد نیاز برای ایجاد فیلم ها هنوز به آینده در تولید فیلم ها بستگی دارد.

مهارتهای نرم افزاری ارزشمند برای دانشجویان است و از طریق سازماندهی تولید فیلم در سطح دانش آموزان آموزش داده می شود. ارتباطات، برنامه ریزی، و مهارت های سازمانی، هسته واحد های استودیو تحویل شده در مرحله دوم همراه با مهارت های بنیادی است. ایجاد فیلم های با کیفیت با کیفیت بالا با ارزش های تولید بالا، دانشجویان را از طریق این تحولات فنی و انسانی هدایت می کنند و آنها را به تمام زمینه های فیلم سازی می رساند.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 - 8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Keiran Bartlett Introduces SAE Dubai

SAE Dubai

Bachelor's Degrees in Creative Media. Enrol now to start your career!