توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Success Point College

یک موسسه آموزشی بسیار تحسین شده در امارات متحده عربی، Success Point College برنامه های دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد را که توسط دانشگاه غرب اسکاتلند مورد تایید دانش آموزان و کارشناسان حرفه ای قرار گرفته است، ارائه می دهد. با توجه به رتبه بندی دانشگاه های جهان در سال 2019، دانشگاه به عنوان یکی از 500 نفر برتر در جهان انتخاب شد.

این در سال 2015 از طریق یک اتحاد قوی بین دولت هند و دولت شارجه تحت حمایت از اتاق بازرگانی شارجه و مرکز تجارت و نمایش هند تاسیس شد. در طول سال ها، کالج روابط خود را با دولت هند و مشارکت های جدید با دانشگاه های انگلستان تقویت کرده است. یکی از آخرین مشارکت ما با شرکت بین المللی توسعه مهارت است. این به ما کمک کرد تا محوطه دانشگاه خود را با توجه به استانداردهای ISDC جهانی کسب و کار در امارات (IGBS) طراحی کنیم.

همه برنامه ها توسط سازمان های بین المللی حرفه ای از جمله CIMA، ACCA، IPA و CMI تأیید شده است، و پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان را به عنوان یکی از ارجحیت های رقابتی نسبت به دیگران تلقی می کنند. آنها برای دانش آموزان طراحی شده برای دستیابی به یک ترکیب کامل از دانش نظری و تجربه عملی است. این نه تنها حرفه خود را افزایش می دهد بلکه همچنین آنها را با مهارت هایی که نیاز به رسیدگی در شرایط غیر معمول در محل کار دارد، فراهم می کند.

ایجاد یک آینده موفق

در Success Point College ، ما در ایجاد آینده با آموزش دانشجویان به داشتن بهترین مهارت های مورد نیاز صنایع مختلف اعتقاد داریم. این تنها به دلیل تلاش های مشترک دانش آموزان جذاب و بسیار متخصص، کارمندان پشتیبانی اختصاصی، استفاده از تکنولوژی پیشرفته و عزم دانش آموزان ما امکان پذیر است.

ما مجموعه ای از برنامه هایی را ارائه می دهیم که بر اساس برنامه های تمام وقت، آخر هفته و آموزش از راه دور انجام می شود. دانش آموزان می توانند با کمک استادان ما و انتخاب مواد ارائه شده توسط آنها را انتخاب کنند. ما خدمات حمل و نقل ویژه برای دانش آموزان تمام وقت را که از دانشگاه شارجه، عجمان و دبی به محوطه دانشگاه رفته اند، فعال کرده ایم.

تهیه دانش آموزان برای دنیای واقعی

کلاس های ما در شارجه با تکنولوژی پیشرفته تر برای کمک به دانش آموزان به بهترین نحو ممکن مجهز شده اند. محوطه دانشگاه با یک کتابخانه بزرگ، مرکز تفریحی و منطقه ورزشی در فضای باز که دانشجویان می توانند وقت آزاد خود را با دوستان خود صرف کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Success Point College

BA (Hons) International Business یک دوره 3 ساله تحصیلی است که توسط دانشگاه غرب اسکاتلند اعطا می شود. این برنامه متناسب با زمینه هایی است که به آرمان های شغلی آینده شما ما ... [+]

در باره

BA (Hons) International Business یک دوره 3 ساله تحصیلی است که توسط دانشگاه غرب اسکاتلند اعطا می شود. این برنامه متناسب با زمینه هایی است که به آرمان های شغلی آینده شما مانند سرمایه گذاری و کارآفرینی، فروش و بازاریابی یا مدیریت منابع انسانی متمرکز هستند.

مرحله 1 شامل 4 ترم است که دانش آموزان از طریق دوره هایی مانند ارتباطات، محیط زیست، مالی، منابع انسانی، بازاریابی، مدیریت پروژه، استراتژی، اخلاق و غیره معرفی می شوند.... [-]

امارات متحده عربی Sharjah
Success Point College

BA (Hons) تجارت بین الملل ... [+]

در باره

BA (Hons) تجارت بین الملل

این برنامه منجر به 9 ماده (F1-F9) معافیت نسبت به ACCA و معافیت های تا دیپلم پیشرفته در حسابداری مدیریت به جز عملیات

[-]
امارات متحده عربی Sharjah
Success Point College

BA Global Business از دانشگاه غرب اسکاتلند قصد دارد دانش، مهارت ها و نوآوری را برای توسعه و رشد کسب و کار جدید یا موجود فراهم کند. ... [+]

در باره

BA Global Business از دانشگاه غرب اسکاتلند قصد دارد دانش، مهارت ها و نوآوری را برای توسعه و رشد کسب و کار جدید یا موجود فراهم کند.

این برنامه به طور خاص برای کارکنان حرفه ای که دبیرستان را واجد شرایط و یا دارای معادل معادل مانند دیپلم های ملی عالی است. این برنامه در حالت تعلیق در طول تعطیلات آخر هفته با یک دوره 12 ماهه تکمیل می شود.

[-]
امارات متحده عربی Sharjah
Address
Ground Floor, ITEC Campus, Near Expo Centre, Sharjah
Sharjah, Sharjah, امارات متحده عربی