توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیدگاه Zayed University

Zayed University یک رهبر ملی و منطقه ای از نوآوری آموزشی است. شیخ زاید بن سلطان الهیهان، متولد سال 1998 و با افتخار با نام بنیانگذار کشور، شیخ زاید بن سلطان الهیهان، این نهاد پرچم دار، تجسم مدرن جاه طلبی رئیس جمهور و انتظارات قابل توجهی برای تحصیلات عالی در امارات متحده عربی است.

امروزه Zayed University در زمینه دو محوطه مدرن در ابوظبی و دبی قرار دارد که دانشجویان بین المللی و خارجی از امارات متحده عربی، منطقه خلیج فارس و سراسر جهان استقبال می کنند.

Zayed University توسط کمیسیون اعتبارات علمی (CAA) - تضمین کیفیت و اعتباربخشی داخلی امارات متحده عربی و بین المللی توسط کمیسیون عالی ایالات ایالات متحده در زمینه آموزش عالی (ایالات متحده آمریکا)، یکی از شش نهادهای اعتباربخشی منطقه ای در ایالات متحده، تأیید شده است. برنامه های شناخته شده بین المللی از یک دانشگاه با کیفیت مطمئن.

ماموریت 2017-2021

  • برای ارائه آموزش و پرورش در سطح جهانی برای همه دانش آموزان از طریق ارائه دو ایالت دانشگاه های هنری در ابوظبی و دبی که الهام بخش، حمایت و توانایی های دانش آموزان را از طریق دسترسی به دانشکده های عالی و کارکنان اختصاص داده شده تقویت خواهد کرد.
  • برای ارائه برنامه های مختلف دانشگاهی و فارغ التحصیلی متشکل از بین المللی و بین المللی که تجربیات دانشجویی جذاب و فراگیر را ارائه می دهند. فارغ التحصیلان آمادگی خود را برای کمک و ترویج، رفاه اجتماعی و اقتصادی جامعه امارات متحده عربی و حرفه های مربوطه خود آماده خواهند کرد.
  • برای کمک به ایجاد جامعه مبتنی بر دانش از طریق پژوهش، بورس تحصیلی، فعالیت های خلاقانه، خدمات درمانی و خدمات آموزش مداوم. به منظور انتشار دانش به جوامع محلی، منطقه ای و جهانی.

درباره Zayed University

گرچه ملت جوان، امارات متحده عربی به دلیل موقعیت استراتژیک، کیفیت زیرساخت های مدرن و چشم انداز پیشرو و دوربینی رهبران کشور نقش ویژه ای در خاورمیانه ایفا می کند. این رهبران آموزش و پرورش را برای آینده امارات متحده عربی تعیین کرده اند، همانطور که با سخنان مرحوم شیخ زاید بن سلطان الهیهان، بنیانگذار امارات متحده عربی، نشان داده شده است:

"تعالی در آموزش و دانش مسیری برای جلال است. این تنها با تلاش های مداوم و پیشرفت تحصیلی قابل دستیابی است. آموزش و پرورش ستون اصلی پیشرفت و توسعه است و دولت بدون تلاش برای فراهم آوردن نیازهای ضروری بخش آموزشی است. دولت نیازمند تلاش های همه شهروندان تحصیل کرده در روند توسعه است. "

Zayed University ، موسسه حمایت شده از دولت، در سال 1998 تاسیس شد تا رهبران را آماده کند که فرصت ها را پیش بینی کنند و فرصت هایی را برای اقدامات آینده امارات متحده عربی ایجاد کنند.

این دانشگاه دارای محوطه دانشگاهی است که در دو شهر بزرگ ابوظبی و دبی واقع شده است. ثبت نام در هر محوطه دانشگاه بیش از 4000 دانش آموز است. این دانشگاه به اندازه کافی کوچک است تا تعامل شخصی بین دانش آموزان و استادان را برقرار کند، اما به اندازه کافی بزرگ است تا دانشجویان را به طیف وسیعی از برنامه های تحصیلی به چالش بکشد. در Zayed University ، دانش آموزان یک محیط آموزشی را تشویق می کنند که نیازهای علمی آنها را تقویت و پشتیبانی می کند و موفقیت آنها را تقویت می کند.

مبنای تجربیات دانشگاهی در Zayed University ، مدل علمی برنامه است که بر نتایج یادگیری و ارزیابی متمرکز است. این مدل دانش آموزان را با یک برنامه دانشگاهی متعادل و متصل که به وضوح نتایج را تعریف می کند، فراهم می کند که منابع را از اهداف آموزشی پشتیبانی می کند و بر موفقیت و موفقیت دانش آموزان تأکید دارد. مدل برنامه تحصیلی از طریق یک برنامه آموزشی کامل شامل یک برنامه دانشگاهی پشتیبانی می شود که دانش آموزان را به زبان انگلیسی تضمین می کند؛ یک برنامه آموزشی جامع تربیتی عمومی که مبنای وسیع بین رشته ای را برای حوزه انتخابی دانش آموز فراهم می کند؛ مطالعات عمیق ارائه شده توسط هفت کالج؛ کارآموزی که تجربه عملی را ارائه می دهد؛ و ارزیابی دوره ای از موفقیت دانش آموزان در نتایج آموزش Zayed University .

در طی سه ترم اول خود در دوره کارشناسی، دانش آموزان در برنامه تحصیلی عمومی در کالج دانشگاه ثبت نام می کنند که شامل یک برنامه آموزشی هسته ای است که تجربیات فکری را فراهم می کند که توسط همه دانش آموزان به اشتراک گذاشته شده است و چارچوبی را پشتیبانی می کند که از نتایج آموزش Zayed University . دانش آموزان از طیف وسیعی از دوره های بین دوره ای مرتبط با یکدیگر، توانایی های خود را در تفکر انتقادی، آگاهی جهانی، برنامه های کامپیوتری، استدلال علمی و کمی، سواد اطلاعاتی و مهارت زبان در زبان انگلیسی و عربی را توسعه می دهند.

در Zayed University ، دانشجویان دارای برنامه های تحصیلی مختلفی هستند که برای رعایت منافع علمی شخصی و اهداف شغلی خود طراحی شده اند. این برنامه ها برای برآورده ساختن استانداردهای بین المللی علمی طراحی شده اند. در برنامه های تحصیلی انتخاب شده، دانش آموزان به طور فعال در یک فرایند یادگیری شرکت می کنند که به آنها نیاز دارد تا دانش خود را در تنظیمات دنیای واقعی اعمال نمایند و درک گسترده ای از مسائل و شیوه های فعلی را به وجود آورند. با افزایش ظرفیت های فکری آنها دانشجویان مسئولیت بیشتری را برای یادگیری خود هدایت می کنند. فارغ التحصیلان Zayed University فوق العاده در زبان عربی و انگلیسی هستند و به خوبی در رشته های دانشگاهی، مهارت در مهارت های کامپیوتری، دانش در مورد فرهنگ غنی و میراث خود، جهانی در دیدگاه های خود، و تجربه در محل کار حرفه ای است. موفقیت آنها در Zayed University آنها را برای تبدیل شدن به رهبران خانواده ها، جامعه و ملت خود آماده می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Zayed University

در طراحی گرافیک، دانش آموزان در طراحی و تمرین دانش تئوری و عملی خود را در حال توسعه مهارت های مختلف در طراحی چاپ و رسانه. دانشجویان از طریق دوره های آموزشی خود، طراحی تای ... [+]

بررسی اجمالی

که در

نتایج آموزش برنامه

پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان قادر خواهند بود:

نظریه و تاریخ طراحی گرافیک: درک تکامل طراحی گرافیک و استفاده از سبک ها و تحلیل های نظری به راه حل های کلی بصری را نشان می دهد.تمرین طراحی حرفه ای گرافیک:با توجه به استانداردهای حرفه ای، مدیریت زمان و مهارت های ارتباطی مناسب، دانش آکادمیک را در سناریوهای واقعی تجربه کنید.تفکر انتقادی: تعریف، تجزیه و تحلیل یک مشکل، همدردی با مخاطب، و همچنین مفهوم سازی و ارزیابی راه حل های بالقوه طراحی.سواد بصری: درک پایه های زبان بصری برای اثربخشی ارتباطات و ارائه ایده ها و / یا پیام ها از طریق راه حل های نوین طراحی.فن آوری اطلاعات: ادغام فناوری های طراحی چندگانه با دانش و مهارت در رسانه های مناسب.کار تیمی و رهبری: قبل از پیگیری یک هدف اعلام شده، در دینامیک تیم شرکت کنید و اهمیت همکاری را درک کنید، در حالی که مسئولیت خود و نتایج تیم را بر عهده دارید.برنامه تحصیلی... [-]
امارات متحده عربی Mohammed Bin Zayed City Dubai
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BA)

Zayed University

لیسانس هنر در مطالعات بین المللی، آموزش های دقیق را در جنبه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی روابط پیچیده ای که در داخل و در میان کشورهای در یک دگرگونی و به طور فزای ... [+]

بررسی اجمالی

این

در جوامع سریع و در حال توسعه مانند امارات متحده عربی، افرادی که از طبیعت پویا جهانی شدن جوامع، نهادها، مشکلات و فرصت های خود می دانند، می توانند به طور صریح پیشرفت های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی پیشرفت کنند.

دانشجویان در برنامه مطالعات بینالملل بر اساس پایه ای از قدرت هیئت علمی در رشته های علوم اجتماعی و علوم انسانی (انسان شناسی، مطالعات فیلم و ادبیات، تاریخ، روابط بین الملل، علوم سیاسی و جامعه شناسی)، فرصتی برای تخصص در یکی از سه غلظت پس از تکمیل حداقل 57 اعتبار ساعت از دوره های اصلی. غلظت در روابط بین الملل، اقتصاد سیاسی... [-]

امارات متحده عربی Mohammed Bin Zayed City Dubai
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Zayed University

برنامه درسی به دنبال دانشجویانی است که در علوم ارتباطات و رسانه ها به طور گسترده ای در زمینه هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم کاربردی و همچنین صنایع دستی حرفهای، ارت ... [+]

بررسی اجمالی

برنامه درسی که دانشجویان آن را دنبال می کنند

تمام تمرکزها دوره های مقدماتی را در تاریخچه رسانه ها، رسانه ها و نقد های فرهنگی، قصه گویی رسانه ها، اخلاق رسانه ای، ارتباطات دیجیتالی کاربردی و سخنرانی و گفتگوی عمومی، و همچنین دوره های پیشرفته در تحقیقات و تجزیه و تحلیل رسانه ها، رسانه ها و کارآموزی، برگزار می کند. دانش آموزان به جای تمرکز بر یک فرم یا رسانه ارتباطی، انواع رسانه ها و فن آوری ها، از جمله صوتی، تصویری، وب، چند رسانه ای و چاپ را مطالعه می کنند. این رویکرد، ادغام متمایز برنامه های آموزشی و عملی را فراهم می کند.... [-]

امارات متحده عربی Mohammed Bin Zayed City Dubai
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Zayed University

برنامه کارشناسی کالج تحصیلی معلمان آینده، معلمان اجتماعی و روانشناسان و متخصصان انسانی را با آمادگی صحیح و دقیق برای ورود به حرفه خود فراهم می کند. برنامه های آن بر این ب ... [+]

بررسی اجمالی

این

Zayed University در این برنامه های آموزش کارآموزی معلم و مدرسه بر این باورها تمرکز دارد. فارغ التحصیلان روانشناسی و خدمات انسانی با پایه ای صحیح در زمینه روانشناسی، کمک به مهارت ها، مشارکت جامعه و خدمات و درک اینکه درجه تحصیلات تکمیلی، یک عنصر مهم در آماده سازی حرفه ای در این زمینه است، آماده می شود.

چشم انداز اشتغال در امارات متحده عربی عالی است. در این راستا آماده سازی در Zayed University با تاکید بر مهارت زبان انگلیسی و عربی، فن آوری و تحقیق، و آمادگی برای رهبری، به امارات متحده عربی خدمت می کند... [-]

امارات متحده عربی Mohammed Bin Zayed City Dubai
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Zayed University

مدرک لیسانس در امور مالی، دانشجویان را در سه حوزه: امور مالی شرکت، سرمایه گذاری و بانکداری اسلامی و امور مالی تشکیل می دهد. ... [+]

بررسی اجمالی

این

امور مالی شرکت: دانشجویان بر ابزار و تکنیک های ارزش گذاری دارایی های تولیدی، انتخاب روش های مالی و سنجش موفقیت مالی تمرکز می کنند. تمرکز بر روی هماهنگ کردن استراتژی شرکت ها و تصمیم گیری های مالی و افزایش ارزش شرکت از طریق تصمیم گیری های مالی فکری است.سرمایه گذاری: دانش آموزان ماهیت و پویایی بازارهای مالی، از جمله سهام، بورس اوراق بهادار و بازارهای مشتق شده را درک می کنند. آنها یاد می گیرند چطور در این بازارها سرمایه گذاری کنند تا بازده را افزایش دهند و خطر را کاهش دهند.بانکداری اسلامی و مالی: دانش آموزان در مورد اصول اساسی اسلامی امور مالی و قرارداد یاد می گیرند. آنها در مورد چگونگی بانک های اسلامی اسلامی مدرن یاد می گیرند؛ شرکت های بیمه و شرکت های مدیریت پول، اصلاح و سفارشی کردن عمل سنتی برای مطابقت با اصول شریعت است. این بینش منحصر به فرد آنها را برای حرفه ای در حال رشد در صنعت مالی اسلامی افزایش می دهد.نتایج آموزش برنامه... [-]
امارات متحده عربی Mohammed Bin Zayed City Dubai
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Zayed University

دانش محيط زيست و دانشآموزان پايدار در علوم زيست محيطي و پايداري، علاقه مند به موضوعات علمي و زيست محيطي هستند. این درجه تمرکز بر موضوعاتی است که شامل پایداری محیطی، ایدئو ... [+]

بررسی اجمالی

دانش آموزان در

مطالعه محیط زیست مستلزم درک جامع از علوم است و این آمادگی را می توان برای تحصیلات پزشکی فارغ التحصیل مورد استفاده قرار داد زیرا دانش آموزان قادر به دستیابی به تمام الزامات پیش دبستانی هستند، در صورتی که دانشجویان خارج از برنامه دوره روانشناسی باشند. بنابراین مسیرهای شغلی انعطاف پذیر هستند و می توانند منجر به حرفه های زیست محیطی یا تحصیلات تکمیلی مانند پزشکی یا هر رشته دیگری شوند که مستلزم آمادگی کامل علمی است. شغل در علوم محیطی شامل حفاظت از محیط زیست، مدیریت زیست محیطی، فن آوری های پایدار، سلامت محیطی، علم محیط زیست، علم پایداری، یا علم انرژی است.... [-]

امارات متحده عربی Mohammed Bin Zayed City Dubai
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Zayed University

برنامه آکادمیک کالج نوآوری های تکنولوژیکی، عملی، مبتنی بر شایستگی و طراحی شده است تا دانش آموزان را برای موقعیت های قابل توجه در زمینه فناوری اطلاعات آماده سازد. ... [+]

بررسی اجمالی

این

امنیت

نتایج آموزش برنامه

پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان قادر خواهند بود:

1. تفکر انتقادی و استدلال کمی در فناوری اطلاعات (ITCTQR): فارغ التحصیلان برنامه قادر به استفاده از تفکر انتقادی و فرآیندهای کمی برای شناسایی، تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و ارزیابی راه حل ها در زمینه فناوری اطلاعات خواهند بود.

2. فناوری اطلاعات فناوری اطلاعات (ITA): فارغ التحصیلان برنامه قادر خواهند بود ابزار و روش های موجود و پیشرفته IT را برای توسعه ی ماژول ها و سیستم هایی که الزامات سازمانی برای عملیات در یک محیط جهانی را برآورده می کنند انتخاب کنند.... [-]

امارات متحده عربی Mohammed Bin Zayed City Dubai
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Zayed University, P.O. Box 144534
Mohammed Bin Zayed City, Abu Dhabi, امارات متحده عربی
وب سایت
تلفن
02 599 3593
Address
Zayed University, P.O. Box 19282
Dubai, Dubai, امارات متحده عربی
وب سایت
تلفن
04 402 1444