Murdoch University Dubai

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعه در مرداک

به عنوان یک دانشجوی مرداک ، ساختار ، پشتیبانی و فضای لازم برای ایجاد مسیر خود را خواهید داشت ، بنابراین شما نه تنها فارغ التحصیل شغلی ، بلکه آماده زندگی خواهید بود. طیف گسترده ای از دوره های ما را کاوش کرده و بدانید که چگونه می توانید برای پیوستن به جامعه جهانی متفکران امروز ما بپیوندید.

Murdoch University Dubai یک شعبه اصلی از دانشگاه مرداک است که در پرت ، استرالیا غربی مستقر است. پردیس پر جنب و جوش ما در دبی به افزایش تقاضای منطقه برای متخصصان ماهر در طیف وسیعی از صنایع پاسخ می دهد. همه دوره ها همان الزامات آکادمیک مربوط به دوره هایی است که در استرالیا ارائه می شود و توسط اساتید معتبر بین المللی تدریس می شوند. مدرکهای اعطا شده از استرالیا صادر می شود و دقیقاً مشابه مدرک هایی است که در پردیس استرالیا اعطا می شود.

پردیس دبی در سال 2008 توسط جناب عالی شیخ ناهیان بن مبارک آل نهیان ، وزیر آموزش عالی و تحقیقات علمی امارات افتتاح و در شهر دانشگاهی بین المللی دبی واقع شده است. این شعبه توسط تنظیم کننده دولت ، دانش و دانش توسعه انسانی دولت (KHDA) مجاز است.

گزینه های یادگیری انعطاف پذیر ما طوری طراحی شده اند که به شما امکان می دهند دوره تحصیل خود را مطابق با نیازهای شخصی خودتان طراحی کنید. چرا وقتی می توانید هر دو کار را انجام دهید ، بین تجارت و رسانه انتخاب کنید؟ گزینه اصلی اصلی ما به شما امکان می دهد تا دو رشته مختلف را در یک آموزش خوب دور و بدون اینکه زمان خود را در دانشگاه بگذرانید ترکیب کنید.

در مردوخ ، ما مفتخریم كه دانشكده های واجد شرایط بین المللی را به شما درجه های معتبر جهانی را آموزش می دهند. صرف نظر از این که شما یک دانشجوی برنامه پایه هستید یا دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکتری ، کیفیت معلمان و برنامه های ارائه شده در سطح جهانی است.

تحصیل در Murdoch University Dubai فقط به یادگیری در زمینه انتخابی شما مربوط نمی شود. همچنین در مورد اکتشاف روشهای جدید تفکر ، کشف دیدگاه های مختلف و یافتن راه هایی برای ایجاد تغییر است.

ما از پشتیبانی ، امکانات و انعطاف پذیری برخوردار شده ایم تا بتوانیم مهارت ها ، دانش و تجربه زندگی مورد نیاز خود را برای رسیدن به اهداف خود به دست آورید.

 • 100 نفر برتر جهان: در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی قرار گرفته است (دانشگاه های جوان رتبه بندی 2017 ، آموزش عالی تایمز)
 • رتبه پنج ستاره: برای حقوق شروع دانش آموخته و تجربه تحصیلی (راهنمای دانشگاههای خوب 2018)
 • برتری در پژوهش: استاندارد در سطح جهانی یا بالاتر از 85 درصد رشته های تحقیقاتی (برتری در تحقیقات برای استرالیا (ERA) 2015 شورای تحقیقات استرالیا)128515_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

چرا مردوخ را در دبی انتخاب می کنید؟

 • سبک زندگی جذاب برای دانشجویان: هزینه های زندگی در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) یکی از کمترین قیمت در بین کشورهای در حال توسعه و نوظهور است. این شهر با تپه های ماسه ای احاطه شده است و دارای سهم نسبتاً خوبی از سواحل خیره کننده و آبهای گرم است و تابش سال آفتاب را دریافت می کند. امارات متحده عربی همچنین به نظر می رسد کشوری بسیار امن و مدرن است و دارای جنایات خشونت آمیز و بسیار ناچیزی است.
 • شهری چند فرهنگی و جهانی: فرهنگ عربی عمیقاً در دبی ریشه دارد ، اما با توجه به اینکه امارات متحده عربی یک کشور سابق است ، تنوع فرهنگی زیادی وجود دارد. دانش آموزان می توانند با داشتن فرصت های فراوان در تعامل با افرادی از ملیت ها و پیشینه های فرهنگی ، از یک سبک زندگی کیهانی و بین المللی در دبی لذت ببرند. تا زمانی که به قانون پایبند باشید و به فرهنگ ها و ارزش ها احترام بگذارید ، در خانه در دبی بسیار احساس خواهید کرد.
 • از کار پاره وقت در هنگام تحصیل لذت ببرید: دانش آموزان مردوچ که دارای مجوز کار هستند مجاز به کار نیمه وقت در مناطق آزاد هستند. محدودیت رسمی در ساعت ها وجود ندارد ، تا زمانی که این برنامه با یک مطالعه مناسب منطبق باشد.
 • یک شهر از فرصت ها: فارغ التحصیلان دبی تعداد زیادی از گزینه های اشتغال زایی را با دریافت مدرک تحصیلی برایشان باز می کنند ، افزایش فرصت های حرفه ای با گسترش سریع بخش غیر نفتی مانند صنعت ساخت و ساز ایجاد شده است.
 • سرزمین شگفتی: دبی فقط با جاذبه های طبیعی روبرو نیست ، جاذبه های انسانی نیز به اندازه کافی وجود دارد تا شما را شلوغ کند. با تحصیل در دبی ، می خواهید فرصتهای بسیاری را برای تکرار این جاذبه های تحسین برانگیز بدست آورید.

امکانات دانشگاه

Murdoch University Dubai که در شهر آکادمیک بین المللی دبی واقع شده است ، امکانات پیشرفته و فناوری کلاس جهانی را فراهم می کند تا دانشجویان بتوانند به بالاترین استانداردهای آموزش در سطح جهان دسترسی داشته باشند.

امکانات موجود در پردیس دبی ما شامل تئاترهای مدرن سخنرانی ، دفاتر اداری و خدمات پشتیبانی دانشجویی می باشد. این پردیس دارای تلویزیون کاملاً حرفه ای و پیشرفته و همچنین امکانات پس از تولید است. یک کتابخانه واقع در مرکز ، به عنوان یک مرکز خرید و یادگیری دانش آموزان و خدمات فعالیت می کند. همچنین به دانشجویان امکان دسترسی به کلیه بانکهای اطلاعاتی الکترونیکی را فراهم می کند که توسط دانشگاه اصلی استرالیا تهیه شده است.128516_pexels-photo-1543895.jpg

امکانات دانشگاه:

 • استودیو فیلم
 • ویرایش مجموعه
 • آزمایشگاه کامپیوتر
 • اتاق مشترک اتاق معمول
 • کتابخانه
 • حمل و نقل دانشجویی

بین المللی دانشگاه علمی دبی

شهر بین المللی دانشگاهی دبی (DIAC) تنها منطقه آزاد جهان است که به آموزش عالی اختصاص داده شده است. DIAC در سال 2007 به عنوان بخشی از سرمایه گذاری های TECOM تأسیس شد ، هدف از ایجاد استعداد منطقه و ایجاد امارات متحده عربی به عنوان یک اقتصاد دانش بنیان است.

DIAC مقصد برتر آموزش عالی در منطقه است که در یک پردیس کاملاً اختصاصی 18 میلیون فوت مربع با امکانات مدرن و مدرن واقع شده است. در حال حاضر DIAC میزبان 21 پردیس بین المللی به عنوان بخشی از تعداد 37 کشور امارات متحده عربی ، بیشترین تعداد در هر مکان است.

با وجود تعداد زیادی فروشگاه های خرده فروشی ، آکادمی بین المللی دبی یک جامعه خودکفایی است که به مستاجران و بازدید کنندگان خود فروشگاه های مواد غذایی و آشامیدنی (از جمله قهوه کاستا ، مترو ، بمبئی چوپاتی و تمام روز مینیمارت) ، یک موسسه رانندگی ، امکانات کرایه مراقبت ، و آژانس مسافرتی ، مهد کودک ، سالن های زیبایی و کلینیک پزشکی و دندانپزشکی.

مکان ها

دبی

Address
Block 10, 4th Floor, Dubai International Academic City, Academic City Road
دبی, دبی, امارات متحده عربی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید