Triatma Mulya Stenden

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه Stenden خوش آمدید

معتبر مدارک تحصیلی BBA هلندی (آموزش هلندی است در میان بهترین در جهان قرار گرفت)

پرداخت کارآموزی (در سراسر جهان، به عنوان مثال؛ ایالات متحده آمریکا، امارات متحده عربی، کشتی های کروز)، به طور کلی منجر به اشتغال فوری

8 Stenden دانشگاه در 5 کشور، مطالعه یک سال در هلند

دانشجویان بین المللی و کارکنان، مربی شخصی و توسعه حرفه ای

ماموریت

از توانایی های بالقوه در دانش آموزان، کارکنان و جوامع اطراف آن

چشم انداز

خدمت به یک دنیای بهتر

STENDEN

هدف ما این است که به توسعه حرفه ای جوان برای تبدیل شدن به رهبران معتبر و حل مشکلات، آماده برای شرکت در محیط چند فرهنگی و مکان بازار در حال تغییر سریع می باشد. راهنمایی شخصی و تمرکز قوی بر یادگیری عملی نقش مهمی در برنامه های مطالعه ارائه شده در Stenden. علاوه بر این، به شما خواهد شد فرصت های زیادی برای خودتان توسعه به عنوان یک فرد داده می شود، که قادر به دریافت بیشتر از خود و به گسترش افق خود را.

دانشگاه Stenden بالی در سال 2009 تاسیس شد و بخشی از دانشگاه Stenden علوم کاربردی، یک موسسه عمومی هلندی با بیش از 100 سال تجربه در آموزش و پرورش، که تبدیل به یک دانشگاه جهانی با بیش از 11،000 دانشجو با بیش از 100 ملیت های مختلف توسعه یافته در سراسر است دانشگاه آن در بالی، هلند، آفریقای جنوبی، قطر و تایلند. شبکه جهانی ما به شما می دهد فرصت های زیادی برای مطالعه بخش های این برنامه در خارج از کشور به گسترش افق خود را. در دانشگاه Stenden Bali تمام موضوعات به زبان انگلیسی توسط استادان از نقاط مختلف جهان تدریس می شود. دانش آموزان ما در نمایندگی ترکیبی از ملیت، ایجاد یک محیط مطالعه واقعا چند فرهنگی.

12 دلیل برای ساخت دانشگاه Stenden بالی 'انتخاب خود را از آموزش عالی بین المللی!

مطالعه یک سال در هلند مطالعه در بالی - هیچ اندونزی است. مقصد 1 گردشگری شهریه های مقرون به صرفه محل اقامت کیفیت ایمن و مناسب نزدیک به دانشگاه برنامه درسی هلندی (به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس) با کیفیت بالا محیط یادگیری عملی (به عنوان مثال؛ Alila هتل ها و استراحتگاه) معتبر هلندی BBA درجه (آموزش هلندی است در میان بهترین در جهان قرار گرفت) مربیگری شخصی و توسعه حرفه ای کارآموزی پرداخت می شود (در سراسر جهان، به عنوان مثال، ایالات متحده آمریکا، امارات متحده عربی، کشتی های کروز)، به طور کلی منجر به اشتغال فوری 8 سایت دانشگاه Stenden در 5 کشور مختلف دانش آموزان و کارکنان بین المللی نوآورانه مبتنی بر مسئله مفهوم یادگیری

دانشگاه ها و تجهیزات

پردیس دانشگاه Stenden بالی است در منطقه جنوب این جزیره، منطقه گردشگری اصلی که در آن اکثر هتل ها، رستوران ها و مغازه ها را می توان یافت واقع شده است. این پردیس در منطقه آرام Dalung واقع شده است، در یک محله که در آن بسیاری از موسسات آموزش و پرورش واقع شده است. سواحل Seminyak و Canggu تنها دقیقه رانندگی 20 تا 30 از محوطه دانشگاه. در دانشگاه به شما خواهد شد در لذت بخش، محیط مطالعه حرفه ای با یک بازی دوستانه، خانواده مانند جو، استقبال کرد. بودن در بالی نه تنها به شما این فرصت را به تحصیل در یکی از محبوب ترین مقصد توریستی در سراسر جهان، اما آن را نیز ارائه می دهد یک محیط الهام بخش، با طبیعت خیره کننده خود و مذهب هندو منحصر به فرد. در بالای این، بالی نظر گرفته می شود یکی از مکان های استقبال که شما را تجربه خواهید کرد و یک محل نسبتا امن و مقرون به صرفه برای زندگی است.

دانشگاه Stenden بالی است که تمام امکانات دولت از هنر، شما برای یادگیری حرفه ای نیاز دارید:

سالن؛ اتاق کلاس اتاق جلسه (اتاق PBL) آزمایشگاه کامپیوتر کتابخانه (و کتابخانه دیجیتال) آزمایشگاه مزه کردن شراب سالن خارج؛ قمقمه اتاق مدیتیشن

همه اتاق ها تهویه مطبوع و اینترنت بی سیم در سراسر محوطه دانشگاه وجود دارد. دانش آموزان و کارکنان ما یک ترکیبی از ملیت، ایجاد یک محیط مطالعه واقعا چند فرهنگی.

زندگی دانشجویی

در حالی که تحصیل Stenden، چرا تجربه خود را گسترش و توسعه مهارت های خود را با پیوستن فعالیت های فوق برنامه ما؟ تبدیل شدن به یک عضو شورای نماینده دانشجویی و توسعه مهارت های سازمانی و رهبری شما و سازماندهی تمام انواع فعالیت برای دانش آموزان خود را همکار (احزاب، فوتسال، گشت و گذار، و غیره). یا، اگر شما علاقه داشتن به شرکت در بازاریابی و ارتباطات، به همین دلیل توسعه تیم Stenden که کمک بخش بازاریابی در ترویج Stenden از طریق نمایشگاه ها و رویدادهای ملحق نمی شوند. در دانش آموزان و کارکنان جامعه بین المللی ما نقش دارند که دارای بیش از 15 ملیت های مختلف!

هفته شروع مطالعه

برای دانش آموزان جدید ما ما یک هفته شروع مطالعه را سازماندهی کنند. این یک هفته مقدمه است برای رسیدن به دانش آموزان همکار خود، دانشگاه و روش های آموزشی؛ با پیوستن به همه نوع از سرگرم کننده تیم سازی فعالیت ها، fieldtrips و کارگاه های آموزشی. هفته معرفی شروع می شود یک هفته قبل از شروع برنامه، بنابراین مطمئن شوید که شما در بالی در زمان به منظور این فرصت بزرگ را از دست ندهید رسند! هیچ هزینه اضافی وجود دارد.

مکان ها

دنپاسار

Address
Triatma Mulya Stenden
Jl. KubuGunung, BanjarTegal Jaya,
Dalung, Kuta Utara Badung,
Bali

80361 دنپاسار, بالی, اندونزی